Macko Puf: Krv a med

• Česko Medvídek Pú: Krev a med (viac)

Christopher Robin počas svojho vysokoškolského štúdia zanedbáva zvieratá v Stoakrovom lese a neposkytuje im žiadnu potravu. Medzi hladujúcimi zvieratami sa Puf a Prasiatko rozhodnú nakŕmiť sami a ich zvieracie inštinkty sa znova prebudia. Okrem medu túži Macko aj po krvi. To ale predstavuje smrteľné nebezpečenstvo pre turistov, ktorí tam prichádzajú. Puf a Prasiatko sa však chcú pomstiť aj Christopherovi Robinovi za to, že ich opustil. (Vertigo Distribution)

ANTYCHRYST odpad!

Jako vážně někdo navlikne 2 tlusté kokoty do gumové masky a říká jim prasátko a medvídek Pů?? Tohle je neskutečný bizar.. k tomu přihodí několik nehereckych šlapek a hektolitry falešné krve..a jsem ten největší zoufalec..že na tyhle Hovna ještě koukám:) 0% maximální sračka ()

PichyjePan odpad!

Nevyužitý potenciál vcelku zajímavého nápadu udělat z Medvídka Pú horor, ze kterého se vyklubala prostoduchá vyvražďovačka, respektive pouhá nechuťárna, bez náznaku čehosi děsivého. Celý film nedává vůbec žádný smysl. Nemluvě o jeho konci, na kterém už asi filmařům zůstal mozek pod kolem auta… ()

Dejvecd odpad!

Pamätáte si na Macka Pú a jeho kamarátov zo Stokorcového lesa? Pamätáte si ako spolu s Krištofom Robinom tvorili krásny príbeh o priateľstve? No tak teraz žijeme v čase, keď ľuďom príde dobré spraviť z tejto milej rozprávky hororovú dEkoNšTruKcIu. Min. tvorcom tohto zverstva to prišlo ako dobrý nápad a asi nebudem hovoriť len za seba, keď poviem že som od toho neočakával absolútne nič. Avšak aj tak som bol zvedavý ako veľmi bude tento film zlý... a výsledok ma nechal celkom prekvapeného. Áno, ten film je fakt extrémne zlý. // Kiná krachujú a ja sa úprimne ani nečudujem, keď do nich niekto dokáže vypustiť film ako Winnie the Pooh: Blood and Honey, ktorý vyzerá horšie ako keby ho točila banda stredoškolákov, kedy svojou kvalitou pripomína víťaza Zlatých Malín vo všetkých kategóriách. Herci sú totálna katastrofa. Dialógy pôsobia ako keby ich napísal ChatGPT. Zvuk pôsobí, ako keby mikrofón ani nebol na place a príbehovo (scenáristicky) sa jedná o tak neuveriteľne nudný, nezaujímavý, nenapínavý, nezábavný a neemocionálny bordel, pri ktorom neverím, že si tvorcovia po jeho natočení mysleli, že odviedli dobrú prácu. Fakt odpad! pri ktorom aj tie zabitie pôsobili nudne, nezaujímavo a tak, že polku nebolo ani nič poriadne vidieť. 0,5/10 ()

AgnesDee odpad!

Při sledování tohoto filmu zaplavil celou mou bytost pocit, že pan Waterfield si v dětství přečetl Medvídka Pú, strašně ho nasral konec a tak se rozhodl po letech pomstít se Krištůfkovi Robinovi za to, že dospěl a opustil je. Nenapadá mě totiž jiné vysvětlení, proč z miloučkého a roztomilého medvídka z dětských pohádek udělat vraždící monstrum, které nemá slitování. Ve slasherech se většinou vrah stává hlavní hvězdou celého filmu a vy pak můžete jen papkat popcorn a přemýšlet, jakou novou smrt si vymyslí pro další postavu. Ale v tomto filmu se nedá fandit nejenom postavám, které jsou absolutně stupidní a nesympatické, ale ani samotnému medvídkovi a prasátku, kteří se jako jediní ze zbytku postav z knížky dostali do filmu.  Tento film nefunguje na mnoha úrovních - charakter postav, vyprávění, dialogy, motivace, masky, efekty a dokonce i samotné vraždy. Není to zábava, chybí napětí i strach (což je paradox, když je to natočený v žánru, co stojí a padá na strachu vyvolávaném v divákovi). Dokázala bych ho akceptovat a bavit se u něj, kdyby se nebral moc vážně. Jinak je to ztráta času. ()

