Dvadsaťtriročná vrcholová športovkyňa Andrea sa pripravuje na olympijské hry v Atlante. Ako majsterka Českej republiky v skokoch do vody nepozná nič iné ako tvrdý svet tréningov a súťaží. Až kým si nezraní chrbticu a jej športová kariéra sa náhle skončí. Túžba po úspechu ju však privedie ku kariére pornoherečky. Tak ako kedysi ovládala a využívala svoje telo v športe, využíva ho aj pri natáčaní pornofilmov. Má slávu, peniaze, pohodlný život, nezávislosť. Nakoniec však predsa len bude musieť spomaliť... (Bontonfilm SK)

Psycho.R

Film, který chtěl mít velké ambice a zřejmě se i ucházet o České lvy. Dobře se na to dívá, zvlášť, pokud je režisérka debutantka, ale nic nám to nesdělí. Nedozvíme se nic, zda měla Andrea Absolonová vnitřní pnutí, co vedlo k jejím rozhodnutím... nic. Jistě se ve svém životě musela někomu svěřovat. Ovšem scénář působí, jako by se nesetkaly scénáristky s nikým z její blízkosti a inspirovali se pouze informací z wikipedie. Všechny postavy jsou ploché a vše tu klouže po povrchu (ok, ne úplně úplně všechno, penetrace působila opravdově), ovšem to už se dostáváme k tomu, že propagace se často zmiňovala o tom, že najala skutečné porno herce, Ti mají ve filmu pouze camea a kromě jednoho řitního otvoru mohli ostatní scény odehrát normální herci, protože se neliší ničím, co by nebylo ve filmech uváděných v kině. Hudební splývání sester fungovalo dobře. I proto jsem nechápal, proč nebylo natočené odcházení Andrey z tohoto světa pouze za doprovodu vhodného hudebního podkresu. O samotné smrti se dočteme v jednom titulku na úvodu titulků, takže nebylo možné to emočně prožít s postavou, k níž máme získávat sympatie. Je to škoda, protože život této sportovkyně by jistě mohl být podkladem pro mnohem lepší film. Ps. Natalia se hodně snaží, ale scénář ji nedává možnosti hrát a já věřím, že kdyby bylo jak, tak by svojí postavu odehrála perfektně. ()

Kingjiri

Upřímně vůbec netušim, co chtěl biják divákům sdělit. Žádná postava nebyla pořádně napsaná (včetně tý hlavní) a vlastně celá dramaturgie byla naprosto o ničem. Tempo vyprávění bylo hodně pomalý, takže se za těch 108 minut příliš neudálo. Ničemu nepomohly ani místama dost zdlouhavý scény bez dialogů. Vůbec nic jsem si z projekce nevzal a koneckonců životní příběh mladý pěkný ženský, co jde točit péčko taky neni nic samo o sobě extra zajímavýho. Snaha rádoby šokovat v klasickym celovečeráku jednou explicitní porno scénou je dost málo na to, aby si člověk z něčeho takovýho sednul na zadek. Jediný, co mi zustane v paměti, je pohlednej hrudník Natalie Germani. ()

ForGump

Asi jsem od Jejího těla chtěl příliš a dostal málo, jemuž bych dal jméno velké zklamání. Tím málem nemíním snad stížnosti na to, že by bylo ve film málo explicitních scén. O tom bych raději víceméně pomlčel, byť mohl bych na několika řádcích popsat jak ty explicitní pseudoporno scény byly vlastně koncipované jako humor a celé to ještě více shazovaly. To je jen jedna z mála věcí, které mě štvaly. Ten film je totiž především extrémně přívětivý divákovi. Ta plochost z toho čiší až příliš. Hlavní postava je podávaná s takovým snad až záměrným chladem a bez jakýchkoliv pořádných psychologických pochodů, že se nedaří s ní nějak soucítit. Snad možná proto název takový jaký je. Nejde nám totiž primárně o hrdinčinu mysl. Její motivace asi tak nějak chápeme, ale jsou strašně jednoduše podávané až zrak přechází. Stejné tak je hrubě neotesaně přinášeny přechody mezi třemi základními fázemi dospělého života Andrey Absolonové - tedy profi skákání - zranění - porno. A mezi druhým a třetím období je to hodně pokrácené. Vizuálně film působí celkem ambiciózně, ať už výbornou kamerou, či hudbou. Problém se ovšem opět nachází ve scénáři a opět dramaturgii, kdy mám dojem, že ČT snad záměrně ničí nadějné syžety a myslí hlavně na ty svoje primetime diváky jednoduchých kriminálek a sebrala tvůrkyním veškeré možné umělecké ambice. Takže Její tělo působí jako díl nějakých Soukromých pastí, či Nevinných lží. A je to obrovská škoda. 40% ()

