Pamela: Příběh lásky

• USA Pamela, a Love Story

Pamela Anderson vypráví o svojí cestě ke slávě, vrtkavých vztazích i známém skandálu s erotickou nahrávkou. A na přetřes přijdou i její soukromá videa a deníky. (Netflix)

bearmeedek

Po seriálu Pam a Tommy je nutno vidět i tento dokument. A klidně i bez toho seriálu. I když byla ohledně svého vdávání ujetá, ukazuje jinou ženu, než jakou do světa vypouštěl bulvár. A závěrečná účast na muzikálu Chicago je hodně překvapující. ()

Psycho.R

Musim říct, že jsem nečekal vůbec nic a to jak od dokumentu, tak od Pamely. Ve skutečnosti jsem na ni docela změnil, mel jsem ji za druhou Monroe, ale dokázala si získat moje sympatie. ()

odbornicka

Ja si myslim, ze je to silna zena, ked po prvom naznaku zleho spravania voci detom vie odist od svojej velkej lasky a otcom svojich deti. Vela zien ostava s tyranom roky. Pre mna prekvapivo mily dokument o nie tak hlupej osobe ako si kazdy myslel. ()

hazdrova

Pamela ma bavila v tom, že sa nehrá na hrdinku ani intelektuálku. Proste sa jej to nejako stalo a pláva životom po tom, čo zažila ďalej s nejasným cieľom a to je osviežujúce vidieť, lebo ostatné hviezdy v dokumentoch majú všetko nalinkované a tvária sa, že im patrí svet. Pamela je viac pri zemi a nemá plán. Je to real. ()

RAFT

Pamela Anderson kdysi sexsymbol devadesátkách.Dobře mapuje její život a to že, vše v dokumentu odvypráví sama. Možná mnoho nových informací nám dokument nedodá. Vypráví o svém životě. A ted kdo se v té době těšil na seriál baywatch a na pamelu s houpajicíma kozama jak běhala v plavkách. Dobrý dokument. 70% ()

Ex_Machina

„Príde mi to akoby som prežila hurikán. Bolo to fajn“. V kanadskom zapadákove sedí na gauči postaršia, no stále ešte príťažlivá 55 ročná žena bez make-upu s vráskami na čele, pár kilami navyše a rozpráva svoj neuveriteľný príbeh plný pozornosti, vášne, mužov, sklamaní a bolesti...." Všetko čo som prežila sa dialo vo svetle reflektorov. Po božskej Marilyn som zrejme druhá najznámejšia blondína sveta. Vo svojom živote som mala vďaka svojmu výzoru kus šťastia. Otvorili sa mi dvere do sveta šoubiznisu a ľudia si ma budú pamätať najmä vďaka trom veciam. Ako bežím po pláži v červených plavkách v seriály Baywatch, z titulných obálok Playboya a vďaka ukradnutému domácemu videu s mojím vtedajším manželom Tommym, čo mi de facto zničilo kariéru. Vždy ma priťahovali rebeli a zlí chlapci. Vedela som sa do nich veľmi ľahko zamilovať a lásku som vždy prežívala naplno. Za svoj najväčší úspech považujem výchovu mojich dvoch synov. Napriek turbulentnému životu stále túžim po láske a naplnení a som zvedavá čo mi prinesie zajtrajšok ". ()

Emafera

Docela překvapivý dokument, ve kterém vnímám určitou analogii s Bardotkou. Trochu naivní, hodně krásná a dost zneužívaná muži s velkou láskou ke zvířatům, to je Pamela. Sexsymbol, který ovlivnil svojí dobu. Překvapivě otevřená zpověď citlivé a trochu nevyrovnané ženy. ()

Arkagas1989

Sex symbol devadesátek, který zná celý svět. Po mnoha letech ale otevřela své skutečné já celému světu formou milého zamyšlení se nad svým životem s pomocí dobových nahrávek a hlavně deníků, které se píše od dětství celý život.  Díky tomuhle dokumentu pochopíme, jak moc nešťastná byla už tehdy, jak moc se musela obrnit vůči oplzlým a nevhodným řečem a to vše jen kvůli tomu, že měla umělá prsa. Hezky tu navíc vysvětluje, že to tehdy měly všechny modelky pro Playboy, ale nikdo to u nich neřešil. Z mladé neznámé holky se stala hvězda defakto přes noc a i to ji do značné míry semlelo. Smekám před ní navíc za to, že odešla od svého muže po prvním náznaku násilí, i přesto, že ho milovala. Prostě vzala děti a opustila vše co měla během hodiny. Která ženská tohle udělá v dnešní době, natož tehdy...  Pamela už není sexsymbol, je to vyzrálá žena s dospělými dětmi, která exceluje v muzikálu Chicago. Nenalíčená, přirozená a taková, jaká je Vás společně se syny provede temnými kouty svého života, o kterých jste možná neměli ani potuchy. (Já rozhodně ne.) Čekala jsem cokoliv, od přibarveného dokumentu až po srdceryvný příběh, ale tahle forma milého, pomalého vyprávění se životním nadhledem mi utkvěla v paměti. Je to skvělé, pokud máte zájem poznat opravdovou Pamelu, rozhodně si tohle pusťte. Po Billie Eillish z produkce AppleTv+ řadím tenhle dokument k nejlepším, co se showbusinessu týká.  Moje hodnocení: 9/10 ()

