Série(7)

Recenzie používateľa Likan7 k tomuto seriálu (3)

Série 3 (2019) (S03)

Nova trefila jackpot. Po sériích, kde se přetahovali porotci o cenu nejméně sympatický porotce všech soutěží, to televize vzala od podlahy a vyměnila všechny tři. A nutno podotknout, že vytáhnout Kašpárka, Punčocháře a Přemka bylo nejlepší rozhodnutí, které mohli udělat. Ty tři si totálně sedli, jsou před kamerou příjemní, přirození a hlavně vtipní. A koneckonců, to v takovém pořadu je skoro nejdůležitější. ()

Série 4 (2020) (S04)

Úplně stejné jako čtvrtá série. Porota se osvědčila a za ten rok očividně ještě víc spřátelila. V takových soutěžích hodně záleží i na soutěžících, koneckonců je to talentová soutěž pro televizi :) ()

Série 5 (2021) (S05)

Úplně stejné jako předchozí 2 řady s touhle porotou. To trio Kašpárek, Forejt, Punčochář je fakt totální trefa do černýho. K tomu je i vidět, že jsou to přátelé a ten feeling je pak hned mnohem příjemnější. Za mě tentokrát i fajn soutěžící a Nova se tentokrát rozhodla, že nebude nikoho šikanovat jako v předchozí sérii s jednou paní, jejíž smích a křik budí diváky soutěže ještě dnes. ()