Dva a pol chlapa

• Česko Dva a půl chlapa (viac)
Ukážka z filmu 12
USA, (2003–2015), 91 h 41 min (Minutáž: 19–42 min)

Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Holland Taylor, Marin Hinkle, Conchata Ferrell, Ryan Stiles, Jennifer Taylor, Ashton Kutcher, Jane Lynch (viac)

Nezávislému mužovi do života nečakane vstúpi jeho brat a 10-ročný synovec... Charlie (Charlie Sheen) je slobodný muž, ktorý má dom na pobreží, jaguára v garáži a priťahuje pozornosť krásnych žien, ktoré sa nepýtajú na cit. Jeho ľahkovážny a neformálny životný štýl je však narušený, keď sa k nemu nasťahuje jeho brat Alan (Jon Cryer) so svojím synom Jakeom (Angus T.Jones). Spolu títo dva a pol chlapi konfrontujú rôzne životné princípy a stoja pred mnohými životnými výzvami. A to im ustavične dýcha na krk ich večne kontrolujúca matka Evelyn (Holland Taylorová), Alanova odcudzená manželka Judith (Marin Hinkleová) a nemožno zabudnúť ani na Rose (Melanie Lynskeyová), ženu jednej noci a súčasnú susedku Charlieho, ktorá sa chce stať súčasťou jeho života a je ochotná pre to urobiť naozaj čokoľvek... (oficiálny text distribútora)

godison

Po ukončení seriálu 3*, a to všetko len pre prvých 8 sérií ešte s CHarlie Sheenom. Tak skvelý seriál zničiť, to asi nikto nečakal. Posledná dvojčasť si nezaslúži bohužial ani pol hviezdičky. ()

charlie789

1 až 8 séria 90 % 9 séria 67% ostátné som nepozeral a ani neplánujem stačila mi posledná čast ktorú som pozrel zo zvedavosti kde zosmiešnili Charlieho ()

MichalHavros

k tomuto je škoda se snad vyjadřovat..:) Malý zakrslý Jake, společně s opatrným Alanem a pohodovým Charliem tvoří takovou nostalgickou trojici, kterou mám minimálně rád jako Legolase, Aragorna a Gimliho. 5* ()

oleg121

12 rokov na obrazovke a vždy ma to dokázalo baviť. A hoci čím bližšie ku koncu o to viac to škrípalo, aj napriek tomu som vydržal až do konca. ()

Eviel

Osobne som videl kazdu cast ci uz s Charliem alebo s Ashtonom..Hlavne prve diely boli vyborne neskor to uz prechadzalo do taketo toho stereotypu predsa len dej bol stale otom istom....Charlie superuspesny suknickar Jon Cryer stale ta ista nula ...jedina zmena bola to ako maly Jake vyrastol...kazdopadne by som to hodnonil nadpriemerne vzdy sa nasla scena na ktorej som sa dobre zabavil az pokym Charlie neodisiel ( To ze chodil na natacanie obcas opity a jeho vystrelky casta improvizacia robilo 2 a pol chlapa tym co bolo) Ashton sa do toho serialu absolutne nehodil a 1 trapna scena striedala druhu a serial ledva drzal priemer...Ohodnotim radsej to co je hodnotitelne a to su casti s Charliem 75% ()

kapazu

Ashton nahradil Charlieho hodně dobře.Ale Charlie byl duší tohodle seriálu a musím říct,že pokud se na seriál budu dívat znovu tak na 8 prvních řad. Proti Ashtonovinic nemám,ale Charlie mi tam chybel :) Navíc povedená ironie.Zezačátku Charlieho zpět nechtěl i když žádal o vrácení,až když seriál začal hodně upadat,že to nezachránil ani novej kluk se slabostí k jídlu,tak ta ním šli s žádostí at se vrátí. A Charliemu se ani trochu nedivím že je poslal kamsi. Proto dávám nízky hodnocení.Charlie tam patří :) ()

kecal

Další potvrzení toho, že je zdejší komunita banda zamindrákovaných rádoby intelektuálů. Toto byl jeden z nejlepších komediálních seriálu všech dob. Charlie tuhle postavu nehraje, on je tu sám sebou a proto je tu téměř dokonalý. Autoři nám tu pravidelně servírují jedu kočičku za druhou a zásobují humorem u kterého se normální divák s aspoň nějakou sexuální zkušeností musí několikrát za díl od srdce zasmát. Pro mne solidních 5. ()

