Bob a Bobek

• Slovensko Bob a Bobek králiky z klobúka (viac)

Klobúk kúzelníka Pokustona nie je vôbec obyčajný klobúk. Bývajú v ňom totiž králiky Bob a Bobek. Bob je veľmi chytrý a usilovný, no ani zďaleka nie je taký šikovný a nápaditý ako Bobek. Obaja sa každé ráno vydávajú von z kúzelného klobúka, aby prežili komické dobrodružstvá a veselé príhody. (TV JOJ)

kingik

Teda, že bych byl z tohohle večerníčkovského seriálu na větvi, tak to teda rozhodně ne. Hlavně Josef Dvořák ho vypraví mistrně a dal filmu výraz, který tak nějak právě chybí. Stereotypní začátek s rozcvičkou Boba a Bobka mě vždycky bavil, ale to ostatní už tolik ne. Ujde to, ale já na ty kreslené věci nejsem. Nudil jsem se. ()

Tosim

Jeden z nejlepších Večerníčků. Můžeme si všimnout zajímavého úkazu, že zvířátka (mluvící) působí v našem světě (mezi lidmi) naprosto přirozeně. Navíc se příběhy nesnaží moc "vychovávat" (stačí si vzpomenout na Bobka a jeho ranní vstávání.) Jiří Dvořák to nádherně namluvil a Vladimír Jiránek perfektně nakreslil. Docela by mě zajímalo, co na příhody králíků říká onen kouzelník Pokustón :-) ()

Enšpígl

Tohle může zvádět mladší diváky k tomu že se jedná o velké a malé hovno,ale kdepak jedná s eo jeden z nejlepších večerničků před spaním . A jednu se tomu malýmu musí nechat s tím ránem a vstáváním byl jeden z nás všech, prostě bobek. ()

dO_od

// Ušáky jsem měl vždycky rád, dost možná i nejradši z českých animovaných pohádek ... a přesto, moje americké já mi nedá, protože Bugs, král všech králíků, je jenom jeden! ()

Karlos80

TOP 5 Večerníček. Králičí "KULT" který přetrvává dodnes! Absolutní divácký zážitek všech generací, mistrné ve všech ohledech a směrech! ()

berg.12

Na domácí scéně jim prostě nikdo konkurovat nemohl. Křemílek s Vochomůrkou nesahali téhle dvojce ani po kotníky a spolu s "Maxipsem Fíkem" patřili jednoznačně k nejoblíbenějším večerníčkům mého dětství. V obou dvou se také odráží bezkonkurenčně nejlepší herecký projev Josefa Dvořáka. Kdyby za nic jiného, tak za tohle si moje sympatie stále uchová. ()

Jezinka.Jezinka

Večerníček, který je ve svém úvodu o mně, kdybych byla králík. Z vyhřátého klobouku se mi nikdy nechce, protože i když má velký králík ráno, tak já, JÁ mám ještě noc! ()

MM_Ramone

V klobúku kúzelníka Pokustona bývali dvaja králici. Väčší Bob a menší Bobek. Lenže Bobekovi sa nikdy z vyhriateho klobúka nechcelo. A tak ho musel Bob vždy vytiahnúť za uši von. Potom si dalú pravidelnú rozcvičku a následne začal ich krátky zábavný príbeh. Ako decko som mal túto večerníčkovú sériu celkom rád. Títo dvaja bieli animovaní zajaci ma vedeli dosť dobre pobaviť, preto si rád na nich s nostalgiou spomeniem a dám im pekné tri hviezdičky. *** ()

Ded@M@tes

Králíci kouzelníka Pokustóna Bob a Bobek. Klasika mezi večerníčky. ´´Vstávat a cvičit!´´ ´´A proč?´´ ´´Protože je ráno´´ / Viděné epizody *39.dílů / Zhlédnuté vše ( Hodnocení: 9/10 ) ()

Hrabka

Bob a Bobek - králíci z klobouku a bezpochyby jeden z nejlepších Večerníčků všech dob! Své samozřejmě dělá dabing Josefa Dvořáka. ()

Šakal

večerníček o dvou králičích přátelích Boba a Bobka, klobouku kouzelníka Pokustona, nezapomenutelně namluveno Josefem Dvořákem. Večerníček mého mládí.... ()