Série(7)

Recenzie používateľa Pajky3 k tomuto seriálu (2)

Série 4 (2020) (S04)

Amerického Masterchefa a jemu podobné pořady má docela rád. Člověk u nich nemusí moc přemýšlet, dají se užít a občas se i něco dozvíte. Ke sledování české lokace jsem se během třetí série dostal vlastně náhodou, když jsme byli v ČR na dovolené a pak jsme s přítelkyní čekali na další díly. Je pravda, že oproti americké verzi je to dost naředěné a trvalo opravdu dlouho než se došlo do finále, ale vlastně mi to ani moc nevadilo. Porotci jsou docela sympatická trojice a mezi soutěžícími se našlo pár sympaťáků, kterým se dalo fandit. Extrémem samozřejmě byla Pavlína, kterou využívali k tomu, aby lidi koukali dál a doufali, že už konečně vypadne. Jsem rád, že vítězem byl nakonec Roman. ()

Série 5 (2021) (S05)

Po tom, jak se mi líbila předchozí série, jsem se upřímně těšil na další pokračování. Porota se vrátila ve stejném složení, což je dobře, protože tahle trojice mi sedí a baví. I když musím přiznat, že několika epizodní hostování Zdeňka Pohlreicha bylo zajímavým zpestřením. Skupina soutěžících se podařila poskládat také dobře, tentokrát tam nebyl žádný rozdělovací faktor a celé to působilo takovou uvolněnější atmosféru. I když se samozřejmě bojovalo až do konce. Přišlo mi, že tentokrát to mělo svižnější průběh, což nebylo na škodu. Navíc i letos jsem s vítězkou spokojený. ()