Do temnoty

• USA Into the Dark
USA, (2018–2021), 36 h (Minutáž: 90 min)

Tom Bateman, Dermot Mulroney, Rebecca Rittenhouse, Tembi Locke, Aurora Perrineau, David Hull, Ray Santiago, Max Adler, Chasty Ballesteros, Dale Dickey (viac)

Vabr

Kvalita kolísavá, ale vcelku to vychází na silný podprůměr. Některé náměty by se daly udělat mnohem lépe nebo hororověji. Hororové to je dost málo (1. série hororem jde, ale ta druhá už žádný horor není až na díl Uncanny Annie). Mám radši 1. sérii, protože je profesionálnější a vše je celkově líp udělané. 2. série má alespoň pestřejší nápady, které zároveň často můžou dopadnout hodně špatně. Seriál dost nedoporučuji, ale na druhou stranu je dobré, že díly nemají návaznosti, takže to je jako 24 filmů, ale přesto bych se jim být vámi vyvaroval. Osobně bych vážně doporučil jen 5 dílů (The Body, Culture Shock, Uncanny Annie, Good Boy a The Current Occupant), což je dost chabý z 24. Celý seriál na mě působí celkem levně a některé díly jsou zklamáním, protože nápadem by byly třeba fajn. VYHODNOCENÍ: INTO THE FART ()

Jaro.Krafcik

Tak po prvej serií mám jasno, druhú seriu si už nepozriem. Vraj je aj dosť slabšia. Niektoré epizódy boli dobre ale veľa za nič nestálo. Napodobniť black mirror s hororovým štylom sa nepodarilo. Seriál hodím radšej len do priemeru. 3* ()

Emerelle

Musím se přiznat, ta první epizoda se mi vážně moc líbila. Já vím, že není nejlépe hodnocená, ale prostě asi miluju takový druh psychopatů. Není to špatný námět, každý díl je vlastně úplně jiný, takže nemusíte koukat na všechny a v určitém pořadí. Jen kvalita jednotlivých dílů je kolísavá. ()

Astonko

Veľmi zaujímavý nápad, vytvoriť seriál, ktorého epizódy budú vychádzať každý mesiac a budú tématicky spojené s tým-ktorým mesiacom, za to som asi pridal jednu hviezdičku, lebo originálneho je v súčasnosti málo. Inak ide totiž o úplne priemerný analogický seriál, ktorého kvalita klesá a stúpa ako nerozhodný zlodej vo výťahu 5/10 ()

• Znak omega šest se nevyskytuje pouze při experimentální léčbě, ale také se tento znak objeví v intru, tělocvičně, na lékařském spisu hlavního hrdiny, skenu nebo hracích kartách. (Vabr)
  • Když Derrick ve své kanceláři pozdě večer projíždí na internetu zprávy o Pooka challenge, lze si na pravém rohu webové stránky povšimnout plakátu z dílu My Valentine (2020). (Vabr)