Mamlas

Pozor, obsahuje spojlery. Úvodem je třeba uznat, že to byl hrozný brak, ale... Zvířátka mě zaujala hned zkraje, když snědla Ijáčka. S tím jsem byl zadobře, protože to byl vždycky takový otravný ňouma a hlad je hlad. Pak jsem se do zvířátek fakt zamiloval, když mi splnili nevyřčené přání a zlikvidovali tu první šerednou babu. Měl jsem totiž obavy, že by tam mohla být až do konce a to by se pak na to dívat nedalo. Od té doby to byli moji miláčci a stále jsem jim fandil. No a je škoda, že těch pitomých uječených bab tam přijelo jen tak málo. Kdyby jich přijel plný autobus, mohla to být ještě větší švanda. Za mě docela odvážná, nápaditá a zábavná černá komedie. Z ničeho vytěžili asi možné maximum. Už se těším na dvojku. R.I.P. Prasátko 😭. (45%) ()

Dukekuky

Na rok 2023 jsem se hodně těšil i z důvodu toho že výjde tahle vraždící verze Medvídka půa, bohužel jsem dostal absolutní kravinu. Film je trošku jiný než od těch co o nedávno vyšli jelikož dostal rating 18+ a jde to celkem poznat, jedná se o velký slasher který nešetřil ani kapkou krve a to je asi za mě plus protože takhle to má vypadat, pak tu ale máme několik věcí které naprosto celý film zkazily. Příběh je absolutně hrozně udělaný a extrémně pomíchaný, celý film se něco děje a pak se jde jinam, takhle smyčka se chvíli opakuje a pak tam dají jedno zabití, chtěl bych k zabíjení přidat menší poznámku a to je hrůzostrašné zpracování celé krve např. ta scénka jak Medvídek pů přejel hlavu tý holce, hrozně špatně udělané a celkem i nerealisticky udělané jelikož holka po upadnutí půlky hlavy stále žije a křicí, spíš jsem se smál než abych měl nějaký respekt či něco jiného. Kryštůfek Robin je zde udělaný jako naprostý posera který vždy prosí aby toho Medvídek pů nechal a nezabíjel někoho, zrovna si vybavuji tu scénku jak mu škrtí přítelkyni, začne akorát křicet a prosit ať toho nechá a já s kamarády když jsme se na to dívali tak nám v hlavě panovalo: Proč jí nepomůže ? Odpověd je jasná, protože film je totální kravina. Dále věc která špiní Medvídka půa na plné čáře je jeho úchylita, z hodného Medvídka se stal úchylnej pedofil který si vždy totálně náhodně s obětí pohraje. Ve filmu tu je ale ještě jeden vrah a to je prasátko které nechápu jak mohlo takhle vyrůst a přibrat, dobře budeme to brát tak že se to nějak stalo. Jde vidět že se z prasátka udělala opět stejná zrůda jak z Medvídka půa a naštvalo ho to že je Kryštůfek Robin opustil, když to teď řeknu na rovinu tak je za mě absolutní blbost aby hrál prasátko nějak +- 186 centimetrový chlap, ocenil bych spíš někoho o hodně menšího a to platí to stejné u Medvídka půa který má aspoň 2 metry, opět kus nereality protože jak z takového malého Medvídka mohlo vyrůst tohle ? Můžeme to nechat jako otevřené téma ale asi odpověd je jasná, prostě režisér je totální blbec který se snaží udělat totálně nejlepší film v "pohádkově" hororovém kabátku. Když se ale vrátíme trochu na začátek tak musím pochválit nápad že zvířátka po tom co je Kryštůfek Robin měli hlad tak se začnou navzájem žrát, krásně se nám to rýmuje a je to taky dost zajimavý nápad, hned po tomhle vysvětlení jsem si myslel jak to bude nadupanej film ale to bohužel není. Celý scénář mi ale připomíná Pátek třináctého a to na plné čáře. Někoho zabijí a pak