Série(7)

Recenzie používateľa oskiii k tomuto seriálu (4)

Série 1 (2015) (S01)

Tenhle pořad mě baví. Porota složená z opravdových profesionálů, má to spád, žádné zdlouhavé canty kolem soutěžících.Spousta internetových šéfkuchařů, kteří znají leda Pohlreicha, to shodí...tak jako pořady s Paulusem, Kašpárkem, Navrátilem. Možná, že kdyby se v MCh objevi Pohlreich, tak by hodnocení pořadu šlo rapidně nahoru. Porota je hodně dobrá, jsou to profici, kteří mají v oboru jméno. Je to soutěž zaměřená na gastronomii, takže sympatičnost poroty je nepodstatná. Zatím jeden z opravdu malá pořadů, kde jsou soutěžící posuzováni na základě dovedností. ()

Série 4 (2020) (S04)

Pár amatérů dostane exotické suroviny, které vidí poprvé v životě a za 5 minut vykouzlí špičkový recept. Zajímalo by mě skutečné zákulisí soutěže. K tomu umělému dramatu asi není nic moc co psát. Nejdřív zhejtí, znejistí, aby měl divák “jasno”…a ve finále vychválí. A tak pořád dokola. K tomu povýšený Punčochář… ()

Série 5 (2021) (S05)

Pohlreich ukázal, jak je morálně pokřivený. Donedávna tvrdil, jak se mu MCh nelíbí a odmítal účinkování. No peníze zacinkaly a už je vše jinak. Oblíbený Zdeněk otočil a po nabídce sáhl….opět dokázal, že si za svými názory nedokáže stát. ()

Série 6 (2022) (S06) odpad!

Komponenty, dekonstrukce, fresh z řepy, shot…aneb jak ze zábavy, tomto případě vaření, udělat vykalkulovanou emoční atomovou vědu. ()