fredi

Natálie Císařovská jakožto vystudovaná dokumentaristka natočila svůj první celovečerní film. Daleko od dokumentu to však není. Příběh je podle skutečné události, a aby se co nejvíce přiblížili Andreje, vyzpovídali její sestru, tak aby se přiblížili k samotné osobnosti Andreji. Výběr tématu je opravdu skvělý. Poukázat na takto silný příběh je skvělé. Symbolická rybička ukazovala subjektivní názor režisérky na životní cestu Andreji. Téma je velmi skvěle zpracované. I když místem připomínají dokument z čistého podání příběhu. A to třeba, že není nijak není pořádně vysvětleno, proč se rozhodla pro herečku pro dospělé. Kamera fajn. Jinak 7,5/10 Ve filmu můžeme, dle mého, najít odkaz na film Blow up (zvětšenina). :) ()

Wlastik

Strašně dlouhý začátek. Předvídatelné scénky (že, taťko?!) A kamera byla často na facku (scéna s botaskama fakt nikoho nezajímá!)!! Jinak příběh doják. Herečka se snažila, palec nahoru. ()

Niflheim

75 %. Režijní debut Natálie Císařovské se tváří jako dokumentární román o pozoruhodném životním příběhu Andrey Absolonové. Dokument to však zcela jistě není a ačkoliv nás protagonistka do své hlavy (!) či pod kůži (!!) vpouští spíše sporadicky, psychologizace jejího osudu je filmem hustě protkaná – spíše mimoděk a je nutné si k ní hledat cestu, ale ano. Je nutné říct, že názor na Její tělo se mi v průběhu projekce pozvolna měnil. Dost jsem třeba přemýšlel nad tím, jak na „sportovní“ část nehledět sexualizovanou optikou (obzvlášť, když se na vás ve druhé scéně vysypou prsa)... I když se snímek nezdráhá vtipu, ironie a hořkosladké stereotypizace pornoprůmyslu, o vypjaté momenty nouze rozhodně není. Obsazením a výkony moc zdařilé. Na dřeň to sice úplně nejde a velké katarze se nedočkáme (lze tak možná vnímat závěrečnou osudovost v kontextu dříve naznačeného či přímo vyřčeného), nemyslím si však, že jde o zcela povrchní a marné zpracování dané látky. Na ceny to patrně nebude, ale tak nízké hodnocení veřejnosti si to nezaslouží. Velmi poctivé čtyři hvězdičky. ()

celticek

Nečekal jsem, že od cca 40 minuty to bude regulérní porno:) Ale musím pochválit malý hodonínský sál. Je moc hezký:) Film průměr. ()

Dominik 261

Očakával som priemernú drámu, no to čo som dostal bol podpriemerný film. Nezachránila to ani Natalia, ktorá tam stvárnila akurát to telo, keďže tam nemala moc čo hrať väčšinu času. Názov filmu teda presne vystihuje to, čo divák dostane. Film nemá tempo, príbeh sa ťahá, kamera je nevýrazná a tie nekonečne dlhé zábery na rôzne scény, na mňa pôsobili doslova ako filler, aby mal ten film aspoň 100 minút. Vo viacerých scénach mi chýbala nejaká hudba. Po technickej stránke slabé. Príbehovo je to taktiež nič moc. Také plytké mi to prišlo, na to, čím sa film zaoberá. Celkovo je to na mierne slabšie 2*. (videné v CINEMAX) ()

