Rodinka úžasných

• Česko Úžasňákovi (viac)

Bob Parr, známy ako Mr. Úžasný, býval jedným z najväčších svetových superhrdinov a zachraňovanie sveta bolo jeho denným chlebom. Svoj superoblek musel zavesiť na klinec pred pätnástimi rokmi. Teraz pracuje ako odhadca škôd pre poisťovňu a bojuje s nudou a rastúcim bruchom. So svojou manželkou (bývalou Elastiženou) a tromi deťmi sa pokúšajú žiť normálny život. Jeho chvíľa prichádza, keď ho tajomný kontakt vyšle na vzdialený ostrov s tajným poslaním. Tam zistí, že génius zla pripravuje voči svetu diabolskú pomstu. (oficiálny text distribútora)

lobsang

Takovému filmu nejde dát méně, než plný počet. Má všechno a ještě něco navíc. Perfektně paroduje a přitom si stále drží svůj osobitý styl, který tu ještě nebyl. Perfektní animace a vytříbený smysl pro humor pasují Úžasňáky vedle Shreka 1 na piedestal nejlepšího animáku. Konečně plnokrevné 3D s životnými postavami, které nejsou jen plakátově načrtnuté. Laťka je od této chvíle nasazená opravdu vysoko. ()

Dinoo

Pre mňa je tento film v top trojke najlepších animovaných filmov. Je to skvelý snímok ako po grafickej stránke tak po vizuálnej až po skvelý dej.Veľmi premyslený scénar ktorý síce môže zle dopadnúť na detského diváka ,ale ja verím ,že si dokáže každé dieťa nájisť cestu k tomuto filmu..Film v ktorom je pár veľmi dobrých a pamätných hlášok. The Incredibles sa určite oplatí vidieť a to nielen raz ! ()

Cooolboy

Ešte stále nie som rozhodnutý, či to bolo až na 5* (tam siaha asi len Shrek) ale rozhodne som sa dobre pobavil a oddýchol si. Navyše dej nebol až tak primitívny ako väčšina podobných filmov o super hrdinoch a pri troche snahe si tam aj ťažký kritik našiel zaujímavé miesta. Asi som zabudol spomenúť, že to je animák a fest dobrý, ktorý neosloví len mladšieho diváka čo je určite jeho silnou stránkou. No dobre, tak mu dám 5*. :-D ()

CrazyWolf

Podle mě nejlepší Pixarovský animák. Už jsem ten film viděl snad desetkrát, ale ještě mě neomrzel. Nádherné vtípky, nápady, perfektní animace + moje obliba filmů s maskovanými superhrdiny = pět hvězdiček. ()

BongoTM

Výborný animáč, kde postavičky dostávají lidštější rozměr, tedy i jinou formu humoru, než jsem doposud viděl. Výsledkem je film, u kterého se pěkně nasmějete. ČJ dabing je udělaný moc dobře (nemám srovnání s originálem). ()

Mirešák

Překvapuje mě, že tento film zde má druhé nejnižší hodnocení z devíti pixařích filmů, které jsem viděl. Podle mne je z nich totiž jednoznačně nejlepší. Je vtipný, akční, nedojemný, má originální příběh. Ano, sice kopíruje Bonda, Fantastickou čtyřku a kdo ví, co ještě, ale myslím, že opravdu originálním způsobem. Ohledně českého dabingu: Hláška "Veřejnost je v ohrožení!" "Večeře je v ohrožení!" zní skvěle. Na druhou stranu nechápu, proč "You ruined my death" bylo přeloženo jako "Vy jste mi zničil záda". Tím byl vlastně zmizen jeden vtípek, naštěstí jich tam ještě dost zbylo. ()

nikoliatko odpad!

maximálne najtrápnejší film aký som kedy v živote videla, bola som na to v kine a nikdy v živote som tak neľutovala peniaze na kultúru ako na toto. to vôbec nestálo za 70sk, radšej mali mne zaplatiť!!! trápny americký film o tom ako zasa raz nejaký "úžasný" američan zachraňuje celý svet, akurát že je to v kreslenej podobe. vety typu: akože to japonci zvládnu a američania nie? ach jaj a vidím, že celý slovenský aj český národ to pekne američanom spapkal z ruky. fuj hnus! ()

Turtle

Nemůžu si pomoct, ale tohle mi celé přijde takové nudné a ušlé. Spolu s auty je to dost možná nejhorší Pixarovka. Zbytečně moc protěžovaný motiv rodiny a naopak málo humoru. Taky toho nezbytného morálního ponauční na konci by snad tolik být nemuselo ()

CrashHP

I keď tento animák od PIXARu nie je môj najobľúbenejší, rozhodne si ho mnohí zamilujú. Ako oddychovka je to super a má to aj rýchly spád. Dabing je skvelý. Na spríjemnenie večera ideálny film. ()

Koubes

Úžasňákovi jsou úžasný animovaný film, který určitě není jen pro děti. Film zaujme a pobaví všechny věkové kategorie. Akční filmoví hrdinové s výjimečnými vlastnostmi, ztvárnění animací a to velice podařenou. Pixar své animáky nikdy neodbyte a ve výsledku je to vidět. Velice dobře prožitý čas a filmový zážitek! ()

cachanell

Ne - nezaujal mě tento film. Možná je to tím, že nemám moc ráda superhrdiny a jejich superhrdinské konce. Některé akce a gagy - dobré.... ale víc než na 3 hvězdičky to prostě u mě není .... ()

JARDAHONDA

Konečně pořádná akční animace ,zajímavý komiksový příběh rodiny s nadpřirozenými schopnostmi, který je plný akce a humoru. Divák se nudit rozhodně nebude ***** ()

Co chystá režisér Úžasňákových?

Co chystá režisér Úžasňákových?

22.06.2018

Režisér Brad Bird se proslavil zejména svými animovanými filmy Železný obr nebo Úžasňákovi, má na kontě ale třeba i čtvrtou Mission: Impossible – Ghost Protocol či dnes již zapomenutý Tomorrowland.… (viac)

Úžasňákovi trhají rekordy

Úžasňákovi trhají rekordy

18.06.2018

Na pokračování oblíbeného animovaného hitu Úžasňákovi čekali fanoušci něco málo přes čtrnáct let. Letos se však téhle superhrdinské rodinky konečně dočkali a už můžou být klidní, protože film… (viac)

Světová premiéra hudby z Jurského světa

Světová premiéra hudby z Jurského světa

25.01.2016

Americký skladatel Michael Giacchino, držitel Oscara za hudbu k filmu Vzhůru do oblak, chystá pro pražské publikum koncert pod názvem „Hudba Hollywoodu: Michael Giacchino in Concert". V neděli 7.… (viac)

Čekají nás Auta 3 a Úžasňákovi 2

Čekají nás Auta 3 a Úžasňákovi 2

20.03.2014

Disneyovský šéf Bob Iger se předevčírem dělil s akcionáři o momentální stav mnoha chystaných projektů. Jak známo, Disney mimo jiné vlastní Marvel, Pixar a Lucasfilm, došlo tedy na řadu značek, který… (viac)