Série(7)

Recenzie používateľa jjjerry k tomuto seriálu (4)

Série 3 (2019) (S03)

Celkem zábavný pořad. Konečně se může rovnat zahraničnímu orginálu. Dobře vybraná porota. Jen se neubránim pocitu, že někteří byli předem domluveni na postupu... :( ()

Série 4 (2020) (S04)

Porotci jako minule, sázka na jistotu. Soutěžící zábavní. Vadilo mně vyhazování jídla, plýtvání. Celou dobu tam vyhazují tuny surovin zbytečně a pak jeden díl, jak je dobré šetřit. To mně přišlo hodně trapné. Velmi iritující opakování "nejlepší amatérský kuchař". To je přece lež, možná nejlepší téhle soutěže. Ale ne nejlepší v ČR. Tam jdou ti sebevědomí a extrovertní, ne nejlepší. ()

Série 5 (2021) (S05)

Průměrná televizní zábava. Stejná porota, možná jim trochu narostl hřebínek. Pohlreich byl příjemným osvěžením. Soutěžící už ne tak zábavní jak v předešlé serii. Občas jsem nechápal kroky poroty (či režiséra?). Návrat někoho, vyhození někoho. Různé soutěže založené na štěstí a ne umi. Chtělo by to trošku krok zpět. Venkovní výzvy a hostování v podnicích poroty super. ()

Série 6 (2022) (S06)

Mám pocit, že sympatický Punčochář má málo prostoru. Naopak namyšlený reklamní frajírek Forejt už snad musí každému lézt na nervy. Díl 28 reklama na jeho podnik? Když je tak dobrý a známý proč se tam musí cpát? nikdo mu tam nechodí? Trošku bizár. Díl 26 mě bavil, konečně vypadla Slovena (on to není pořad Masterchef Československo. Martina mám rád, je vtipná, upřímný. Ale nemůžu se ubránit pocitu, že v díle 27 ho chtěli nechat stále v pořadu jen proto, že táhne diváky. 27 díl zklamání, cukrářka nesympatická, namyšlená. Hezky to řekl Martin, chtěl bych ji vidět jak dělá něco prvně. Mohla vymyslet nějaký český, normální chutný zakusek, inspiraci. Ne extremní předraženou blbost kdo nikdo znovu dělat nebude. ()