hrumsrt

Tak je to na plakátu voda nebo ne?..  Celovečerní filmový debut Natálie Císařovské je počin, na který by se tady netroufli ani ti nejváženější, kteří si mohou točit filmy i o hemeroidech a projde jim to. Její tělo vypráví životní příběh Andrey Absolonové, vrcholné skokanky do vody, která vlivem jednoho neštěstí musí překopat svůj rýsující se úspěšný život do neprosto běžných kolejí. Copak může někdo, kdo se od mala věnoval sportu a celý život dělal všechno proto, aby uspěl, neznajíc nic jiného ze dne na den změnit svoje životní osnovy... Tihle lidé jsou vychovávání v touze po tom být nejlepší, překonávat sebe sama a mířit výš a výš. Není možné je usadit do normální práce a čekat, že svůj zápal přeorientují do rutiny. Její tělo je příběh o holce, která chtěla být nejlepší!.. Co to je porno? Je to filmový žánr? Bezva, zeptejte se Camerona, Scorseseho a Ondříčka. Je to pro svoji fyzičnost sport? Fajn, zeptejte se Jágra, Čecha anebo Špotákové.. Přístup k tomuhle fenoménu se nezměnil, pořád jde o tabu, s jejíž subkulturou nechce mít nikdo "normální" nic společného. Její tělo se nesnaží pornoprůmysl moralizovat, to nezvládl ani Larry Flint, proč by to měla udělat Císařovská.. Jen se snaží odvyprávět krátkou a tragickou životní pouť Andrey Absolonové a ukázat co nejvíc z její motivace přístupu a vidění.. Opravdové, dráždivé, ale velmi záměrně několikrát propojuje prvky jak sportovní tak ty erotické, které velmi šikovně vlastně zdvojuje napříč odvětvími.. Na konzervativní Česko totální ústřel, který odradí všechny voayery svým postupným budováním příběhu, a jak se snaží soustředit především na vztahy postav. Ale i samotné fikční pornografické prostřihy, jsou skoro opravdové i díky účasti skutečných českých hvězd filmů pro dospělé.. Natália Germani předvádí životní výkon, ve kterém svoje tělo postavila za hned několik hran a výkonu obětuje všechno, a kde už to nejde, tam pomůže doublérka Alexis Crystal, která je takovou šedou eminencí celé reklamní kampaně.. Tohle si s nikým moc nepustíte, konzervativnost vám nedovolí to s dalšími zvlášť probírat, až nakonec ani jako divák nebudete chápat, proč jste to chtěli vidět.. Ale tvůrci to věděli, a vy tajně taky... 65% ()

aik

Zajímavý životní příběh, který je však zpracován naprosto rutině. Ničím neurážející průměr. ... Když vezmu, že jsem si hned na to pustil nový seriál Netflixu Supersex, tak ten je již po dvou dílech kvalitativně naprosto jinde. Přitom berličkové explicitní záběry používá spíše český film ne Roccova story. ()

MFloyd

Naprosto chladná a nezajímavá biografie, která v základu mohla být mnohem lépe vytěžena, místo toho jde divák s postavou ženy se smutným a krátkým životem, ale zároveň bez kapky emocí. Absolutně se mě příběh Absolonové nedotkl, ani slibný skok z můstku rovnou do porno průmyslu neměl správně buďto sirové nebo alespoň šokující ztvárnění, prostě to jen je a vy jen čekáte, kdy to skončí. ()

Anianna

Čekala jsem víc. Hlavní hrdinka, mimochodem s opravdu hezkým tělem, nedává divákovi moc možností, jak ji poznat, natož pochopit. Prakticky žádné psychologické vykreslení. Film působí popisně. Tehdy a tehdy se připravovala na olympiádu, pak úraz, pak tohle, tohle a nakonec tohle. Snímek bez emocí, bez ambicí vytěžit z toho zajímavého života plného zvratů silné drama. Z herců podala výborný výkon Zuzana Mauréry. Vlastně jako jediná na mě působila dokonale věrohodně. ()

