Dvadsaťtriročná vrcholová športovkyňa Andrea sa pripravuje na olympijské hry v Atlante. Ako majsterka Českej republiky v skokoch do vody nepozná nič iné ako tvrdý svet tréningov a súťaží. Až kým si nezraní chrbticu a jej športová kariéra sa náhle skončí. Túžba po úspechu ju však privedie ku kariére pornoherečky. Tak ako kedysi ovládala a využívala svoje telo v športe, využíva ho aj pri natáčaní pornofilmov. Má slávu, peniaze, pohodlný život, nezávislosť. Nakoniec však predsa len bude musieť spomaliť... (Bontonfilm SK)

SeanLSD

Hodnoenie JEJ TELA nie je kritické, ale pocitové, tak ako to už s telami býva – nielen pre to, že mi tá osoba niekoho pripomínala a nemyslím tým istú, vo svojej dobe slávnu, pornoherečku. Ale poďme k nej – Natálie nám ukázali skutočne len jej telo - a telá okolo nej. Ale vari niečo iné sľubovali ? Nedomýšľali sa, čo sú to za pohnútky, ktoré ju vedú k tomu či onomu… Ono totiž telesní ľudia uvažujú telesne, nemusia mať všetko racionálne zdôvodnené, verbálne sformulované. Ja som dostal silný príbeh a parádnu filmárčinu, za ktorú by sa nehanbil ani mladý Aronofsky (alebo jeho telo), nebudem teda fňukať, že som nedostal aj analýzu dievčenskej mysle a/alebo psychologický profil páchateľa v sociálnom kontexte mladej českej ženy 90. rokov. Nevravím, že som to nečakal alebo že by som to neuvítal, nevravím, že si neviem predstaviť úplne inú, bohato prepracovanú a mnohovrstevnatú dramaturgiu, ale čo už. Možno práve pre ich absenciu na mňa ten film tak zapôsobil - že ma do deja len dokumentárnym spôsobom preniesol, bez komentára, že mi nechal priestor na dohady, že ešte viac roznietil moju zvedavosť. Videli sme teda len JeJ TeLo – ale videli sme ho v parádnej forme. Duša ostala tajomstvom. A my si o nej môžeme len domýšľať, môžeme o nej ďalej snívať. ()

sir-dave

Na debut slušně natočeno. Ohledně života Andrey se příběh nepouští do velkých rozborů a citů. Spíše se jedná o takový sled události, které postupně nastávaly. Dost odvážně zobrazena především porno kariéra. Natalii Germani bych natáčení nezáviděl, do postavy je vcítěna se vším všudy. ()

NiWi

Velmi prázdný film, který je vlastně jen sledem zvláštních událostí v krátkém životě známé české sportovkyně / pornoherečky. Její tělo je sice režisérsky slušně uchopený snímek, kterému ale chybí jakákoliv invence, jakýkoliv přesah a hlavně jakékoliv emoce. Emoční herectví se zde omezuje na nudné slovní výměny, potažmo na koukání do prázdna, charakterní vývoj se odehrává na pozadí. Jsou zde sice náznaky metafor a určité symboliky, ale snaha o vnímavé vyprávění je jedna z mála věcí co lze debutující režisérce pochválit. Tvůrci / tvůrkyně ani nevyužívají specifické a neokoukané porno prostředí, a rodinné drama kolem nevšedního zaměstnání je povrchní, na hraně vážnosti. ()

Lachtaan

Po Klusákově věhlasném dokumentu V síti se do českých kin podívala další česká záležitost, u níž si může divák zvolit, zda chce vidět verzi 18+ a byť se o tenhle rating film zasluhuje jen jednou (potažmo) dvěma scénami, je fajn, že si na to tvůrci troufli a bez servítek převyprávěli příběh, co rozestaví všechny zasažené na dvě strany barikády - na ty, co dokážou story Andrey Absolonové pochopit a co ji okamžitě odsoudí. Na základě toho tohle drama umě buduje nelehké rodinné vztahy a hezky divákovi podstrkává i nosné body v pozadí (Betta bojovnice). Skok od pokladní k pornoherečce je ve ve filmu zobrazen příliš jednoduše, jinak ale nemám moc co vyčítat. [viděno v Cinestar Plzeň 17.11.2023] ()

