Doktor Dolittle (Eddie Murphy) má toľko dvoj- a štvornohých klientov, že ich nemôže ani zvládnuť. Lenže ony chcú viac ako návštevu v jeho ordinácii. Bránia les pred bezohľadnými ľudskými projektantmi. A kto iný im má pomôcť, ako pán doktor Dolittle! A doktor má plán – nájsť ohrozené druhy, chránené zákonom. Nájde osamotenú medvedicu Avu, ktorá žije sama v lese odsúdenom k zániku. Potrebuje však partnera a Dolittle si myslí, že ho našiel v cirkuse. Archie, cirkusový medveď, nechce ani počuť o sťahovaní k novej družke. Ešteže mu doktor vysvetlí, že jeho miesto je práve v prírode a práve pri Ave... (TV JOJ)

Dever

Soundtrack David Newman: 1. Cluck Cluck - The Product G&B [3:59] ,2. Do U Wanna Roll (Dolittle Theme) - R.L./Snoop Dogg/Lil' Kim [4:33] ,3. Tameeka - Mario [3:42] ,4. Absolutely Not - Deborah Cox [3:35] ,5. We Fit Together - O-Town [3:58] ,6. Two Steps - Jimmy Cozier [4:17] ,7. What It Is (Part II) - Flipmode Squad [4:20] ,8. Rear View Mirror - Alicia Keys [4:05] ,9. If I Was The One - Luther Vandross [4:21] ,10. Makin' Me Feel - Angie Stone [4:07] ,11. Life Is Good - LFO [4:05] ,12. Lookin' For Love - Next [3:35] ,13. If I Knew - Medeiros [4:27], ()

Marty_cz

Pokračování zábavné komedie kde se můžete podívat do světe kde i google translate nestačí. Je to zábavné, vtipné a nejspíš to pobaví všechny především nejmenší diváky. Co na tom, že když se na to podíváte z dálky, tak zjistíte, že je to vesměs blbost, ale i když si to uvědomíte, tak vám to stejně bude jedno a kdykoliv se k tomu vrátíte, protože jenom jeden doktor zvládne mluvit se zvířaty a při tom vás skvěle pobavit. Na dlouhé zimní večery naprosto ideální film a doporučuji. Ovšem pokud od toho budete čekat film, který vás má zaujmout a vyplnit večerní filmovou atmosféru asi šáhněte malinko jinam, jelikož je tohle takový dobrý svěží film, který se nebude hodit do vážnější atmosféry nebo do specifikovanějšího smyslu pro humor ()

noriaki

Dost na tom že na mě mluvíjou lidi. Kdybych musel poslouchat ještě i zvířata, tak bych se asi oběsil na kandelábru. Upřímně, po tomhle filmu jsem k tomu neměl daleko, protože je tam jeden dobrý vtip - to že zvířata mluví, a ten se opakuje pořád dokola a dokola a dokola a dokola a dokola. Během děje jsem postupně vystřídal několik fází zoufalství a beznaděje, než jsem upadl do apatie. Kompletování filmografie Arnolda Schwarzeneggera ovšem není pro sraby, takže jsem zatnul zuby a přetrpěl to. Arnie samotný ve filmu ani není. Dabuje jedno z těch zvířat. Pokud má někdo pocit, že jsem byl při hodnocení příliš krutý, tak ať si pustí prdící scénu v 58. minutě. ()

Djoker

Po úspěchu předchozího filmu se Murphy vrací s další várkou fekálního humoru a mluvení se zvířaty. Kde byla jednička možná vtipnější, tak dvojka má alespoň náznak dějového oblouku a nejde jen o slepenec trapných scének. Dolittle tentokrát řeší sexuální apetit nejen u medvědů, ale i u sebe a dcery. Prostě humus. ()

soukyd33

Pokračování slavné komedie je tady. A ani druhý díl se nedrží zpátky. Záchrana zvířecího druhu nebude tak snadná, jak se čekalo. Scény a hlášky jsou všude. Eddie Murphy opět jede, ale tentokrát to drží i dabing Petra Rychlého. Poznámka: Na konci se dozvíme zajímavou informaci o jedné z dcer. Hvězdiček 3 ()

• Náklady na výrobu byly zhruba 70 milionů amerických dolarů. (NIRO)

Indické plány M. Douglase

Indické plány M. Douglase

25.01.2005

Michael Douglas se dal slyšet, že se hodlá podílet na produkci filmu RACING THE MONSOON, natočeném výhradně v prostředí Indie. Sám si chce v dobrodružném snímku samozřejmě také zahrát. Douglas… (viac)