megan017

Tak dlouho jsem neviděla dobrý námět s tak špatným provedením. Jde asi o to, že ohledně A.Absolonové je dostupný jen materiál, kde se o ní samé jako o osobě moc nedozvíme. Co chybí je hlubší náhled do nitra, co nechybí je hlubší náhled do rodidel, na tohle ten film asi sází. Hlavní postava většinu času jen mlčí, odsekává, tváří se otráveně, nemá absolutně žádný charaktér. Mě se nechce moc soudit, ale herečka v hlavní roli je špatná a do toho je to třicátnice, viditelně třicátnice, co hraje dvacátnici a je to hrozně poznat. Není nic zlého na tom mít nějaký věk, ale když vybírám herečku do role 20 leté plavkyně a pozdější pornohvězdy, měla bych najít někoho, kdo tím dojmem působí. Její herecký výkon můžu pochválit jedině ze stran odvážných scén, které museli být hodně trapné. Každopádně zbytek nic, může na to nejspíše i scénář. Když točité film o někom, tak by ten někdo měl být zajímavý a jeho herec by měl člověka udržet u sledování, ale herečka je prostě hrozně špatná. Kamenná, bez emocí a když se o ně snaží, působí moc hraně. Postava naprosto nepochopitelná, nerozvinutá, sterilní. Taky, když si vyberete pornohvězdu, o které se zas tolik neví, ale byla plavkyně, pak neštěstí, pak pornohvězda a pak skončila tragicky. Mohlo se ukázat mnohem víc, zahrát mnohem víc. Nevyužilo se to. Takhle od filmu odchází člověk znuděný a vypadá podobně jako Natalia Germani ve většině scén. Je to dějově nudné, herecky nezvládnuté. Ani ostatní herci nepůsobili dojmem, že by ten film nějak prožívali. ()

faraoon odpad!

Paskvílek srovnatelný s leckterým dramatem z pornhub.com. Schopná Císařovská hledí na vrchol hory, kterého nigdy nedosáhne. Ztrácí schopnost racionálně hodnotit hranice svých možností, kazí si tím průměr a tento pokus o hraný dokument končí opticky pouze jako rozcvička mezi kamerovými zkouškami. Škoda, že příběh není zformátován do krátkého hutného dokumentu. Takto je jistě výjimečný osud lecčíms obdařené dívky degradován nedůstojnými šarádami herců seriálového podprůměru. ()

Ex_Machina

Říká se, že Rick má big dick.“ To sa samozrejme vo filme dozvieme. A tiež to, ako sa dá naložiť s naším telom a najmä s našou dušou. A že je to iba naša vec. Ľudia sa môžu pozastavovať a môžu aj odsudzovať. No prečo sme sa tak rozhodli a čo nás k tomu viedlo už netušia. Slečna Absolónová naložila so svojim telom tak ako naložila a dotiahla to až na objav roka. Jej život nebola až taká tragédia ako to, akým spôsobom musela nakoniec umrieť. Film je pomerne nuda bez pridanej hodnoty a mnoho ľudí si ho pozrie hlavne preto, lebo je to natočené podľa skutočných udalostí a budú očakávať väčšie pikantnosti akých sa nakoniec dočkajú. Jedno je však isté. Napriek všetkému čím si počas svojho krátkeho života Andrea prešla, tak ukázala aká bola silná žina. ()

neo250

Pri flasi vina sa to da dopozerat, ale musite tu flasu sam vypit. Film poukazuje na priveh skokanky do vody z ktorej sa stane pornohviezda. Napriek tomu je tam prilis vela vat a prazdnych scen, ze uspavac hadov je amater. Pripravte sa na sceny ako zo skutocneho porna :) ()

ANTYCHRYST

Ze skvělé sportovkyně - pornohereckou.. doost dobrý..a teda na český poměry ..odvážně natočené..což chválím..zajímavej námět inspirovaný skutečnou skokankou.. a klobouk dolů před Nataliii..ta se toho nebála:) některé scénky..překvapili i mě:) nečekal jsem..že někdy v Cz filmu uvidím jebacku..pěkně z detailu :):) doporučuji přečíst zajímavosti o filmu..které jsou více nežli zajímavé.. 85% velké překvapení a skvělý režijní debut :) ()

MyrnaAlec

Andrea Absolonová, nejhezčí žena v pornu ever. Žádný silikony, její tělo. Dokument by byl jistě zajímavější než film, kde se jen naskládala fakta jejího 27letýho života. Natalia Germani ovšem udělala maximum. Btw to pokrytectví většiny : když to ženy dělaj zadarmo, tak to je v pořádku, ale běda, jestli za to mají prachy. To se hned všichni ozvou a maskují svou závist a misogynii starostí o morální blaho společnosti. ()