Bob a Bobek

• Slovensko Bob a Bobek králiky z klobúka (viac)

Klobúk kúzelníka Pokustona nie je vôbec obyčajný klobúk. Bývajú v ňom totiž králiky Bob a Bobek. Bob je veľmi chytrý a usilovný, no ani zďaleka nie je taký šikovný a nápaditý ako Bobek. Obaja sa každé ráno vydávajú von z kúzelného klobúka, aby prežili komické dobrodružstvá a veselé príhody. (TV JOJ)

Jezinka.Jezinka

Večerníček, který je ve svém úvodu o mně, kdybych byla králík. Z vyhřátého klobouku se mi nikdy nechce, protože i když má velký králík ráno, tak já, JÁ mám ještě noc! ()

Tosim

Jeden z nejlepších Večerníčků. Můžeme si všimnout zajímavého úkazu, že zvířátka (mluvící) působí v našem světě (mezi lidmi) naprosto přirozeně. Navíc se příběhy nesnaží moc "vychovávat" (stačí si vzpomenout na Bobka a jeho ranní vstávání.) Jiří Dvořák to nádherně namluvil a Vladimír Jiránek perfektně nakreslil. Docela by mě zajímalo, co na příhody králíků říká onen kouzelník Pokustón :-) ()

Enšpígl

Tohle může zvádět mladší diváky k tomu že se jedná o velké a malé hovno,ale kdepak jedná s eo jeden z nejlepších večerničků před spaním . A jednu se tomu malýmu musí nechat s tím ránem a vstáváním byl jeden z nás všech, prostě bobek. ()

dO_od

// Ušáky jsem měl vždycky rád, dost možná i nejradši z českých animovaných pohádek ... a přesto, moje americké já mi nedá, protože Bugs, král všech králíků, je jenom jeden! ()

Karlos80

TOP 5 Večerníček. Králičí "KULT" který přetrvává dodnes! Absolutní divácký zážitek všech generací, mistrné ve všech ohledech a směrech! ()

berg.12

Na domácí scéně jim prostě nikdo konkurovat nemohl. Křemílek s Vochomůrkou nesahali téhle dvojce ani po kotníky a spolu s "Maxipsem Fíkem" patřili jednoznačně k nejoblíbenějším večerníčkům mého dětství. V obou dvou se také odráží bezkonkurenčně nejlepší herecký projev Josefa Dvořáka. Kdyby za nic jiného, tak za tohle si moje sympatie stále uchová. ()

MM_Ramone

V klobúku kúzelníka Pokustona bývali dvaja králici. Väčší Bob a menší Bobek. Lenže Bobekovi sa nikdy z vyhriateho klobúka nechcelo. A tak ho musel Bob vždy vytiahnúť za uši von. Potom si dalú pravidelnú rozcvičku a následne začal ich krátky zábavný príbeh. Ako decko som mal túto večerníčkovú sériu celkom rád. Títo dvaja bieli animovaní zajaci ma vedeli dosť dobre pobaviť, preto si rád na nich s nostalgiou spomeniem a dám im pekné tri hviezdičky. *** ()

Ded@M@tes

Králíci kouzelníka Pokustóna Bob a Bobek. Klasika mezi večerníčky. ´´Vstávat a cvičit!´´ ´´A proč?´´ ´´Protože je ráno´´ / Viděné epizody *39.dílů / Zhlédnuté vše ( Hodnocení: 9/10 ) ()

Hrabka

Bob a Bobek - králíci z klobouku a bezpochyby jeden z nejlepších Večerníčků všech dob! Své samozřejmě dělá dabing Josefa Dvořáka. ()

kingik

Teda, že bych byl z tohohle večerníčkovského seriálu na větvi, tak to teda rozhodně ne. Hlavně Josef Dvořák ho vypraví mistrně a dal filmu výraz, který tak nějak právě chybí. Stereotypní začátek s rozcvičkou Boba a Bobka mě vždycky bavil, ale to ostatní už tolik ne. Ujde to, ale já na ty kreslené věci nejsem. Nudil jsem se. ()

Šakal

večerníček o dvou králičích přátelích Boba a Bobka, klobouku kouzelníka Pokustona, nezapomenutelně namluveno Josefem Dvořákem. Večerníček mého mládí.... ()