Johnny.ARN

Som veľmi rád, že niekto dokázal natočiť drámu tak, že som si pri nej nemusel šklbať kotlety. Jej telo sa hneď po oznámení zaradilo do top 10, čo tento rok musím vidieť, to obsadenie aké sa tam zišlo a ten námet, no povedz sám. A nesklamalo ma to. Nehovorím, že je to dokonalosť sama, ale trailery veľa napovedali a skutočne, nesklamalo ma to. Rozumná minutáž, dobrá výprava, cecky, top herci, skutočný príbeh, občas nejaké to fejkové prcání. Povedané bolo asi všetko, od jej športovej kariéry, cez pornosvet až po zdrvujúci záver, kde sa však opäť dostala naspäť do rodiny. Tie vzťahy tam boli, emócie tiež a podľa mňa podané vo veľmi rozumnej a dostačujúcej miere. Silné 3 z 5 ( CC, Eurovea) ()

viperDavid

Silné téma Andrei, ale slabě natočené. Ani herecky ne zrovna zdařilé a to se mi Natálka líbí. Tady to bylo, jako kdyby se jí ani točit nechtělo a až na pár nahých a jednu porno scénu se film táhl jak sperma. Možná by bylo lepší natočit víc životopisný a méně porno film. ()

TerezD

Zdejší poměrně nízké hodnocení mě maličko překvapilo. Debut režisérky Natálie Císařovské je velmi sugestivní a podařená záležitost. Herecké obsazení perfektně sedí k daným typům postav. Krásná Natalia Germani versus Denisa Barešová v roli její sestry. Nesmím opomenout Zuzanu Mauréry, která bez okolků přijímá ne zrovna šťastný výběr dceřiny kariéry. Režisérka do filmu zakomponovala spoustu doku-prvků, které snímek mírně odlidšťují a vytváří odstup diváka od postav, ale tento divácký distanc není na škodu. Oproti většině filmů, kde se tvůrce snaží hrát na melodramatickou strunu je toto příjemná změna. 4* ()

fabecc1222

Tohle by asi chtělo seriál. Protože v rámci těch dvou hodin se vlastně nic moc nedozvíme. Hlavně teda o samotné hlavní postavě a jejím vývoji, který se prostě děje, protože se děje, ale dovnitř do její hlavy se vesměs vůbec nepodíváme a její pohnutky zůstávají utajené. Stejně tak jako závěr jejího života, kdy tvůrci vše ukončí ještě v počátku. Natalia Germani ve své první výraznější roli v našimském prostředí ukazuje své nádherné křivky, ale nečekejte těžké porno. Vesměs se tu až na doublérské vyjímky nejde za hranice klasických filmových scén. ()

Master19

Kvalitně udělaný snímek s mizivou přidanou hodnotou. Nepřináší nic nového. Přečíst si wiki o Andree Absolonové má stejný efekt. Jediné co je třeba ocenit jsou pěkně udělané záběry skokanské přípravy a kompaktní výsledná forma filmu. ()

bizz_mjc

Andrejka Lea byla, jak ji rodina vedla, ve všem nejlepší, a tak si namísto zlaté a pípání zboží za pásem v místním Včele vyhopsala zlatou sošku. Nabízelo se něco dramatu, ale jakože nejdramatičtějším úsekem bylo přijetí změny profese ze strany rodiny? Film má jednu odvážnou scénu, ale nakonec vyšel trošku bez koulí a tahu na bránu. Nic proti ženám na režijní stoličce, ale většinou je to ubráním plynu znát. ()

