Série(7)

Recenzie používateľa Lachtaan k tomuto seriálu (4)

Série 3 (2019) (S03)

Když se letos nedostavili ti Robinsoni, tak jsem středeční večer věnoval alespoň tomuto pořadu, přestože ke kuchařině mám opravdu daleko. A jak jsem se tak prodíral jednotlivými díly a přicházel na kloub sympatiím nejen u trojice porotců, nýbrž postupně i u finálové šestnáctky, tak jsem se začal těšit na každou středu a na to, kdo tentokrát (ne)obstojí. Včera už to všechno vygradovalo s koncem, který jsem popravdě čekal trochu jiný, protože jsem měl svého osobního favorita, nicméně jako pořad mě letošní MasterChef ohromně bavil a doufám, že v podobném duchu se objeví víc televizních soutěží. ()

Série 4 (2020) (S04)

Musím uznat, že tenhle pořad sleduju primárně kvůli vaření a ne jen kvůli obrovskému mediálnímu boomu, který se kolem něj vždycky točí, obzvlášť v této sezóně, kdy se pro velkou popularitu pořadu řada natahovala i do podzimního vysílání. K celé kauze kolem Pavlíny se ani nechci vyjadřovat, nikdy mi nebavilo ji řešit, mnohem víc mě bavilo polemizovat nad tím, kdo všechno by mohl přežít do onoho finále. To mě sice nijak extra neuchvátilo, závěrečný díl předchozí řady měl mnohem větší drive, naštěstí to ale vyhrál ten správný a je super, že o Romanovi je a bude slyšet, že se nezdejchl se všemi odměnami nějak do ústraní. ()

Série 5 (2021) (S05)

Asi jediný projekt televize Nova, na který každoročně čekám jako dítě na Vánoce a i svou již 5. řadou mě pořád bavil. Tenhle prakticky dost jednoduchý kulinářský koncept mi takhle na dva podzimní večery v týdnu dost vyhovoval a jsem rád, že se MasterChef vrátí. Jo a letošní vítězství šlo opět do správných rukou. ()

Série 6 (2022) (S06)

Jedna z mála českých reality show, které stále pravidelně sleduju, zase dospěla do svého prozatímního konce, já ale cítím, že pro mě definitivního. Už mě ten plochý mustr nějak omrzel, sice se i tentokrát objevilo pár soutěžících, kterým jsem upřímně fandil, jinak bych ale rád úterní a středeční večery věnoval nadále něčemu hodnotnějšímu. ()