Aby splatil svojho brata dlh a zachránil rodinnú farmu, musí Cash (Orlando Bloom) odpracovať tri kšeftíky u šéfky podsvetia Big Cat (Andie MacDowell), ktorá vládne celému Odim County, v ktorom sa dej filmu odohráva. Avšak Big Cat je žena, ktorej sa neoplatí veriť a preto bude Cash potrebovať záložný plán. Ale po tom, ako sa veci vymknú spod kontroly, Cash bude musieť jednať spontánne a rýchlo. (sochoking)

tron

Samo osebe to nie je zlé. Orlando Bloom je úplne v pohode. Andie McDowell, ktorej v deväťdesiatkach na poli romantických komédií dokázala konkurovať z celého celučičkého sveta maximálne tak Julia Roberts, si vo veku 65 rokov strihla odpornú mafiánku, ktorej sa všetci boja. Zahrala ju tak šťavnato a so zvrátenou chuťou, že ju budete nenávidieť od prvej scény. Plusom je i to, že sa obklopila bandou nebezpečných zmrdov, ktorých budete takisto nenávidieť od prvého pohľadu. Robia hnusné a odporné veci, podľa toho dopadnú a vo vás sa v tých chvíľach zobudí zviera a budete si myslieť: dobre im tak. Akcie nie je veľa a nie je zvládnutá výnimočne, ale keď už sa niečo začne diať, spravidla je to drsné, vrátane „peknej“ scény s dýkou. Problém je, že to trvá temer dve hodiny a scenár je jedným slovom útrpný. Toto by prešlo v spomínaných 90. rokoch, ale v r. 2024 je smutné, že niekto bol schopný dať dokopy také únavné more klišé, predvídateľných momentov a blbostí (fakt neverím, že by sa problém s drogovým kartelom dal vyriešiť tak, že proste zabijem zástupcu šerifa v nejakom zapadákove). ()

EvilPhoEniX

Za mě úplně v pohodě koukatelná akční béčková žánrovka se sympatickým Bloomem a skvělou Andie MacDowell, která mafiánskou kmotru hrála výborně. Je to napínavé, došlo i na torture ( rozmlácení kolena kladivem!) a akce je sice jen průměrná, ale dostačující. Zabavilo, neurazilo. 6/10. ()

sochoking

Strašná pejčovina! Z nejakého dôvodu som si myslel, že Orli Bloom je bývalý agent a on to je len obyčajný, nemotorný farmár. Ak by som mal film k niečomu prirovnať, tak k jazde v lete na saniach. Veľké body si definitívne zaslúži u mňa akurát mladá Savannah za finálne 'zaklincovanie' celej tej béčkovej, amatérskej show. ()

Arsenal83

To nám ten Orlando dopadol. Musí hrať v takých béčkach a ešte aj doma sa musí kukať na Katy Perry bez mejkapu, čo je zážitok prudko odpudivej povahy. Niet divu, že mu dali rolu traumatizovaného chlapa. Jednoduchý film s akciou až na konci a všetkou tou žánrovou hyperbolizáciou, typickou pre lacnejšie filmy. ()

JASON_X

Rozpačitý pokus o novodobý westernový eastern, z jakési pochybné, snad comicsové reality, ve které banda drogových zločinců ovládá nebo aspoň zastrašuje celé venkovské městečko i s šerifem, proti čemuž se postaví jeden místní vidlák. A onen vidlák není nikdo jiný, než náš milý starý známý Legolas, který díky rokům i maskérům poněkud zdrsněl a vypadá jako vágus a asociál. Ale i tak se mu jeho role dá vcelku věřit, na rozdíl od Big Cat MacDowellové, která sice i v důchodovém věku vypadá pořád dobře, ale v roli drsňácké šéfky gangsterů působí spíš trapně a tragikomicky. A co se akce týče, na jedné straně několik nečekaně brutálních momentů (vede scénka pro dvě kolena a dvě palice), na straně druhé silně nepodařená závěrečná přestřelka s retardovanou choreografií. ()

Padme_Anakin

Vůbec to není tak špatné, jak by se mohlo dle zdejšího „erudovaného“ hodnocení zdát.. Orlando Bloom má s přibývajícím věkem čím dál tím zajímavější charisma, chci říct, že se mi v tomto snímku líbil.. U mě dobrý, zvládla jsem to bez problémů, žádný bílý vlas nepřibyl a výtky si nechám od cesty.. ()

bourec

Takový a tomu podobný filmy už asi budou jen kategorie C, maximálně B. A to znamený minimum finančních prostředků. Film s naprosto jednoduchým příběhem. Jenže hodinu nedochází k žádný reakci. Bluma jen chodí sem a tam, shání důkazy, a všemu zpočátku spíš přihlíží. Tohle je takový potvrzení toho, že doba Stevena Seagala ve formě byla prostě jen jedna. Až po hodině ničeho ocukrovanejch kecama o modlení se začne něco dít. Bohužel pohled na Andie s puškou v běhu, a její pohled jako když drží kus hovna, byl dost děsnej. A tak dvě hvězdy bohatě stačí. 40%. ()

kenkaku

Film má dva celkem zásadní problémy. První je utahané tempo s tunou vidláckých keců. Druhý je lacině pitomý děj, co se za každou cenu snaží držet pod rouškou uvěřitelnosti při zemi. Přitom servíruje jednu blbost za druhou. Nějak nechápu jak na tohle ukecali dvojku Bloom - MacDowel. ()

Illy

Pohoda oldschool béčko na večerní boring. Nebojí se nějaké té brutalitky a pohled na Andie McDowell ....ten mě bude ještě sem tam budit ze spaní. Fakt hnusbaba. ()

xxmurphyxx

Legolas vstane z postele, zapáli si škváro, spraví tri zdvihy a päť klikov na verande chalupy v lesoch, nasadne na motorku a odfrčí v ústrety stojedenástim minútam nudy. Človek stále naivne čaká, že pozerá nejaký Céčkový slow burn z Amerického vidlákova, kde sa to ku koncu riadne rozbehne a vynahradí to predošlú hodinu trištvrte nudy, ale čakaj v lete Mikuláša. Kokot z toho. Tých pár akčnejších scénok postráda logiku, štýl aj napätie. Dajte pár autistom pištolky na kapsle a gumené nožíky a budete mať väčšiu zábavu. Dve hviezdy na Legolasa a Andy MacDowell už vráťte do hrobu, nedá sa na ňu pozerať. ()

Jemes

začátek je v pohodě, ale bohužel od zápletky, kdy se začne všechno hroutit to šlo dolů a dolů. Bohužel dnes tu máme spoustu lepších Trillerů a akčních filmů a nebál bych se tohle označit za Bčkový film. Hlavní postavu vám vyobrazí, jako někoho kdo si dokáže poradit, dokáže vše vyřešit, má nějakou minulost, ví že se nedá věřit lidem se kterými dříve dělal. Následně po úmrtí jedné postavy vám tu hlavní postavu dá se říct vymažou a dají vám jen blba, co dělá jednu blbost za druhou. Takže pokud si Orlanda pamatujete s těch lepších let, kdy hrál v dobrých filmech, tak si to radši ani nepouštějte :D ()

Rian_witcher

Nudná vata nedotaženého scénáře je protkaná chvilkami akce s céčkovými přestřelkami. Je vám úplně jedno kdo umře, protože konec je předem daný. ()

carebear

Mať to o 10 minút viac tak vyfasuje odpad, neskutočne dlhé a trápne, Orlando s takými rolami skončí vo vodách, kde kraľuje Seagal a spol. ()