hroubek

Zajímavě natočený životopisný film. Režisérka Natálie Císařovská odvedla velmi dobrou práci a je vidět, že je hodně šikovná režisérka, která má řemeslo v ruce. Císařovská bez problému zvládla vizuální stránku, působivě natočila skoky do vody, vedla herce k dobrým výkonů a v jejím podání má film tu správnou atmosféru a tempo. Bohužel pro nás má film velkou slabinu ve scénáři, který je místy plochý a nejde do hloubky. Opravdu jsem se těšil, že ve filmu dostaneme nějaký psychologický rozbor, bude tam nějaká snaha pochopit proč se Andrea rozhodla točit filmy pro dospělé atd. - ono to ve filmu je naznačeno, ale je to naznačeno velmi jednoduše. Natalia Germani předvedla moc povedený výkon, který je z velké části fyzický a Germani šla do toho naplno. Denisa Barešova hraje velmi dobře a má spoustu silných scén. Ve vedlejších rolí se mi dost líbily Zuzana Mauréry a Zuzana Stivínová. Film má působivé scény, některé záběry jsou opravdu moc povedené, jen je škoda, že tam necítím něco více. Její tělo je zajímavý a dobře natočený film, který doplácí na scénář, jenž nejde více do hloubky. ()

ghatos

A co vaše tělo😉? Nikoli skandální, ani nějak tvrdé. Vykreslený život děvčete, na které byl život dost tvrdý. Natočeno je to slušně. Chtělo to více psychologie a kauzality. Film je zvláštně seskládaný s divnou hudbou, přitom námět a nedotažené náznaky velké kvality mohly aspirovat na úspěch v Evropě, možná i ve světě. 67%. ()

blackkocour

Český film má svůj nový highlight, a to životopisné filmy o pornoherečkách. Hele, já nejsem proti existenci těchto filmů. Už kvůli tomu, že pornoherečky, hlavně české kterých je horda hojna, a v rozmezí celosvětově jsou známější, než-li prachobyčejná Bohdalka, kterou díky Bohu v žádném pornu neuvidíme, což je možná i dobře, nějaký ten senior by nebyl proti. Ironie je, že bereme tyhle ženy jako spoře lákavé kadidlo, duté hlavy bez mozku jako jejich anál, ale každý ale naprosto každý se u nich mastí pelikána. V podstatě se na něho dívám i teď (ne kecám, nebo ne?). Ono, fakt do toho nechoďte čistě z důvodu "hej pičo, uvidíme kozy a bobry, hehe", protože budete mírně zklamani. A možná to bylo hlavní lákadlo, proč jsem na to klikl, ale hlavně chceme podpořit český tunel beznaděje, jménem filmu, kde nejnavštěvovanější žánry je romantická komedie, nebo krimi. 18+ není bůhvíco explicitní jak piča, i když se tu jedna piča ukáže, ale na sto procent se odvážu říct, že za Germani zaskakoval Miloš Zeman. Pár Frantíků to asi roznese po kopytech, protože se podívaj do zákulísí orosených kund, zapíchnutých stožárů a pár svlečených dopravních kuželů (ne fakt, není o co stát, ani v tomhle film neexceluje). Nevěděl jsem defacto nic o Absolonové, na porno jsem asi moc starej, protože tenhle film je stejně prázdnej, jako celá porno peodukce. Buďme rádi, že se to natočilo v Čechách. Ty vole, a jako proč? Pod pokličkou pornobrandže a atletických sportů jsme dostali fůru lepších filmů (Boogie Nights, Rozkoš). Bez vážné tváře to ani napsat nemůžu, ale i ta zkurvená Mandragora byla dost nice, a to se to natáčelo v divokých devadesátkách. Film někde začne, portne se do vlečení jehly do dírky, a pak se ocitneme v rodinném cliffhangeru, kdy se to doví rodiče představené, a místo vydědeného dědictví nebo zavrhení rodiny se bez problémů dozvíme, že si na těch pornokazetách možná honil fotr. No jak squelé!! Matice chválí svou dcerušku za to, jak je krásná a vydělává si přes svou sexy postavu. Ségře možná zvhnul klitoris žárlivosti, že si ho sestra nacpala třema pérama zároveň, a jí musí stačit mrkev. Nikdy jsem neměl povahu přetáčet si nezajimavé scény, ale dělalo málo, abych si místo filmu co má reprezentovat tu danou osobu, nepustil radši přesvědčivější dokumentární záběry o talentu pornoherečky (asi víte jaké materiály, prasata). Ale Germani je kus, ze zajímavým zjištěním, že se jedná o čobolku. ()

