Americký rodinný dobrodružný seriál inšpirovaný dielom spisovateľa Edgara Rice Burroughsa s ľahko komediálnym nádychom opisuje ďalšie dobrodružstvá divokého Tarzana, ktorý sa stratil v africkej džungli ako dieťa, keď jeho rodičia spolu s celou výpravou prišli o život. Vychovávali ho zvieratá a predovšetkým opice, z ktorých najvernejšou mu je roztopašná Cheetah. Tarzan (WOLF LARSON) nemá žiadne spoločenské vzdelanie a hovorí lámanou angličtinou. Je však statočným ochrancom prírody, zvierat, životného prostredia a čestných ľudí, ktorých nečakane stretáva v džungli. Jeho život nečakane ovplyvní priateľstvo s členmi vedeckej expedície. Najviac si obľúbi Jane Porterovú (LYDIE DERNIEROVÁ), francúzsku vedkyňu, ktorá pracuje na záchrane ohrozených druhov zvierat. Jej spolupracovníkom a Tarzanovým verným kamarátom sa stane Roger Taft Jr. (SEAN ROBERGE), syn bohatého podnikateľa z New Yorku, ktorý v africkej džungli vybudoval výskumnú stanicu. Simon Govier (MALICK BOWENS) je zase priateľský domorodý Afričan, ktorý vyštudoval v Anglicku. (oficiálny text distribútora)

Gig

Chlapec z džungle podruhé od stejného režiséra. Opět seriál. Stejně jako u Miláčka slonů, tak i tady došlo ke k posunu času. Jenže… jenže tady nefunguje vůbec nic. Snad jen úvodní zňelka a opička Čita. ()

Riker

Vhledem k tomu, že v té době se na nic moc lepšího nedalo v TV koukat, tak jsem to celkem žral. Zejména když jsem pak viděl Jane v jiných filmech nahou. :-) ()

stepec11

Kdysi jsem koukal na každý díl a přišlo mi to zábavný, když jsem dnes koukal na znělku tak jsem se hodně zasmál - německý kulturista, prapodivná elektronická hudba a prazvláštní Tarzanovo troubení. Každopádně dávám 3 hvězdy, protože k tomu mám prostě kladnej vztah a je to fakt stylový. ()

Tuty

Přinejmenším z nostalgie si seriál odpad prostě nezaslouží. Na TV Nova jsem to pravidelně v 18:50 hltal jako blázen... ()

Cisarpan

Vy ste se asi zbláznili...Už fakt nevim, co vám vadí....V tomto seriálu, bylo mnoho zvířat, přáíběhy byli kvalitní a zápletka různorodé! Ze seriálů na toto téma, je toto skvost! Absolutně nechápu a a určitě vřele doporučujui jak malým, tak velkým, vhodné pro celou rodinu!!!!! ()

KapitanKuraz

Ako decko som nevynechal ani jeden diel tohto seriálu na vtedajšom CANAL+, ešte dnes si ako prvé spomeniem ako sa mi rozžiarili oči keď som počul valenciaga production uvádí... Je pravda že dnes by som tomu poťažmo dal dve*, ale nostalgia je nostalgia. ()

gattaca

4 hvězdičky - bohužel to nejde jinak, omlouvám se... Kdysi tohle býval seriál mého dětství a já vždy dychtivě a nedočkavě očekávala další díl:-) Sice jsem už trochu dospěla a můj vkus, hlavně co se týká seriálů, se radikálně změnil, ale i tak nemůžu tento kousek vytěsnit ze své paměti. Hlavně tedy z uší, jódlující Tarzan je nepřeslechnutelný... ()