rashaverak odpad!

Je smesne jak se tu v komentech lidi rozplyvaji nad jeji uprimnosti. Toto nebyl dokument, to bylo vykresleni zivota tak jak si ho vysnila aniz by byla s cimkoliv konfrontovana. Ocividne permanentne lhala. V americe kde se soudi vsichni za vsechno na ni nekdo vydelal miliony aniz by ona mohla cokoliv ? Tak urcite. Hrozne ji to ponizovalo a tak vsude chodila a vypravela o tom. Ale jo, hlavne kdyz skacou. V ceskem kontextu by se dala prirovnat k necemu jako je vemola s umelohmotinou. ()

caMen

Člověka samozřejmě zajímá, jak se dnes má oblíbená herečka z Pobřežní hlídky, ze které si ji naprosto přesně pamatujeme, aniž bysme dali dohromady obsah jedinýho dílu. ()

PeterMC

3* z nostalgie. Nemyslim si ze tento dokument je objektivny. Kazdy sa chce vidiet v lepsom svetle, beriem. Dokonca dokazem respektovat Pamelu taka aka bola a co ju urobilo Pamelou Anderson. Akakolvek pomoc, napriklad zvieratkam, je cesta ako zuzitkovat potencial slavy a urobit spravnu vec, ale presviedcat ma ze je skromny andilek ... zbytocny pokus. ()

DonBraso

Dokument, kdy štáb z Netflixu na jeden den skočí za Pamelou si natočit pár záběrů s ní a jejíma synama. Aspoň tak to celé působí, takový familiární počin, kde se Pam kouká na staré záběry co natočila jak ona tak její bejvalej. Jelikož oba rádi točí a víme co vlastně se dřív po celém světě řešilo a každý kluk to chtěl vidět taky:) Připadá z těch záběrů, že Tommy Lee byl docela fajn hošan a člověk by mu i rozuměl. I sama Pam si myslím, že to tam vidí, ale samozřejmě to jen ona. Je pravda, že i něco o rodině zjistíte. Jediný co jsem nechápal, že její táta je tam na jeden záběr, aby řekl tři slova a pak už vůbec. To jsem vůbec nepochopil. Nostalgická nota, kdy se každý těšil na Pobřežní hlídku. ()

jokino

Veľmi ľudsky, sebareflexívne, osobne, sebakriticky a zaujímavo podaný dokument zo života jednej z najslávnejších hviezd Tv seriálu 90' rokov, ktorý svojho času poznal asi každý. Svižný, úprimný, otvorený a Pamelu pozná asi každý.. Za mňa - super. ()

hufnagel

Má život ako na horskej dráhe,ale úprimne povedané ,nie je to len sprostá blondínka a sex idol,ale hlavne zranená duša,ktorá si prešla peklom zneužívania v detstve a následkami,ktorých sa nevie zbaviť doteraz.Ale dôležité je,to uvedomenie si lásky v samú seba,čo je sľubný začiatok po tých všetkých chybách v živote.P.S.číta knihy,takže fasáda niekedy klame. ()

Sunwheel

Úplnou náhodou som sa dostal k dokumentu o Pamele, ktorý by som asi osobne sám nevyhľadával. V 90. rokoch nám ešte nevybúreným doslova brnelo v slipoch vždy, keď sa niekde objavila. Po rokoch mi tento typ žien absolútne nič nehovorí, ale istá nostalgia za Pobrežnou hliadkou zaúradovala. Jej kariéru som nesledoval ale počas pozerania som si uvedomil, že som ju vlastne celú poznal. Ani ma nenapadlo ako jedna videokazeta mohla zmeniť život vtedajšej najväčšej bohyne planéty. Celkom dobrá sonda do nastupujúcej vlny virálnych somarín a prechodu do ultimátne internetovej éry. Až mi ju bolo sem tam ľúto. A za to si zaslúži vyššie hodnotenie! ()