Votrelec vs. Predátor

• Slovensko Votrelci vs. Predátor (viac)

Ikonické príšery z dvoch najdesivejších filmových franšíz, ktoré boli kedy natočené, bojujú o nadvládu - na Zemi. Objav starodávnej pyramídy pochovanej pod ľadom Antarktídy priláka skupinu vedcov a dobrodruhov na tento zamrznutý kontinent. Zvedavosť sa zmení na teror, kým dve mimozemské rasy vedú vojnu a osud ľudstva visí na vlásku. Ktokoľvek vyhrá... my prehráme. (Disney+)

Metropolit

Čo sa mňa týka dosť veľké sklamanie. Čakal som viac. A už vôbec by ma ani vo sne nenapadlo, že predátor a žena budú spolu. Už som čakal že si dajú polibek na konci filmu a zazvoní zvonec a rozprávky je konec... Určite mohli scenár viac prepracovať, ale bol by som krutý ak by som dal len jednu hviezdičku ()

DaNQa

Prečítala som si takmer všetky komentáre a mne v nich chyba to čo som videla v tom filme ja . Príbeh a nápad ako spojiť tieto dve kultové postavy bol podľa mňa v pohode . Mohli sa len tak stretnúť na ulici pod eifelovkou to by možno niektorým vyhovovalo , mne sa viac páčila tato verzia . Nieje podľa faktov pretože mam dojem že keď bola Antarktída obývateľná preháňali sa tam veljaštery pripadne 10 metrový mloci . Niektoré vecičky tam zas veľmi pekne sedeli , dúfam že si každý napríklad všimol narážku na Bishopa a pod . Ďalšie pikošky mi dávajú pekný základ na pokračovanie . / znova Bishop – ten v dvojke bude to sa stavím + elá-hop z hrudníku na konci , to je radosti ?!? narodil sa predalienko :)/ V tomto filme ide o inú vec . Ide o LOV ! Ide o korisť ! Ide o gladiátorov ! Ide o krutosť predátora ! Ide o OBETE /ľudské/ ! Ide o obetovanie sa ! A možno som na niečo zabudol ale nakoniec určíte nezabudnem na zdravý rozum , ktorý s veľkou dávkou šťastia bol odmenený . Žena prežila a vôbec nešlo o pohlavie . Je každému jasne že Predátori sú rasa lovcov a lov je ich zákon . Človek a Predátor sa stali spojencami v boji o prežitie , záchranu ľudstva , trofej ... Je to moja blbá nátura , že hneď premýšľam , ako by som sa zachoval ja . Nebudem tu frajerovať ale mam dojem že v tej piramíde hralo veľkú úlohu šťastie a kde ste stali v určitý okamih inač bum a máš vykusnutu dieru v hlavičke . To by som ja ešte bral . Omnoho horší je ten votrelecky syndróm . Keď ti vylezie ten zubatý červík z hrude :( . Neneneprosim si :) . ()

SidEfect

Prekvapive dobre udelane akcni becko, pokud na nej pohlizite jako na samostatny celek, nikoliv jako na pokracovani sagy o transkosmicke jesterce ci bojovnem rastamanovi. Jak u vetsiny filmu P.W.S. Andersona, zadny inteligentni dej zde necekejte, vse je to jen o akci, tricich a prumernych hereckych vykonech. Ale na rozdil od dvojky, kde je vsechno spatne, se na tento film alespon da divat, bez toho, aby se u toho clovek chlamal od zacatku do konce. A navic me potesil zaver, kdy jsem sam nevedel, kdo ten boj vlastne vyhral. ()

bocy

Čakal som úplne niečo iné, ale tento film ma milo prekvapil. Je síce priemerný, ale pozerateľný. Keď tak nad tým rozmýšľam, som zvedavý či bude lepší ako dvojka :-) ()

Fraktální

ještě že nenatočili film spiderman vs. superman. kdo by vyhrál??? no uplně tu pohnutku chápu. myšlenka je to jistě neodbytná a bude vám to vrtat hlavou která příšera by vyhrala. ale točit kvuli tomu film??? proste jedna myšlenka nestačí na hodinu a pul zábavy! ()

JIRKKA

dobrý film s geniálním dějovým zvratem, napínavý, výborně natočené bojové scény...jen výběr herců mohl být trochu lepší, známější, ta holka v pohodě.Nízké hodnocení naprosto nechápu. ()

koboldek

Já ty souboje alíka a predoša žeru. Rozhodně lepší než pokračování requiem, ale je pravda že mohl být i lepší. Ale bavil jsem se a to je hlavní. ()

Jasmín

Náhodou dobrá pakárna. Mé sympatie byly vždy na straně obou dílů Predátora (hlavně první díl) před oslizlými Vetřelci a tak i tady jsem měl dopředu jasno, komu budu držet palce :-) Trochu devalvace? Ano, ale když se to bere s nadhledem, tak se nad tímto filmem pohoršením nehroutím. Mimochodem ... najít zátku od Pepsi místo starověkého pohřebiště - to fakt naštve!! ()

ghostwo

Moc jsem od toho nečekal,ale nakonec jsem bavil od začátku až do konce, což je asi u filmů tohoto typu to nejdůležitější.Ten zvrat, kdy začne Predátor s tou dívkou spolupracovat, byl velmi zajímavý+konec kdy se dívce dostane uznání od "Predátorů" také. Vizuálně a po technické stránce je vše poctivé a neošizené, má to spád, jakžtakž i logu, takže z mé strany spokojenost. 50% které zde tomu filmů vychází moc nechápu. ()

