Okruh podezřelých se po tragédii v sousedství zužuje. Karen nabídne Noře řešení. Dean se od podivného návštěvníka dozví o takzvaném čtvrtém životním cyklu. (Netflix)

castor

Realitní agentka se chová ještě divněji, dcerka se zamyká v pokoji a záhadně zapálená Theodora Deanovi povypráví o pár let staré tragické události. Právě Dean se hlouběji ponoří do historie domu. A pak v kuchyni narazí na stavební dozor rekonstrukce – Johna, který dostal chuť na sendvič. Vydařená scéna. Stává se z toho nicméně až trochu černá komedie. Idylku a splněný sen v podobě honosného domu brzy vystřídala nejistota a strach. Zamotáváme se ještě víc, ale není to výsledek tvůrčí invence, ale tak trochu „dneska jsem vstal levou nohou a přihodím do příběhu třeba ještě tohle, mrknu, co vařili pejsek s kočičkou a uplácám z toho ještě tamto.“ ()

Trevor

A po stereotype s čiernobielym pedofilným párom to liberálny mentálne zaostalý jedinec Ryan Murphy úplne nečakane vybavil na kresťanov.Tak trápneho kockota Holý Úd ešte nemal, dvorný šašo Netflixu čo za 5 kopejok predá Bilymu Gatesovi aj mamkine osrané gaťky. A ten beloch lúpežník v nočnej ulici... Čo Ti mece človek z toho ide do kolien .. ()

Anderton

Pribúdajú ďalšie záhady, rozumej dozvedáme sa opäť ešte viac o minulosti ústredného domu a jeho predchádzajúcich obyvateľoch. No a nie je to nič príjemné. Každopádne tieto retrospektívne pasáže sú korením celého seriálu a motivácie pozorovateľa sa dajú pomaly dedukovať ako z listov, tak z predchádzajúcich udalostí. Tých šesť fliaš je už ako z upírskeho hororu, tak som zvedavý, či sa náhodou nevydáme aj nadprirodzenou cestou. ()

Necrotongue

Když jsem psal včera komentáře / recenze k oběma předchozím dílům, došlo mi podle hodnocení většiny ostatních uživatelů, že opravdu nespadám do divácké skupiny, na kterou tvůrci cílili. Přesto jsem si myslel, že třetí epizodu otrojkuji, protože mě vcelku zaujal návrat v čase, aby mi tvůrci mohli zprostředkovat příběh rodiny Graffových. I tento můj záměr vzal ale nakonec za své, protože mi fakt převelice vadí místní díry v logice, které tvůrci přehlížejí s grácií sobě vlastní. Jen tak může někdo někomu vyprávět do detailů propracovaný příběh, z něhož je možno znát jedině závěr, a jen tak se mohou jednotlivé postavy chovat tak idiotsky, aniž by to ostatním přišlo divné. P. S. Jestli to takhle půjde s taťkou dál, mohl bych na konci zjistit, že jsem se celou dobu díval na novou verzi Osvícení. / Poučení: Nepodceňuj fištrón jazzových zpěvaček. ()

Omnibus

Když žena dál nemůže, kamarádka pomůže.“ Pan Brannock povýšil na nástěnkáře a při té příležitosti začal rozkrývat strukturu místního zájmového sdružení Kult krve. Na práci však neměl klid, pořád ho někdo něčím vyrušoval. Zaujala i Stiflerova máma, coby falešná čúza par excellence a po třech epizodách si již vysloužila KVÍZOVÉ OKÉNKO: [][] Nejlepší kamarádka je ta, která vám:  A) Imrvére zdůrazňuje, jaké MÁTE ŠTĚSTÍ, že ji máte. B) Imrvére do vás hučí, že si MUSÍTE prodat střechu nad hlavou, ideálně s velkou ztrátou. C) Imrvére do vás hučí, že váš manžel je blb a MUSÍTE se s ním rozvést. D) Moc jí (ne)vadí, že jste hnusní rasisti. [][]  Správná odpověď je P). Poslat ji do... Ano, přesně tam, kam se jí „Mr. Finch“ v r. 1999 nakonec dostal. Jen tři špendlíky do... nástěnky zapichuji. ()