Brannockovi se konečně nastěhují do vysněného domu. Brzy ale dostanou od tajemného odesílatele výhrůžný dopis a prožijí nečekanou ztrátu. (Netflix)

Anderton

Mne pripadal pilot ako jeden z najvydarenejších, aký som za poslednú dobu videl. Cannavale s Watt sú perfektný pár, pri rozoberaní ich finančnej situácie som bol rád, že si tu žijeme vo vlastnej bubline hypoték za byty a možno leasingu za autá a to je tak všetko. A ak celý svoj život budete drieť na život v dome, ktorý sa pre vás stane peklom, na rad prichádza snáď už len slučka. Som zvedavý, kam to bude smerovať, keďže sa seriál nedočkal príliš oslnivých reakcií. ()

William_

Pro fanoušky American Horror Story velice známý začátek, lze tak zavzpomínat na staré dobré časy již zmíněného seriálu. Nicméně celou dobu jsem měl pocit že zde něco nehraje, postavy divné a uzavřené, těším se na další díly kde se nám snad "otevřou". Je to všechno rozjeto na slibnou podívanou. ()

castor

Asi bude podstatné, jak k tomuhle příběhu z New Jersey divák přistoupí, protože od začátku to vypadá na nenáročný netflixovský spotřební materiál plný podivně falešných stop. Obávám se, že logika půjde velmi brzy na dlouhou procházku. Pořádná sbírka divných charakterů, vlna nejednoznačného nadpřirozena, fajn atmosféra i fakt, že to vzniklo podle reálného příběhu. Ona je umělkyně, jeho mají ve firmě povýšit. Vyhlídli si honosný dům na předměstí, ve kterém ona narazí na starou známou (realitní makléřku), společně pak na jídelní zdviž i teplákové sousedy s dalekohledy a hlukoměrem. ()

Omnibus

Malý, skromný domeček... pořídil si, blbeček.“ Děkuji tomuto malému seriálu za připomenutí, jak je v Americe všechno velké. Velká země, no. Velké baráky, kupované velkými blbci pak přinášejí velké problémy, zejména v maloměstě. Za každým staletým dubem [sic!] vykukuje deset párů neurotických očí kvalitně pošahaných sousedů, kterým vadí hudba, plánovaná likvidace němého číšníka a to, že noví sousedi jsou divní, protože odmítají mít z baráku veřejný průchoďák „Open 24 Hours“. Kromě nasírání sousedů se Otec rodu snaží o totéž se mnou, s uspokojivým výsledkem. Už po prvním díle mu přeju jen to nejhorší. Zakazovat šetnáctileté dceři rtěnku? To bylo od něj nejen zpozdilé, ale i nelogické. Když už z ní chce mít klášterní schovanku, měl by jí omlátit o hlavu její minisukni, vrtění zadečkem a zapalující se sexy lýtka. Zhodnocení dílu: Slabý rozjezd, rodinka nesympatická, ale lýtka zajímavá. Tři hvězdičky uděluji uzurpátorským sousedům, oprsklým jak americké lázeňské veverky. ()

Najt

Jako atmosfericky to je velmi povedené, ale to chování postav to mě skoro až vyloženě štve. Ať už Stiflerova máma, nebo pošahaní sousedi, tak i cvokbába a dokonce i fotr. Ten svoji arogantnost prdí na všechny strany. Naomi a děti jsou fajn. Příběhově se to hodnotit zatím nedá, rodina koupila barák, jak pro 30 lidí a dostala dva výhružné dopisy. Co se bude dít dál ? To mě taky zajímá. ()