Nelson a Sara spolu uzavřou dohodu: stráví spolu jeden měsíc a poté se rozejdou. Žádná očekávání, žádný nátlak, žádná pouta. Sara tak žije už delší dobu, má pro to své důvody...jediné, s čím nepočítá, je láska... (oficiálny text distribútora)

Khotzilla

Zvláštní, jak se tu pořád dokola opakuje slovo "romantický", jako by to v tom filmu bylo až tak důležité. Hodně pocitová záležitost a rozhodně nic pro lidi, které dokáže znechutit i taková maličkost jako jsou transvestiti a už vůbec ne pro povrchní typy, hledající komedii a přistupující k filmům ve stylu "hlavní hrdinka se mi nelíbila, tak to bylo blbé". Jenže tohle je prostě takový ten "kýč", který se bohužel v životě lidem děje. Film, který klame tělem, ale který se nepodařilo dotáhnout a mohl se povést více. ()

Rajca

Ingrediencie v podaní Charlize a Keanu kvalitné, zámer v podobe námetu tiež fajn, len ten spôsob prípravy sa nejako nepodaril, takže výsledný kulinársky výsledok je bohužiaľ podpriemerný. Celkovo veľmi neuveriteľné. Škoda. ()

Sejkorka

64% je moc, já dávám 45 % a nebýt Charlize, tak ještě míň. První půlka celkem dobrá, hlavně ona jako mladá ztřeštěná prdlá bytost. Scéna z autoškoly špičková. Pak najednou střih a je z toho banální srágora, bez nápadu, odrhovačka. No nic, není každý den posvícení, ani s Charlize Theron, kterou mám v Top ten ... ()

padlar

Romance se smutným závěrem moc nemusím. Plus tady je ten příběh hodně kostrbatě vykonstruovaný.  A jak tak koukám, tak to měla být i komedie. Tak tu jsem tam nepostřehl. ()

peproch

Tento film je principiálně romantický. On racionální karierní zaujatý jen sebou a svým oceňovaným byznysem, ona veselá, chytrá, bezprostřední, svobodomyslná a relativně nezkrotná avšak jak se časem ukáže podléhající a zároveň fatálně determinovaná svojí rakovinou. Odhalení tohoto faktu svému milovanému znamená konec potence jejich společné perspektivy, ona ji utne a rozplyne se. Charlize T je opravdu nádherná a svůdná , Keanu R. je pozérsky nijaký. Atmosféra rádoby líbivá. ()

Thrakan

Nejsem moc na romanťárny, ale tento film se mi celkem líbil. Pěkný výkon hlavních hrdinů a dokonce i vedlejšich postav (trans kámoš). Jediné co mi vrtá hlavou, proč si sakra hlavní hrdinka dělá na začátku řidičák, když jí zbývá několik měsíců života… jezdil bych bez a bylo by mi to šumák. ()