kenkaku

OK. Film inspirovaný skutečným příběhem. To mají mazlíčci rádi. Ale na české filmy se do kina nechodí (vyhozené peníze)... Takže si počkám… (po několika měsících a hodině a půl). Ach můj bože… takhle to vypadá, když někdo kdo se učí jak točit dokumenty o páření opic, si chce střihnout dokument o páření homo sapiens. Ono totiž není animalia jako animalia a hlavně u páření opic ty dlouhé záběry ruční kamerou někdo komentuje. Mě ta dokumentární kamera (a minimum střihu) sralo už po 1/4 hodině. Pak do toho ty dialogy… on totiž ten někdo si prubnul i scénář. Takže (dialog je něco co pářící se opice taky moc neužije) zkušenost taky nula. Pak najednou koukám - ona má límec. To jako už bylo ono? Před tím byl záběr “hop  do vody”, asi 1/2 minuty bublinky, pak pár sekund rozmazaně sudí a “co se stalo”?… Ani po několika minutách se nedozvíme co se stalo (ono se vůbec nemluví - jen slideshow). A nemyslete si, že “dokumentární film” zafunguje když (zhruba v polovině) dojde na páření homo sapiens. Ať to neprotahujeme. Přečtěte si Wikipedii a na tohle zapomeňte. Jak jako na dokument, tak jako na porno. Jeden velký (nepovedený) experiment aka “Jsem šťastná, nezávislá, mám byt, jsem herečka…”. Komu si lže? ()

Soweek

Je až k nevíře, jak paní Císařovská dokázala zahodit potenciál tohoto filmu. Přitom herecké výkony a celkový námět je velice obstojný, film ale padá na samotných produkčních a režisérských (ne)kvalitách. Některé chyby jsou opravdu ubohé a byly by přehnané i na studentský film. Např. scéna, kdy režisér nemůže natáčet film, protože leje jak z konve je vyobrazená herci v mokrých pláštěnkách a zvukem deště. Venku ovšem reálně neprší a situace působí více než komicky. Když Natálka nakupuje v místním COOPu v roce 1996 produkty, které reálně přišly na trh v roce 2020 je také více než úsměvné. A podobnými příklady bych mohl ještě nějakou chvíli pokračovat. Za samotnou urážku také považuji release verze 18+, která je obohacená asi o 2 sekundy tvrdého porna. To je opravdu jen sprosté ždímání peněz. ()

Maynard.

Tak za 1. porno sem nikdy vy životě neviděl a vlastně netuším oč tam kráčí, takže sem šel do tohodle filmu nepolíben :o). Natália Germáni tady ukázala to, o čem se mnohým herečkám může jen zdát - pevný a pěkně tvarovaný ňadra :o). Vůbec jima nešetří, což je dobře, Eva Green taky nešetřila a je z ní celosvětová podívaná. Dějově jako takovej průměr, ale to téma pornofilmu je samozřejmě velmi lákavý. Čekal bych víc orgií na večírcích, víc koksu a větší show. Takle je to vlastně komorní dráma se smutným koncem... ()

