Příběh Rocca Siffrediho, který se ze skromných začátků vypracoval až k titulu krále porna. Podle skutečných událostí. (Netflix)

BoredSeal

Supersex má překvapivě povedené části a pár nepovedených. Dobře vybraný představitel Rocca, fajn kamera a výtvarný styl, kde opojné barevné orgie v pařížských swingers klubech nebo akcí pornoprůmyslu střídá depresivní byt nevlastního toxického bratra nebo prostředí chudé Ortony. Historky od Rocca, které už v nějaké míře za 40 let jeho kariéry různě vyšly v různých verzích v rozhovorech nebo dokumentech, se snaží autorka seriálu začlenit a potěšit jak fanoušky, tak se na kariéru specifického porno umělce podívat i ženskýma očima, aniž by sex pro zábavu nebo porno průmysl nějak odsuzovala. Pokud se to nedaří, tak paradoxně díky příliš velkému prostoru pro postavu nevlastního gangster bratra Tomassa, který ztělesňuje různé klasické toxické povahy v jednom - a to je problém, protože několik postav nahradili autoři fiktivní nemesis postavou, které prochází nesmyslně ledacos, až to při sledování příběhu Rocca ruší. I tak se jedná o zajímavý projekt lepší než obvyklá sériová produkce Netflixu. ()

Arkagas1989

Nedávno jsem zkoukla  Její tělo z naší české produkce, což je film, který ve mě nezanechal absolutně žádné emoce, byť je životní příběh hlavní postavy tak nervydrásající, že by u toho měl člověk na konci brečet jak kráva. Nic, absolutně nic. Oproti tomu je příběh Rocca tak nadupaný akcí, tak skvěle vizuálně zpracovaný, zahraný a podpořený dokonalým soundtrackem, že ho hltáze jedna radost a nemůžete se odtrhnout. Italové zase jednou dokázali, že filmy i seriály jim jdou a není to jen o tom, že se jedná o téma, které prostě lidi táhne, ať se Vám to líbí nebo ne.    Nejde tady o to, že byl umělec, jde tady o to, že to byl primárně člověk a i lidi, kteří se živí pornem jsou stále lidi s emocemi, životními peripetiemi a city.  Moje hodnocení: 9/10 ()

M.i.k.e

možnost nahlédnout do zákulisí porna je a bude vždycky lákavá (ať už se to někomu líbí nebo ne) a životopis nejznámějšího (vlastně jediného známého) pornoherce k tomu přímo vybízí. Jenže chyba lávky. Do zákulisí sice nahlédneme, ale je to tak nezajímavé a sterilní až je to nudné. A to samé vlastně platí i o Roccově životním příběhu. Tam se dozvíme že mu jeden bratr zemřel a druhý byl kokot a že Rocco přišel při bydlení v Paříži na to že má rád šu*ání a to je vlastně všechno. Teoreticky to mohlo fungovat i v téhle povrchní rovině, ale pak by bylo třeba znatelně prostříhat linku s Tomassem, který tu má až zbytečně moc prostoru na to jak nezajímavá postava to je a celé to patřičně zhutnit tak do tří epizod max. V téhle podobě to pro mě mělo zhruba stejnou přidanou hodnotu jako kdybych si pustil některé ze Siffrediho videí...40% ()

klukluka

Samotnýmu mi přijde šílený, že si z té záplavy filmů a seriálů vyberu ke sledování sedmidílnej (!!! WTF) seriál o dosud žijícím (!!!), profesně aktivním pornoherci. Asi už jen to o mně něco vypovídá. A místo abych sem jen nenápadně písknul hodnocení (ideálně typu odpad!, max jedna hvězda), vlepím jich tomu málem 5 a ještě k tomu já neznaboh napíšu komentář. Jenomže já toho Boha (sexu) znám- jmenuje se Rocco Siffredi. A proto má tenhle (nad)člověk svůj seroš, protože byl a je naprosto (!) mimořádnej. Sice v oboru, o kterým oficiálně většina lidí nikdy nic neslyšela, nikdy z něj nic neviděla, ale i tak se v něm kupodivu točí bilióny a i z průměrných aktérů to minimálně na republikové úrovni dělá ostře sledovaný celebrity. Rocco je ale celebrita celosvětová a teď má dokonce i tenhle svůj životopisnej seriál (aniž by kvůli němu musel někoho zabít, nebo sám zemřít). A ten seriál je navíc - teď by mi už ale fakt měla asi raději upadnout ruka - ale ten seriál je výbornej. Jasně, kdo ho bude chtít hejtit, tak si k tomu najde milión důvodů, ale já osobně žasnu, jaké pocty se Roccovi dostalo od těch stovek lidí, kteří se na tom podíleli. Protože tohle se nedá dělat jen pro peníze. Určitě ne v takové kvalitě. To, že jsem se na to byl ochotnej podívat a napsat tomu příznivý hodnocení, to proti tomu není vůbec nic. Podle mě tím každej z těch talentovanejch, zručnejch, šikovnejch lidí vysekl hold člověku, kterýmu by se spoustě lidí příčilo podat byť jen ruku. Ale zkuste se mrknout na 5 minut kterýhokoliv z jeho filmů. Taky jste byli ochotní pro svou práci dnes a denně div ne zemřít? A o tom je celá jeho výjimečnost - o naprosto mimořádným přístupu, o neskutečné profesionalitě, sebekázni a pracovitosti. O poctivosti v oboru, kterej máme a priori tendenci považovat za nepoctivej. Když k sobě ale budeme upřímní, tak to od nás není fér. A Rocco je skromnej světlonoš, kterej objevil svůj dar, neutopil ho v drogách nebo v chlastu a v potu tváře prozařuje tu pseudokřesťanskou pokryteckou temnotu, do které se máme tendenci halit ještě v jedenadvacátým století. Zbavte se okovů, užijte si Supersex (a pak ideálně i super sex - posílíte tím mír). Protože jak říká stará lidová moudrost: Kdo pořádně šuká, ten tolik nezlobí. Zvlášť, když do toho budete bušit jako Rocco. ()

Olík

Rocco „velkej pták“ Siffredi……jméno, které svého času resonovalo po celém světě, ale vsadím se, že jeho příběh zná málokdo. Prostředí sexuální průmyslu bylo, je a bude atraktivní a tak dost možná škoda, že se tvůrci víc zaměřili na rodinu (chvilkami jsem si nebyl jist, zda se stále dívám na osudy Italského hřebce nebo jeho nevlastního bratra), což je z mé strany docela paradox, protože za vůbec nejlepší epizodu považuji tu první, kdy byl Rocco ještě malé bambino. Také myšlenkových pochodů stylu „každé dítě má v sobě sílu stát se mužem a tahle síla se odráží v očích někoho jiného“ mohlo být o poznání méně a tak mi z toho vychází, že kdyby nešlo o příběh inspirovaný osudem ve své době dost možná nejznámějšího pornoherce, ale prostě jenom pohádka o klukovy s velkým přirozením, celé to mohlo dopadnout ještě o kapánek lépe.  PS: Hádám, že teď je na řadě Lady Dee :D ()