MAKITA

Nikdy by mě nenapadlo dát dohromady tyhle dvě potvory a hle.. Jen škoda, že to celý proběhlo až tak rychle..Dát tomu o něco víc šťávy mohlo to být úplně o ničem jinym.. ()

Natura

Velmi originální nápad skloubit dvě nejslavnější monstra z filmů. Pro milovníka vetřelců a predátorů, jako jsem já, to bude bomba. Tento film u mě vyhrál ne celý čáře. A nejlepší na tomto filmu jsou bitky mezi vetřelci a predátory. Rozhodně to není film bez atmosféry, napětí a akce. Ale právě naopak. A rozhodně je stokrát lepší než všechny díly Vetřelce. Tento fim si rozhodně nezaslouží 2 body ani 1 bod nebo dokoce odpad!, minimálně 3 body a to vzhledem k efektum a skvělému nápadu také ne, takže tento film má na 5 bodů. ()

Tonis

Bohužiaľ legendárne príšery votrelec a predátor sa vyfarbili asi v najhoršom možnom svetle. Navyše všetko ešte viac kazí scenár, ktorý už sám o sebe je nudný a nezáživný. Jediné čo by som v tomto filme považoval za pozitívum sú masky, svetlá a triky. ()

BigLoser

Mám moc rád serii o Alienech i o Predátorech, proto jsem se těšil, že bude mezirasová řežba, popřípadě parádní survival horor... No a ono se z toho vyklubala blbina o nečem, teda spíše o ničem. Když už si tvůrci licencovali značku AvP, tak by to s hrou AvP mohlo mít něco společného... Trapná Antarkdida místo vesmírné lodi, či nějaké planetární sanice LV-něco je celkem výsměch... Navíc nám predátor nějak vyměkl a kamarádíčkuje se s lidmi, uff. Celkem dobré triky a jedna parádní bika AvP. Ovšem to je sakramentsky málo aby to spasilo celý film. Lepší 1*. ()

KcarlosK

Tak nevim, jestli jsme všichni viděli ten stejný film ? Pro mě velké a příjemné překvapení. Triky, masky, fighty a hlavně skvěle vymyšlená mytologie. Už jsem to viděl asi 10x a pořád mě to baví. Škoda toho slabšího sequelu. ()

Escapar

Myslím si, že je to lepšia verzia ako votrelec vs. predator 2 , paci sa mi spojenie cloveka a predatora voci spolocnemu nepriatelovi, efekty, napinavy dej. ()

Cekeas

Na tento film jsem se jako nadšený fanda, který má v památníčku podpis jak bytosti s mírnou deformací lebky projevující se vypadáváním další čelisti z huby, tak i sympatického stvoření s dredy, síťkou kolem těla a ústy velmi připomínající ozubené ženské pohlaví. Prostě vetřelci a predátoři jsou klasika, a myslím, že každý očekával jak jejich vzájemný souboj dopadne. Pro mě osobně se nejedná o nějaké velké zklamání. Dokonce scénář se docela uvěřitelně snaží vysvětlit jak se aréna těchto K1 bojovníků dostala na zemi. Je pravdou, že jsem v duchu fandil dredovanému bojovníkovi, aby těm protaženým kvičícím lebkám s vypadávající druhou čelistí, kteří machrují pouze útokem ze zálohy, dal do obou tlam, ale po shlédnutí filmu mě nic v pozdější době nenutilo k novému shlednutí. Můj názor je takový, že se jedná o průměrný film, který je pro fanoušky obu sérií povinností. Jaký bude prequel vetřelce? No nechme se překvapit ()

Tao_BB

Ked ja si nemozem pomoct, mne sa to pacilo. Ano, vela nelogickych veci, ano vela kravin, ale stejne, preco nie? Film na oddych, s mozgom v supliku... ()

Marshal22

Potěšilo mě to. Jsem obrovský fanoušek predátora. V tomhle filmu mi chybělo trochu víc akce s predátorem na to jaký je silný a jaké má schopnosti. Příběh dobře vymyšlený, možná si s ním chtělo víc pohrát. ()

Predátora čeká další sequel

Predátora čeká další sequel

26.06.2014

Začalo to Predátorem a Predátorem II, pokračovalo crossovery Vetřelec vs. Predátor a Vetřelci vs. Predátor 2 a nakonec přišli Predátoři. Jakýs takýs sequel jedničky, kterým chtěli Robert Rodriguez … (viac)

Souboj akčních velikánů

Souboj akčních velikánů

11.01.2008

Tak tohle je stoprocentní kachna, a i kdyby náhodou ne, sotva se někdy podobný projekt dočká realizace. Zní to však natolik zábavně, že se s vámi o tu představu musíme podělit. Co napsat na úvod?… (viac)

Guillermo del Toro zešílí

Guillermo del Toro zešílí

07.10.2007

Talentovaný mexický tlouštík hodlá přitvrdit. Ne že bychom snad považovali jeho temnou fantasy Faunův labyrint a právě natáčeného komiksového Hellboye 2 za nějaké pohádky pro děti (to rozflákání… (viac)

Spy Hunter opět na programu dne

Spy Hunter opět na programu dne

04.06.2007

Nemůžu se ubránit pocitu opakovaného déja vu. Transformers ještě ani neměli světovou premiéru, ale už teď jako by Hollywood ovládla posedlost futuristickými auty, které na nás vystrkují všelijaké… (viac)