tam jedou další táborníci kteří pomalu umírají, takže tu u mě jeví obrovské - za neoriginalitu, a není to samozdřejmě děj ale i třeba zabíjení které Medvídek pů s Prasátkem provádějí, vzít mačetu a strčit jí do pusy jsem někde viděl, je možné že v nějakém dílu Pátku třináctého a nebo v jiném hororu. Tím všem chci říct že vraždy které se po celém filmu dějí jsou dosti podobné od těch klasických které tu už několikrát byli provedeny za celý vznik těchto slasherů, co si ale zase budem musím pochválit za koule na to udělat ten rating 18+ protože je to celkem dost velký risk, říká se většinou risk je zisk ale tentokrát to zisk nebyl. Co jsem si tak četl tak film vydělal nějak 4,2 milionu dolarů a to je celkem pro normálního člověka dost ale když si to porovnáte s ostatníma výdělkami filmů tak je to velký propad dolů, takže nás to zavádí k kroku kdyby film měl třeba rating 15+ tak by mohl vydělat více. Cením za tu odvahu ale mohlo to teda být lepší. Když se ještě podíváme na provedení různých ran tak je to menší pochvala protože jsou dobře maskérský provedeny a jde tam vidět ten rok 2023, aspoň nějaká věc která mě překvapila, maskérská věc která mě ale zkalamala je provedení Prasátka a Medvídka půa, už jsem tu rozebíral jejich nerealistickou velikost ale jejich vzhled je někdy fakt divný a jde tam dost vidět že to je pouhá maska za kterou se schovává normální herec. To stejné platí u Prasátka. Konec filmu je naprosto příšerný a já kterýho vždy konce překvapí zde neplatí a po několikátém zraňování Medvídka půa pořád žije, dokonce přežil obrovský náraz autem. K smíchu to je a ještě více ten náraz kdy Kryštůfek Robin do něj nabourá, v pohodě vyleze z auta a je jako by se mu nic za tu dobu nestalo a to nepočítám ten náraz. Překvapí taky smrt Prasátka které ale umře prostě klasickou slasher smrtí. Medvídek pů přežije a pak padne záběr na posledního přeživšího Kryštůfka Robina jak se zvedne a začne utíkat, plesk titulky. Vysmátí jsme byli všichni a místo toho aby z filmu šel nějaký strach a respekt tak to byl smích a říkání pořád jaká to je blbost atd.. Totální zklamání je taky to že Medvídek pů se odehrává nějak po válce a to že najednou jsme v současnosti je dosti blbé a vede tuhle tu populární značku do koše, ocenil bych taky kdyby jich bylo více, využilo se ale toho že se navzájem požerou, škoda že na to nedali záběr protože by se to do slasheru dost hodilo, začátek mě také upoutal krásnou animací ale během chvilky se krásná animace vytratila a byla pryč. Musím říct že 90ti procent lidí se tenhle film nebude líbit ale věřím že si nějaký fanoušky našel a já jim to přeji, bohužel několik měsíců a týdnů čekání jsem dostal totální blbost podobající se spíše komedii než hororu, až po příšerný příběh tak už po nepovedené snaze udělat pořádný hororový biják. Rhys Waterfield film totálně pokazil a za to jsem dost smutný, myšlenka vražídícího Medvídka půa kterého máme zarytího v paměti a máme na něj hezké vzpomínky se zdá výborná a kdyby se s ní lépe zacházelo a zmocnil by se jí někdo lepší tak si myslím že tu máme perfektný biják který by si nahromadil klidně 75% ! Jak jsem říkal čekání několika ti dnů, týdnů, měsíců a taky nějakého toho roku se vytratilo během 84 minut tohoto filmu. Smutek panuje, 2/10. () (menej) (viac)

