Réžia:
Laura MurphyKamera:
Jonathan HallHudba:
Corey WallaceHrajú:
Will Arnett, Harvey Guillén, Jessica Lowe, Rob Riggle, Ken Marino, Nicole Byer, Kathy Griffin, Andrew Caldwell, Nikki Glaser, Nicole Richie, Joey Fatone (viac)Obsahy(1)
V roku 2002 sa počas halloweenskej noci štyri deti hrajú hru M.A.S.H., pri ktorej zapisujú, ako bude vyzerať ich život o 20 rokov. O dvadsať rokov neskôr sa počas halloweenskej noci opäť stretávajú a všetko začína nasvedčovať tomu, že sa všetko, čo napísali do hry, stalo realitou. Problémom je to, že do knihy napísali aj to, akým spôsobom zomrú, čo sa im čoskoro stane osudným. (Marceloo)
(viac)Hrajú
Will Arnett
Kanada
Najlepšie filmy:
Ratatouille (2007)
Ja, zloduch (2010)
Lego príbeh (2014)
Harvey Guillén
Najlepšie filmy:
Kocúr v čižmách: Posledné želanie (2022)
Psia jazda (2023)
Garfield vo filme (2024)
Jessica Lowe
Najlepšie filmy:
Dovolenka za trest (2014)
Psie dni (2018)
Vánoční kronika: druhá část (2020)
Rob Riggle
USA
Najlepšie filmy:
Vo štvorici po opici (2009)
21 Jump Street (2012)
Psia jazda (2023)
Ken Marino
USA
Najlepšie filmy:
Gattaca (1997)
Vinyl (2016) (seriál)
My sme Millerovci (2013)
Nicole Byer
USA
Najlepšie filmy:
My ostatní (2016)
Medvedík Vivo a jeho veľké dobrodružstvo (2021)
Mike a Dave zháňajú baby (2016)
Kathy Griffin
USA
Najlepšie filmy:
Pulp Fiction: Historky z podsvetia (1994)
Lev ze Země Oz (2000)
Štyri izby (1995)
Andrew Caldwell
USA
Najlepšie filmy:
Transformers (2007)
Králi ro(c)ku (2006)
Haunt (2019)
Nikki Glaser
USA
Najlepšie filmy:
Som sexi (2018)
Vykoľajená (2015)
Nicole Richie
USA
Najlepšie filmy:
My (2019) - a.z.
Děti Ameriky (2005)
Joey Fatone
USA
Najlepšie filmy:
Michael Jackson Live (2001) (koncert)
Moja tučná grécka svadba (2002)
Smoliar (2003)
Jon Gabrus
USA
Najlepšie filmy:
Fourth Man Out (2015)
Muhammad Ali: Největší souboj (2013) (TV film)
Zvrhlé mníšky (2017)
Sterling Sulieman
USA
Najlepšie filmy:
Vymedzený čas (2011)
Zázračný vianočný darček (2015) (TV film)
The Funhouse Massacre (2015)
David Banks
USA
Najlepšie filmy:
Die Fighting (2014)
Ťažké časy (2004)
Bornless Ones (2016)
Madeleine Guilbot
Najlepšie filmy:
Apollo 10 1/2: Dítě kosmického věku (2022)
The Locksmith (2023)
Aaron Eisenberg
Najlepšie filmy:
Do temnoty (2018) (seriál)
Recovery (2016)
Layla Mohammadi
Najlepšie filmy:
Moje perská rodina (2023)
Meredith VanCuyk
Najlepšie filmy:
Fabelmanovci (2022)
Nie, nie (2022)
Sezení v barech s dortem (2023)
James Austin Johnson
USA
Najlepšie filmy:
October Baby (2011)
Keď prehovorila (2022)
Smutný jako jazz (2012)