V budoucnosti, kdy urbanistické městské čtvrti přerostly v mega města bylo třeba upravit právo tak že jediný člověk měl zákonodárnou i výkonnou moc: Soudce. Soudce Dredd je oblíbená hlava nad městem Mega-City Jedna. Ale proti soudci se postaví maniak Rico s ďábelskými úmysly... (oficiálny text distribútora)

decouble

Béčko nemusí být jen nízkorozpočtová záležitost... A ten kostým? Vždyť Stallone na sobě nosí skoro polovinu filmu jen celotělové elasťáky (podobné jakými se mohl chlubit Van Damme na konci 80. let) a má tak prkenný postoj, až se zdá, že má něco velkého zaraženého v zadnici. Ale aspoň je čemu se smát. ()

Derek

najlepšie pre film a pre divákov by bolo ak by stallone celý film odohral s prilbou na hlave (čím je dredd typický), avšak ani to by tejto slabej adaptácii kultového komixu neprospelo. film je v porovnaní s komixom príliš mäkký a nudný. zaujímalo by ma ako by film vyzeral, ak by z neho nevystrihli najbrutálnejšie scény, alebo ak by sa dreddovi postavil do cesty sudca death a nie nevýrazný assante. ()

maverick10

Kdyby se Stallone nadechl jeste vic uletl by jako balon s tou jeho nafouklou hrudi. Vsechno na co se podivate smrdi nehoraznym klise a odflaknutou choreo akcnich scen. Nicmene ma to v sobe ten dementni naboj akcnaren 90.let s povedenou hudbou Silvestrovou. Jen jedno nechapu - pokud mel Rob Schneider na starosti tu humornou a odlehcenejsi ulohu na starosti - proc mi po cely film pripadal uplne zbytecnej? ()

Chen

I dnes slušně vypadající triky, sebeironie, svižný spád a roztomilá Diane Lane. Slušná comicsová adaptace, která mě nikdy nezklame. ()

rakovnik

Možná proto, že jsem tento film viděl poprvé až letos (2010), přišel mi příběh a jeho podání až směšné. Rozhodně podprůměrné triky i na tehdejší dobu, hrozná umělost prostředí a nevýrazní herci v čele s hrozným Stallonem. Natočil mnohem lepší filmy, přestože není žádný herec. Každopádně prostoduché sci-fi, bídně zpracované a právem přehlížené. ()

Martin741

Ano, ja viem, ze reziser Danny Cannon je lama. Ano, ma to priemerny dej az hroza a vykrada to film Demolition man. Ano, je to slabeho ducha. Ale pochopte ma, videl som to ako 13 rocny /spolu s Rambom a myslim prvym Rocky...... ale nepamatam presne ...../ a vtedy som si podrobnejsie zacal vsimat Stalloneho. Sice ma to fandenie behom asi 10. tich rokov preslo, lebo som postupne presiel k Marlonovi Brando ...... ale to je vedlajsie. Musim dat 67 %, nech sa deje, co sa deje. ()

honajz2

Má to dost slušný vizuál, pár akčních scén je fajn (akorát ty nejzásadnější za moc bohužel nestojí) a první půlka se mi i docela zamlouvala, jenže nakonec z toho vypadl jenom nesourodý mix různých nápadů, který působí dost nahodile a spíš nudí než baví. Jako na jedno zhlédnutí to jde, navíc když tu hraje Max von Sydow, ale čekal jsem že z toho vypadne víc. U akčňáku sice nečekám bůhvíjak dokonale vybudovaný svět a tak jsem na tohle tolik nehleděl, ale nějaký lepší děj by tomu pomohl hodně. A možná i pár brutálnějších scén (které by se neodehrály mimo záběr) by tu nebylo na škodu, přece jenom, pár scén k tomu přímo vyzývá. Jak moc mimo to je od komiksu neřeším, protože jsem ho nikdy nečetl, nicméně na víc jak lepší 2* Soudce Dredda nevidím. ()

MrPierc

Nevyužitý nápad Hollywoodu z comicsové předlohy, která mohla být trhákem. USA produkce opět do filmu narvala americké přehrávání a výsledek je očividný. ()

O´Neill

Solidní Slyovka u které člověk může vypnout. Jednoduchý (ale dobrý) námět, slušně zvolený čas, úžasný Sly, a nezapomenutelné hlášky - vypněte, bavte se, proto tady SOUDCE DREDD je. I never broke the law! I am the law! ()

bourec

Když vemu,že Dredd s Urbanem mě nebavil,ač si v tom filmu servítky fakt nebrali,tak tenhle Dredd dostane lepší hodnocení,než je to dosavadní ode mě.Do dvou třetin filmu je to hodně slušný,s mým oblíbencem,a hlavně se to vůbec nebere vážně.Bohužel ta poslední třetina už pokulhává,a třeba ty hrátky na těch létajících strojích,s fušersky vypadajícíma výbuchama,mě dost nasrali.I přes to ale o jednu zvednu,hraje tam přece Steloun.80%. ()

Dredd – věčný potížista?

Dredd – věčný potížista?

10.10.2011

Dotáčky, přetáčky, producentský sestřih, naštvaný režisér, zmatený výsledný produkt. Vzpomínáte? Tohle všechno provázelo vznik Stalloneovy komiksové adaptace Soudce Dredd z poloviny 90. let. Osud má… (viac)

„Já jsem 3D zákon!“

„Já jsem 3D zákon!“

15.05.2010

Kultovní komiks ze stránek britského magazínu 2000 AD Soudce Dredd se už jedné filmové adaptace dočkal. I přes na svou dobu vysoký rozpočet a trefně vybraného hlavního představitele šlo o propadák,… (viac)

Komiksové reparáty

Komiksové reparáty

24.12.2008

Těžko říct, jestli za to může Nolan a jeho veleúspěšný restart Batmana. Každopádně Hollywood se teď vrhl na spoustu komiksů, jejichž filmové verze vznikly ani ne před dvěmi dekádami. A slibuje nové,… (viac)