“Pokusím se být normální,” slibuje dvanáctiletý Ace Ventura, Jr. To by bylo v pořádku, kdyby být normální pro něj neznamenalo hledat ztracené voříšky, unesené kočičky a zmizelé krokodýly a na každém kroku přitom vytvářet neuvěřitelný chaos. Jaký otec, takový syn - být zvířecím detektivem má Ace prostě v povaze! A když je ze ZOO ukradeno pandí mládě a jeho matka je podezřelou číslo jedna, náš malý hrdina vyráží do akce, aby očistil rodinné jméno. Když se Ace Ventura, Jr. (Josh Flitter - Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu a Kněz je poděs) spojí s odvážnou sousedovic Laurou (Emma Lockhart) a s outsiderovským hračičkou A-Plusem (Austin Rogers), aby případ vyřešili, je z tohoto rodinná zábava nové generace a bláznivě zmatené komické “panda-monium”. Jste připraveni se smát? Tááááák jo, Ace - Ace Jr. - se ujímá případu. (oficiálny text distribútora)

blazma

Kdepak tohle je hrůza a trošku mě mrzí že to docela poškodilo dobré jméno Ace Ventury v podobě Jima Carreyho. Film se sice snaží držet toho co měli originální filmy. Jenže Ace Ventura je jenom jeden a to je tvář Jima Carreyho, to prostě nejde zaměnit a ikdyž zde se film točí kolem jeho syna, prostě to už není ono. ()

EL_lofasso odpad!

Z důvodu vysoce dementního a krajně odporného hlavního představitele,jsem se na to nezvládl dodívat.to ale neměni nic na tom,že při myšlence na celý tento koncept se mi otvírá kudla v kapse.Odporný film,odporná zápletka a blitkyvyvolávající malý Ace. Jim Carrey musel po tomhle zážitku mít mnoho bezesných nocí. ()

anli odpad!

Rádoby pokračování(ale spíš parazitování)slavného předchůdce,bohužel bez špetky příběhu,vtipu a čehokoliv jiného.Absolutně nechápu,co tenhle film má divákovi říct.Zřejmě chtěl jen těžit ze slavného jménu.Nu,tak je vidět,že tohle nestačí a opravdu to nemůže zaujmout ani malé děti.Je to z kategorie"hovadina na entou o ničem".Jasná a čistá nula,sbohem a šáteček!!! ()

Vulturesman odpad!

Kdyby se film jmenoval jen „Zvířecí detektiv junior“ a nijak by nenaznačoval pokračování Ace Ventury v čele s Jimem Carrey, asi bych ten film ani neviděl. Ale po zhruba 30 minutách nejde hodnotit jinak než jako odpad! Je to jen urážka předchozí tvorby stejně jako Sám doma 6, 7, 8 nebo kolik to má vůbec pokračování. ()

tonton78 odpad!

viděl jsem cca 15-20 minut, když jsem se probral byla už tma a já jsem měl chuť obkročmo skočit na rozjetou cirkulárku...ještě že jsem měl po ruce pivo a rum, tyhle dva mě zachránily. ještě jsem neviděl tak nesympatickýho smrada, je vidět že genetika pokročila neuvěřitelně kupředu protože tohle příroda nemohla vytvořit přirozenou cestou ()