Charvy.666

Jak se praví v jedné hře Járy Cimrmana: "Nápad dobrý. Výsledky nebyly dobré..." A to je případ u tohoto díla. Samotná premisa, že Pů a Prasátko dostali nerva, páč je Kryštůfek Robin poslal do pryč (rozuměj dospěl) mi přijde super úlet. Dávám tři hvězdy za opravdu povedené gore ale ten zbytek. Scénáristu bych okamžitě poslal na ozdravný pobyt do Stoakrového lesa, protože co provedl všem ženským charakterům, to jsem snad ještě nezažil(scéna v bazénu mě fyzicky bolela, jak byla debilní) Takovou skupinu nelogicky uvažujících, debilních uječených krav nepotkáte ani na louce za místním JZD. Tohle si ta děvčata nezasloužila. A když se po tom konci-nekonci objevilo že Pů se vrátí, pomodlil sem se k Satanovi ať už sebou nebere tohodle "scénáristu"... ()

HanzoBureshi odpad!

Mám pocit, že jsem se podíval na trochu jiného medvídka... Každý rozumný člověk asi tuší, že toto nebude normální film. A má zvědavost se rozhodla to checknout. To jsem ale nečekal, jak velkou část duše mi to sebere. Hlavní postava má stalkera a terepautka jí doporučí výlet s partou do lesa , kde ale řádí náš medvídek. No a CGI zabíjení mohlo začít. Jak to všechno probíhalo, tak jsem při sledování filmu začínal stydět a řekl jsem si „Co to dělám se svým životem?“ Po tomhle filmu, když si někdo třeba nasadí na hlavu masku dinosaura, tak může natočit třeba nový Jurský park. Divím se, co dnes za výtvory může vstoupit do kin. Ale věřím, že tento neobyčejný film si své fanoušky najde. ()

tsatsiki

Kdyby tvůrci udělali Pů a prasátko digitálně bylo by to lepší, tak to vypadá jako amatérský film, ale jinak průměrný béčkový horor. NEVÍM KOHO NAPADLO, ABY PŮ A PRASÁTKO NĚKDO HRÁL.MASKY TRAPNÉ, ASI JAK KDYZ V POSLEDNÍM VÝKŘIKU MĚL VRAH PLÁĚNKU, MOHLI TO UDĚLAT DIGITÁLNĚ NEBO USELAT ASPOŇ CELÝ KOSTÝM NE JEN MASKU.A nebi ti postavit na tom, že se vrazi převlekají za Půa a Prasátko, ale jsou to lidi.Prostě dobré nápady zabili.Jinak to je pěkná vyvraždovačka.Chudák Kryštůfek Robin, to se dočkal vřelého přijetí po letech.Za mě 30%. ()

blondboss

Éčková atmosféra, déčkové kostýmy a masky, céčkový scenár a deravá, miestami nezmyselná, dejová linka, béčkové herecké výkony a hudobný podmaz a jedine áčková kamera. Na odpad to u mňa nie je, ale je to zjavný prepadák, ak to tvorcovia s tými postavami mysleli vážne. Toľko nelogickostí a hlúposti som v jednom filme už dlho nevidel, ale holt, bral som to ako istý brainwash, pri ktorom zmizne na pár minút šeď všedných dní. Z iného dôvodu si to ale radšej nezapínajte. 35 % ()

