Dr. John Dolittle (Eddie Murphy) je úspešný sanfranciský lekár a má všetko, čo si muž môže želať - skvelú kariéru, krásnu manželku Lisu (Kristen Wilsonová) a dve nádherné dcéry Charisse (Raven – Symoné) a Mayu (Kyla Prattová). Navyše sa chystá uzavrieť najväčší obchod svojho života. Skrátka, doktorovi Dolittlovi leží svet pri nohách. Ale potom sa začne diať niečo veľmi zvláštne. Nešťastnou náhodou zrazí psa a počuje, ako mu zviera vynadá. Jeho dávno zabudnutá schopnosť porozumieť reči zvierat sa mu vrátila! Nová „prax“ mu spôsobí katastrofu v práci aj rodine. Štvornohí pacienti sú svojím novým liečiteľom nadšení a húfne sa mu hrnú do ordinácie. Rozrečnené holuby, veveričky či lesná zver mu nedajú sústrediť sa a prefíkaná sova mu pošle celú perepúť chorých zvierat priamo domov. Pomáha cirkusovej opici aj starnúcemu tigrovi, ale katastrofe vo vlastnej rodine už však zabrániť nedokáže. Keď doktora pristihnú, ako dáva umelé dýchanie „umierajúcej“ kryse, skončí na psychiatrii. Až vďaka svojej dcérke nakoniec pochopí, že sa musí zmieriť so skutočnosťou a prijať seba samého ako „zvláštneho“ človeka... (TV JOJ)

Mark1983

Je to pohodová rodinná komedie na sobotní,či nedělní odpoledne,která rozhodně neurazí.Ale samozřejmě to není film pro náročné diváky,kteří dobře hodnotí jen ty nejlepší,které podle nich nejlepší jsou. ()

Potjoc

Ten dabing zvířat, ty scény s psychiatrem a pokusem o důkazu mluvení se zvířaty, jsou moje oblíbené. Ale v rámci HBO v roce 2012, mě tento film začal nudit, protože toto (i Zamilovaný Profesor) se věčně protáčely i víc- krát za týden. ()

Little_Sawy

Dle mého názoru, je tohle celkem fajn, v hlavný roly Murphy, zde je černého humoru hodně, film se mi zdá byt asi nějlepší ze všech Dolittleovských častí vůbec. Jako malá, žlutá holka, jsem tuhle prkotinu měla ráda, nebylo dne, kdy jsem si tohle nepustila kdy jsem měla chuť. Dá se říct že tohle je nějkoukatelňejší díl z celé sérií, kterej pobaví mladé tak i dospělé publikum. Od dvojky to jde jaksi celé do sraček.. ()

soukyd33

No, tak paprika? Tady to asi začalo. (Dnes se to stává skutečností. A teď k filmu. Trhlá a bláznivá komedie, kde velkou roli hrají zvířata. Pozor! Bláznivé scény začínají už od 8. minuty. 😀 Jsou zde hlášky a scény, které by vás nenapadli. Soundtrack TOP. Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

majklfly

postavá napsaná akorát pro Eddieho. Bláznivý herec,roztomilá zvířátka spousta jednoduchého humoru. Rodinná komedie, jak ušitá. Po tom, co mě malá Anička zatahala za rukách a se slzami v očích se zeptala "Myslíš, že opravdu existuje Dr. Dolittle?" jsem pochopil myšlenku filmu. A to, že si já podoíral víčka sirkama šlo maximálně bokem... ()

liborzel

Docela hezká oddychovka hlavně díky Eddie Murphymu.A zvířátka taky perfektní.Miluji tygry a tak jsem byl potěšen i touto nádhernou kočkou.Je to komedie a tak nemůžeme očekávat nějaké filozofické obohacení.Tak film může vyvolat jen lásku ke zvířatům a potřebu jim více porozumět.A to se myslím tomuto snímku dokonale podařilo. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Už jsi podobnou operaci někdy dělal?" - "Jo, jednou na medicíně... Sice na mrtvole, ale profesor říkal, že kdyby byl pacient živý, operaci by určitě přežil!" Nestárnoucí komedie o muži, co mluví se zvířaty. Triky tu jsou dobré. Vypadá to, že ta zvířata opravdu mluví. Eddie Murphy jako doktor Doolittle bezvadnej, ostatní mu víceméně jen přicmrndávají a nejsou pro vývoj děje nijak důležití. - 70%. ()