diamond

Podivná dějová bramboračka. Ze začátku zajímavý nápad s dopisy se pomalu rozkládá do spousty logických děr, neuzavřených dějových linek a pochybných postav které se chovají a vypadají nepředvídatelně a nechtěně směšně. Panoptikum podivných s normálním světem neslučitelných existencí, kde je nemožné si k někomu vytvořit pouto natož se zajímat o jeho osud. Takové filmové světy mě nikdy nebavily a bavit nebudou, ale možná to má někdo jinak. Druhou sérií ztrácet čas stoprocentně nebudu. ()

Kozlowski8

Téma, kdy se rodina nastěhuje do nového domu, který se stane její noční můrou, je velice vděčné a divácky přitažlivé. Zde tu přitažlivost ještě umocňuje poměrně hvězdné obsazení. Zpracování je ale v mnoha ohledech (prvoplánově) přestřelené, překombinované a všechny osoby, které "naše" rodina v novém bydlišti pozná, jsou divné až bizarní a každá z nich má naběhnuto být tím padouchem, trápícím ubohou rodinku. K tomu několik (rovněž jednoznačně prvoplánově působících) zvratů a v konečném výsledku mnoho otázek bez odpovědí. Přesto všechno nemúžu říci, že jsem se nebavil, a proto by nebylo fér neohodnotit třemi hvězdami. 60 %. ()

Rayen1

Zajimavej seriál, kterej ztratí dech koncem patyho dilu. Do ty doby je to paranoidní jízda, kdy nikdo netuší, kdo a proč... Ale rozuzlení je neuspokojivy, jako když se ti chce kejchnout, a najednou to přestane... Ale i tak to bylo celkem fajn, jen prostě nesnáším konce typu "domysli si sám", je to ta nejlinejsi scenaristicka berlicka na světě... 🙄 ()

Anderton

Podľa mňa jeden z najlepších seriálov poslednej doby. Bol som prikovaný do sedačky od začiatku do konca a mám taký tušák, že som aj pochopil, o čo tvorcom ide. Možno aj preto by som to celé zabalil po siedmich častiach a neplánoval druhú sériu, kde sa zrejme dozvieme, ako to celé bolo. Ono tu ide skôr o tie následky, satirické vyznenie obsesie všetkých (možno celých Spojených štátov) ohľadom drahých nehnuteľností, ktoré si málokto môže dovoliť, či len ich interiérov. Všetci tu sú divní a divnými sa stávajú aj hrdinovia seriálu. Mrzí ma, že sa Vidím vás nestretol s reakciami, aké si zaslúži, ale to súvisí zrejme s očakávaniami, aké zbytočne vkladáme do každej novej detektívnej minisérie. ()

Necrotongue

Věru slabé hodnocení jsem udělil první (a pro mě zjevně i poslední) sérii tohoto seriálu. Tvůrci si mě za celou dobu nedokázali získat, protože svůj počin naplnili pro mě nesympatickými postavami, logice se vyhýbajícím dějem a stupidním chováním prakticky všech figur. Šel jsem do toho s tím, že jsem očekával pořádnou dávku napětí, ale ukázalo se, že právě napětí je tím, čeho se mi nedostane vůbec. Proč by mi taky mělo trhat žíly očekávání, že se nějaké otravné postavě přihodí něco nemilého, že jo? Kdybych tak měl komu fandit... Ne, to je blbost, z mého pohledu to bylo celé napsané a natočené tak divně, že by nepomohlo ani to, kdybych zahořel vášnivou, platonickou láskou k hlavní ženské postavě. Ze slibovaného hororu to nemělo ani to H, thriller jsem v tom taky hledal marně, takže si myslím, že šlo ze strany distributora o hanebný podvod minimálně na jednom divákovi. / Poučení: Prostorný, krásný dům je fajn, dokud nedojde na jeho údržbu. ()