sedm.1

Po dlouhé době jsem se zase rozhodl dát šanci české filmografii přesvědčit mě, že její strmý sešup už našel konečně své pomyslné dno a došlo již k jejímu odražení z hlubin zmaru, trapnosti a nezábavnosti, no a vybral jsem si k tomu snímek, který mě zaujal především svým výrazným a pro českou kinematografii poměrně odvážným tématem, tak jsem byl krom samotné filmařské kvality zároveň i zvědavý, jak si s tím tuzemští tvůrci poradili, no a ve výsledku tak nyní mohu jen suše konstatovat, že neporadili, a to vůbec. Životní příběh Andrey Absolonové je, respektive bohužel byl, možná zajímavý, jenže filmaři s ním nedokázali naprosto jakkoliv naložit ve prospěch diváka, a to prakticky ve všech ohledech. Mě každopádně nejvíce zamrzeli dvě věci. Jednak mi to celé přišlo až nevídaně chladné a odtažité, naprosto zproštěno jakýchkoliv emocí, prostě jen strojově a strnule odvyprávěný příběh, navíc podaný opravdu zkratkovitě, v podstatě bez hlubšího náhledu do jediné scény, jen povrchové klouzání po všech nastalých situacích, nehledě na to, že si vlastně až nyní uvědomuji, že se tu za celou dobu nevyskytl ani jeden jediný dramaticky vyhrocený moment, což se fakt jen tak nevidí. A druhý zásadní problém mám prakticky se všemi přítomnými postavami, kdy ani jedna jediná z nich nevzbuzuje sebemenší zájem, a to se bohužel týče i samotné ústřední hrdinky, jejíž charakter, životní rozhodování, pocity, nic z toho tu není podáno tak, abych jí pochopil, abych si k ní dokázal vytvořit empatii, na mě tu prostě působila jen jako extrémně introvertní osoba, jejíž osud byl sice určitě silný, filmově ale vážně nudně a neprůhledně zpracovaný. Co se pak týče pohledu do české pornobranže, tak tvůrci tu nenabídli z tohoto ranku prakticky nic, dvakrát holý zadek, jedna hardcore scéna s profíky, takže odvaha nulová, ale především se tu divák nedozví nic ani o samotném zákulisí, či fungování v tomto oboru, takže opět jen další strohý náhled bez čehokoliv, co by mohlo zaujmout. Herecky mě jinak nezaujal také nikdo, a to včetně Natalie Germani, která sice je skutečně přitažlivá a sexy, nicméně její herecký výkon mi přišel ospalý a vlastně i jakoby ustrašený, jakoby se podvědomě bála, jak odvážnou roli přijala a podle mě se s ní hlavně kvůli tomu nedokázala bohužel úplně přesvědčivě popasovat. Ve výsledku mi tak zkrátka zbývá kladně ohodnotit v podstatě jen vůbec odvahu se pustit do projektu právě s takovýmto tématem, ovšem musím znovu jen zopakovat, že jeho celkové zpracování mě prostě neoslovilo, nebavilo a chybí tomu prakticky úplně všechno. ()

Rousse

Za mě teda docela zklamání. Námět mě hodně zaujal už v okamžiku, kdy jsem zjistila, že se chystá a předesílám, že nejsem žádný puritán a vůči P průmyslu nemám předsudky. Koneckonců jedná se o nejstarší řemeslo a když si někdo nechá zaplatit, že ho u toho natočí na kameru, budiž. Ale chyběla mi tam nějaká hloubka (haha dvojsmysl) - psychologie postav, nějaká ta duše filmu. Po technické stránce super a musím se přiznat, že když se Andrea chystala na skoky, tak jsem měla husí kůži, ALE.... absolutně mi chyběla reakce rodiny, když zjistili, na co se Andrea dala a nezlobte se na mě - odbýt to gaučovou scénou s otcem, to je chudý... A celkově prostě nějaké emoce.... ty jsem z toho cítila až na samotném konci bohužel. Nabízí se pochopitelně řečnická: emoce v péčku? Jenže tohle právě péčko být nemá. Tohle je ve výsledku 1. půlka technická přehlídka a 2. půlka přehlídka záběrů z filmů pro dospělé, ale dohromady mi to prostě nefunguje. ()