Rodinka úžasných

• Česko Úžasňákovi (viac)

Bob Parr, známy ako Mr. Úžasný, býval jedným z najväčších svetových superhrdinov a zachraňovanie sveta bolo jeho denným chlebom. Svoj superoblek musel zavesiť na klinec pred pätnástimi rokmi. Teraz pracuje ako odhadca škôd pre poisťovňu a bojuje s nudou a rastúcim bruchom. So svojou manželkou (bývalou Elastiženou) a tromi deťmi sa pokúšajú žiť normálny život. Jeho chvíľa prichádza, keď ho tajomný kontakt vyšle na vzdialený ostrov s tajným poslaním. Tam zistí, že génius zla pripravuje voči svetu diabolskú pomstu. (oficiálny text distribútora)

Wulfhere

Příjemný odpočinkový animák, který má vtip a spád. Hlavně dvě sekvence mám rád - první, kde lidé žalují superhrdiny a druhá lítostivý proslov ředitele pojišťovny o ziscích. :-) ()

jcall2bad

Hodně dobrý animáč, u kterého jsem se skvěle bavil a párkrát i nahlas zasmál. Jen škoda toho příběhu, který přece jenom mohl být zajímavější. ()

epsyn5

No, Z mého pohledu je tento film pro mladší publikum,,jako většina Pixaráků. Tady to kouzlo ale nezabralo. Pro mě nejslapší film od tohoto studia. ()

jjituska

Pardon, ale úžasné nadšení se nekoná. Asi jsem od toho s ohledem na kritiky čekala víc.. Slovo dobrý to vyjadřuje - ani víc, ani míň. Pár vtipných momentů, nejvtipnější je asi Edna:) A i když je rodinka Úžasňáků fajn, nevím, jestli mám potřebu vidět ji v akci podruhé. ()

aronofsky

Přes 5000 lidí ohodnotí tento film průměrně 84% a já se těším. Pak přijde osmá hodina večerní a já se dívám. Nakonec film po desáté hodině skončí a já jsem zklamán. Čím to? Naší zastaralou „4:3” televizí? Třemi, čtyřmi reklamami? Moralizujícími rodiči? Malou vtipností? Dabingem? Nechápu tuhle davovou hysterii 4* a 5*. Hodně nadhodnocené. 60% ()

Kvico

pixarovka ktorá ma narozdiel od iných zo začiatku nudila, a po prvom sledovaní tohto filmu pri ktorom som vydržal asi len desať minút som si dal od neho pokoj na 3 roky, a vidím, že čakanie sa oplatilo...rozjazd mi pripadal rovnako slabší ale asi len tých 10 minút ako minule, a keď hlavné slovo dostala akčná jazda, ktorej sa v "hraných" filmoch vyrovnajú len Transformers tak som od tohto filmu nevedel odtrhnúť zrak. výborna, už je to až klišé, animácia plus výborný, už je to až klišé, príbeh dávajú dokopy ďalší film pixaru(rozumej animované majstrovské dielo) PS1:najobľúbenejšie postavy-Edna a Jay-Jay...PS2:v čase keď som tento film videl mi ostáva už len pár týždňov kým sa do našich kín dostane Wall-e, a traillery a prvé zámorské ohlasy hovoria o bombe tak snáď bola rodika len predkrmom, keby to tak bolo tak zaplesá moja filmová duša ()

Monyfik

Velmi dobré grafické zpracování, většina grimas, rostlin, voda vše vypadá "živě". Velký pokrok v technice - klobouk dolů. Vtipné hlášky, kladní hrdinové, dobro zvítězí nad zlem… Tohle všechno dělá z filmu ideální podívanou pro všechny věkové kategorie. ()

DonArian

Zajímavost: Dramatická hudba (např.: při prohlížení záznamu o super hrdinech) nápadně připomíná hudbu z filmu o Jamesu Bondovi Žiješ jenom dvakrát. ()

Rychleji

Nová éra animáčů :). Pěkně zpracované a skvěle dotažené až do konce a to všechno víceméně bez klišé :). Po zpětném přezkoumání nutno zvednout hodnocení ze tří na čtyry hvězdičky :). Mimochodem, pěkný humor tomuto snímku nechybí. ()

Tomulka

To je třeba prostě vidět, rozhodně to za to stojí. Já jsem to snad viděl už 30x a ještě mně to neomrzelo a hlavně mám z toho pořád stejný zážitek i když už člověk zná repliky zpaměti a ví co přijde. Je to prostě super biják pro celou rodinu. ()

pegtr

Můj nejoblíbenější film o superhrdinech.Dokonalá animace a dobrá hudba dělají z toho jeden z nejlepších animovaných filmů všech dob. ()

Hrobař

Skvělá animace, kvalitní záporák a příjemné pokoukání. Jen mi přišlo, že animáky měli vždycky něco o trošičičku víc. Možná nějakého pomrkávání, nevím. A nebo vtípky na stáří ještě tolik neberu. Lepší 4 * ()

Co chystá režisér Úžasňákových?

Co chystá režisér Úžasňákových?

22.06.2018

Režisér Brad Bird se proslavil zejména svými animovanými filmy Železný obr nebo Úžasňákovi, má na kontě ale třeba i čtvrtou Mission: Impossible – Ghost Protocol či dnes již zapomenutý Tomorrowland.… (viac)

Úžasňákovi trhají rekordy

Úžasňákovi trhají rekordy

18.06.2018

Na pokračování oblíbeného animovaného hitu Úžasňákovi čekali fanoušci něco málo přes čtrnáct let. Letos se však téhle superhrdinské rodinky konečně dočkali a už můžou být klidní, protože film… (viac)

Světová premiéra hudby z Jurského světa

Světová premiéra hudby z Jurského světa

25.01.2016

Americký skladatel Michael Giacchino, držitel Oscara za hudbu k filmu Vzhůru do oblak, chystá pro pražské publikum koncert pod názvem „Hudba Hollywoodu: Michael Giacchino in Concert". V neděli 7.… (viac)

Čekají nás Auta 3 a Úžasňákovi 2

Čekají nás Auta 3 a Úžasňákovi 2

20.03.2014

Disneyovský šéf Bob Iger se předevčírem dělil s akcionáři o momentální stav mnoha chystaných projektů. Jak známo, Disney mimo jiné vlastní Marvel, Pixar a Lucasfilm, došlo tedy na řadu značek, který… (viac)