Ztracená kulka 2

• Francúzsko Balle Perdue 2 (viac)

Geniální mechanik Lino očistil svoje jméno a teď už ho zajímá jenom pomsta. Zkorumpovaní policajti za smrt jeho bráchy i mentora zaplatí! (Netflix)

Kushina

O dost nudnější jak první díl, nepropracovaný příběh, nějaký rádoby uplacení policajti... Prostě jsem se v tom ztrácel a pořádně to nepochopil, je to škoda. Jednička byla skvělá. 55% ()

Heywood

Slušná jízda s neotřelými výbuchy aut a slušným i bitkami. Než jsem se zorientoval, o co kráčí byla půlka filmu pryč. Všichni tihle bouchači jsou samozřejmě téměř neporazitelní, ale divák to vnímá jako nadsázku.Ve filmu se ukazuje, že pomalu vidíme více zkorumpovaných fízlů než poctivých policistů. Asi to mají ve Francii hodně mizerné.. Ostatně drogy to jsou peníze, za které se stále ve světě vraždí. Stopáž je přijatelná, hudba je mimo pozornost, rozbilo se přitom hodně autíček a hlavní hrdinka má sexy dredy. Trojka z toho kouká jasně, ale chtělo by to tu zápletku trochu propracovat, protože jen honění, střílení a mydlení se hasičáky věčně nevydrží. 65% ()

Grimaldi

Lino se vrací a tentokrát si tvůrci pro nás připravily skoro až madmaxovskou podívanou, která po klasickém začátku najednou sklouzne do nonstop akce, jak pěstní tak samozřejmě hlavně automobilové. A je to skvělý, zvlášť když si člověk uvědomí že film vznikl ne zas tak daleko od našich hranic. Škoda jen neuzavřeného konce, který film tlačí do pozice akční jednohubky sloužící jako výplň mezi prvním a třetím dílem. Problém je totiž bohužel v tom, že třetí díl vůbec nemusí vzniknout. Moc bych ale sobě i všem fanouškům akce přál, aby se tak stalo. Jak se říká, naděje umírá poslední. ()

Mukade

Keby bolo viac bitiek v poslednej tretine plus dobrá finálová (tá medzi Julie a Marcom sa vôbec neráta, nestála za veľa, určite nie za finálovú), tak by som dal 5**. ()

vinducha

2 mě vůbec nezklamala . Je vidět , že si oba pánové se scénářem docela vyhráli. Protože například při akci , která graduje okolo 1:18:20 sem si opět pocintal triko . To bych tedy já osobně nevymyslel , a to sem už pár kriminálek a akčňáků ve svém věku viděl... ()

Chicharron

Jedička byla o chlup lepší, byla to prostě trefa do černého. Druhé pokračování navazuje přesně tam, kde skončil první díl, ale nechává otevřený konec a to je tak trochu škoda. Opět solidní rvačka a podobně jako v nepřiznaném vzoru Fast and Furious dochází tak trochu na scifi paralyzér namontovaný na autě...  Chtělo to trochu lepší zápletku a hodnotil bych výš... ()

555borac555

Bavilo mě to trochu více než jednička. Akce je tu o dost více než v prvním díle. Na evropské poměry je natočená hodně pěkně. Scénář je průměrný a místy sem začal cítil, že se schyluje k trochu zajímavé zvratu, ale dopadlo to vždycky strašně jednoduše. Celkově to, ale zabaví a za mě 6/10. ()

mdf

Taková malá francouzská Kobra 11, sponzorovaná určitě firmou Renault, slušné bitky a dobrá automobilová podívaná, na konci do toho stromu a těmi dveřmi, to bylo top,kdo nic nehledá,tak možná najde i slušnou zábavu. ()

Zaks

Rýchle, akčné, bez zdĺhavých zbytočností sa premieta zbesilá naháňačka plná zvratov s naozaj množstvom zničených policajných áut. Podobné ako jednotka, na nič extra sa film netvári, ale ani to myslím neurazí. ()

Jimmy73

Do poloviny filmu to cellem šlo, jen mohli tvůrci trochu energie a schopností tmavé paní terminátorce. Pak už blbost. Navíc při hraniční kontrole ji zavolá policista, že vidí podezřelý bílý vůz se španělskou RZ a ona po chvíli volá, že se má uzavřít dálnice a že se hledá bílá dodávka....o tom, že je vůz dodávka, ji ale policista na hranici nic neřekl, takže to nemohla vědět ()

Vaud

Zábavná akce v duchu old school francouzských gangsterek. Asi nic by se z toho nestalo, kdyby si jedna z hlavních hrdinek každých pět minut nerozmyslela, na čí straně vlastně je. ()

podlet

Dvojka je rozhodně lepší jak jednička. Sice navazuje, takže je potřeba vidět jedniču, ale to neva. Akční náser od začátku do konce a suprový autový honičky bez digitálních sraček. ()