Benoit

Pro mě určitě jeden s nejlepších seriálů všech dob. Hodnocení jsem si však nechal na samotný závěr, po shlédnutí poslední epizody. Od začátku to byla skvělá jízda, která mě nepřestala bavit ani po vyhození hlavního hrdiny. Dvanáct let skvělé práce však bylo ukončeno velice šokujícím způsobem. Nechci seriál hodnotit podle posledního dílu. Ať už mezi lidmi co natáčeli tohle veleúspěšné dílo proběhlo cokoliv, zakončení mělo pro samotného diváka vypadat daleko lépe, rozumněji a důstojněji. Asi pánové zapomněli, kdo že jim ty všechny peníze vlastně vydělal. Každopádně si kromě posledních 30-ti vteřin kteroukoliv z 262 epizod rád zopakuji. Podobného tak monstrózně dlouhého a úspěšného seriálu se už totiž dočkat ani nemusíme... :) ()

Krastom

Za mě osobně velice vydařený seriál. Charlie Sheen i Ashton Kutcher, který se objevil v posledních sériích mě hodně bavili. Nechápu proč tu všichni tento seriál tolik kritizují, osobně neznám nikoho, kdo by tento seriál nemiloval. ()

modano222

Moc seriály nepozerám a to som dal som mnohým šancu, avšak žiadny ma nikdy nejako nenadchol. Pokiaľ mi priateľka neukazala tento a nepovedala, že toto je presne šité na moju mieru. A pochopil som rýchlo. Jednoduché, humorné a plné srandovných dialógov. Každý si tam nájde nejakú svoju obľúbenú osobu. Charlieho sukničkára, Alana stroskotanca, Jakea nie moc inteligentného syna, Bertu rázovitú domácu atď... Každý jeden z nich je niečím charakteristický, ale všetci sú dobre zohratí a tvoria kvalitnú komédiu, na ktorej sa fakt dá pobaviť. Hlavným kameňom úrazu celej komédie je to, akí sú všetci na seba zákerní a ako si vedia jeden z druhého uťahovať a robiť si zle. V realite by to niekedy mohlo aj uškodiť, ale v tomto seriáli je to tak dobre podané, že sa kvalitne pobavíte. Odporúčam, ale sledovať tento seriál od začiatku a nie od polovičky. Dávam päť hviezdičiek ()

twardykame odpad!

Strašná sračka založená na opakujúcich sa sexystickych "vtipoch". Len vďaka nahratému smiechu (ešte z archívoch použitých snáď v Adamsovej rodine) je divakovi vsugerovane že daná časť je vtipná. ()

LeuskaR

Pokiaľ tu bol ako hlavná postava Charlie Sheen, tento seriál bol veľmi kvalitný. Vtipný dej, zaujímavé charaktery postáv. No odkedy Charlieho nahradil Ashton Kutcher, tak ani nemôžem povedať, že kvalita seriálu klesala. Ona jednoducho zo dňa na deň upadla na minimum. Dva a pol chlapa s Charlie Sheenom - 5 hviezdičiek, s Ashtonom - 0. ()

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

11.06.2021

Užili jste si sprosťáka Teda v jeho prozatím dvou celovečerních filmech? Pak vám jistě udělá radost, že se populární postava dočká také televizního zpracování. Streamovací služba stanice NBC Peacock… (viac)

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

30.06.2020

Supergirl obsadila Lexe Luthora

Supergirl obsadila Lexe Luthora

17.11.2018

Supermanův nejslavnější záporák míří do seriálové Supergirl od CW. Ikonického Lexe Luthora v seriálu ztvární Jon Cryer, jehož bude asi většina diváků znát jako Alana ze seriálu Dva a půl chlapa.… (viac)