Fin_429

Dejme tomu, že hodnotíme jako jiní "kritici". Bylo to plné klišé, nedává to absolutní smysl, postavy jsou debilně napsané, scénář je hloupý, medvídek pú je bůh (narazí do něj auto a on žije), navíc rozhodnutí postav a rozvržení děje také nedává smysl. Nic. Je to vtipné a já si to skoro i užil, ale co to stálo? 4,5/10 ()

Nikolas__

Co se týče zábavnosti, bylo to také zlé. Nicméně ne tak moc jako kvalita, to už je tragédie obřích rozměrů. A představte si ty největší, protože lore filmu je absolutně k smíchu, stejně jako námět. Technická stránka filmu mluví za sebe a i když se na to kouká dobře, plus to má velmi temné prostředí - co se týče nějakých citů k postavám nebo respektu k těm záporným to je tbh na bodu mrazu. Jen pár hororů z roku 2023 bylo horších. 25% ()

Sebule odpad!

Díky bohu, že už je konec. Měl jsem problém to dokoukat, absolutně amatérská práce, troufal bych si tvrdit, že režisér nikdy žádný horor/slasher neviděl. Bez napětí, bez postav, bez herců, akorát plus je nějaké to gore, pár (možná tak 3) pěkných záběrů, jinak je kamera naprostá hrůza. Celé to vlastně je hrozně blbé, spíše srandovní než strašidelné a hlavně nudné. Hodnocení: 1/10 ()

Pan.Antonin

Tenhle film bohužel začal tam, kde měl skončit. Kdyby tvůrci natočili pouze začátek snímku s Kryštůfkem a prezentovali to jako krátkometrážní srandičku, dal bych vysoké hodnocení. Ale vystavět na této myšlence celý film už je o něco těžší úkol a tvůrci na něm shořeli jak papír. Povedl se sice jak už jsem řekl začátek, někde uprostřed byla zajímavá práce se světly při scéně s bazénem, nápady tam byly a i konec měl dobré tempo, ale celkově se jedná spíš o nepodařený počin. Zabijáci (herci s gumovýma maskama na hlavě) byli směšní, scénář byl chvílemi ještě směšnější, herečky se taky moc nepředvedly a chyběl tomu určitý nadhled a více vtipných momentů, přišlo mi, že se to bere chvílemi až moc vážně, na to, že to byla jedna z největších blbostí, co jsem viděl. Uvažoval jsem nad druhou hvězdou, ale právě kvůli poslednímu hledisku nakonec dám jen jednu. Překvapuje mne, že se zrovna tohle dostalo do kin a lituju těch, kdo na to šli (s nějakým očekáváním). ()

Ondra.Simmer

Na to, že to je prakticky amatérskej film, tak pohoda. To co musím vypíchnout je práce s kamerou, ta byla fakt špičková. Oproti tomu scénář napsanej jak od dementa. Ale co už, ve finále v pohodě slasherovka, místama i pobavila a s rozpočtem pouze $100,000 nejde dodat nic jinýho než dobrá práce. ()

brasek

Výborný nápad pre animovaný horor. Ako hraný film určite nie a v takomto prevedení už vonkoncom nič filmové. Celé je to lacné a hrozné, s hereckou katastrofou. Prakticky smiešny film na ktorý sa veľmi dívať nedá. ()

Zlaté maliny slupnul hororový Medvídek Pú

Zlaté maliny slupnul hororový Medvídek Pú

09.03.2024

Den před předáváním slavných Oscarů tradičně probíhá vyhlášení cen, které si hollywoodské celebrity často za rámeček nedávají. Řeč je samozřejmě o Zlatých malinách (Razzies), které posměšně oceňují… (viac)

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

22.01.2024

Popelka se dočká krvavého zpracování

Popelka se dočká krvavého zpracování

23.05.2023

Ikonický příběh o Popelce se v průběhu let dočkal mnoha verzí, přičemž mezi ty nejznámější v Česku patří samozřejmě Tři oříšky pro Popelku, animovaná Popelka z roku 1950, a pak možná moderní Popelka… (viac)