Judge Dredd: Superfiend

• USA Dark Judges (neoficiálny názov)

Judge Dredd: Superfiend je nezávislá fan série sledující souboj Dredda s Judge Death, kterým se stal šílený Judge Sydney. Když Judge Death do pronásledování zatáhne i Dreddova bratra Rica a jeho dceru Viennu, nemůže to strážce pořádku Megacity 1 nechat jen tak.
Tvůrce se nechal inspirovat animací slavného drsného seriálu MTV Ren a Stimpy (1991). (Caszidy)

Kothy

Zvláštní animák o tomhle nekompromisním policajtovi. Bohužel v tomhle provedení je v uniformě jen magor, kterého baví zabíjet... ()

SeBig

Nevím jestli je, ale báj voko je to amatérská splatlanina, která mě teda vůbec nechytla..animace ve stylu LIDL oggy a škodíci mi k Dreddovi nesedí a zbytek mě ani nebavil. ()

Caszidy

Hodně drsná animovaná minisérie. Kombinace klasické animace a 3D mě vždy vadila a vždy mi vadit bude, nicméně vzhledem k tomu, že jde o nezávislou produkci, tak tohle autorům odpustím. Duel mezi Dreddem a Judge Sydney/Death určitě stojí za zhlédnutí. ()

ledzepfan

V prvé řadě, Kothův koment je úplně mimo mísu a buď nepochopíl (ikdyž nevím jak to jde nepochopit), že první půlku série sledujeme origin of Judge Death, nebo to prostě ohodnotil po jednom dílu a zbytek mu už bylo asi zatěžko dokoukat.. nevím. Každopádně jde o parádní minisérii která je plná typicky Dreddovského humoru černého jak řitní otvor černocha v tunelu, zkoumaný přes svářečské brýle (hahahá), a nechybí ani hromada nadhledu, roztomilých chvilek i perfektně sedícího soundtracku. Těžko říct jestli je forma minisérie spíše výhoda nebo nevýhoda, já osobně cítil, že kdyby tvůrci uměli v podobném tempu a šťavnatosti utáhnout cca hodinový videofilm, moc rád bych na to kouknul. ()

TERRORDROME

Hneď na úvod treba prehryznúť pomerne extravagantnú animáciu, ale to trvá len chvíľu a potom to už hvízda samé od seba. 6 dielna miniminiséria utečie rýchlejšie než cigáň s károu poctivo ulúpených harabúrd do najbližšej zberne surovín. Syn šialeného zubára sa stane sudcom aby mohol kydliť hriešne duše. Jedného dňa sa potom v akomsi satanskom kostole dozvie že nato aby mohol vykonávať rozsudky nemusí byť ani nažive. Všetky zločiny predsa páchajú živý a teda život sám musí byť zločin. Tak sa zrodil Sudca Smrť, nazelenalý kostnáč s vypchatým pterodaktylom na pleci a veľkou chuťou vykosiť všetko a všetkých. Fajn výživná dávku brutality a bizarne groteskných fórikov presne tak ako to mám rád, dokonca nechýba ani ten masaker na koncerte metalovej skupiny Living Death, ktorý vyzerá presne tak ako si ho pamätám z comicsu Rozsudok Nad Gothamom, akurát trochu zjednodušený. A objaví sa tu aj ten názvom sľubovaný Sudca Dredd, ale hrá viac-menej druhé husle, pretože hlavné slovo má Smrť. Ale ten Dredd je vskutku ultimátny drsňák ktorý to nevzdá ani keď mu srdce visí von z tela na tepne. Presne toto chcem vidieť v hranej celovečernej verzii, ale toho sa asi len ťažko dočkám, to už skôr vypotí Del Toro tie svoje Hory Šialenstva. ()

Víteček

Nevzhledně vypadající, obzvlášť ty pokusy o 3D animaci. Příběh taková chabá slabota, která se jen snaží těžit z drsnosti a krvavosti. ()