Nora má za to, že dopisy napsal Dean, aby ji donutil dům prodat. Test DNA ale přinese překvapivé výsledky. Dělníci něco objeví ve sklepě. (Netflix)

yvona

SPOILER V okamžiku návratu živých sousedů s absolutně debilním vysvětlení  a který nikoho ani moc nepřekvapil, objevením tunelu, na který se upozorňuje od první epizody a který by našlo pětileté dítě po prvním vstupu do sklepa, vzal seriál za své. Postavy se projevují stále víc jako totální dementi. Škoda. ()

Omnibus

Písmenko má jiný camfour, naškrábal to jiný kocour.“ Zapalující se lýtka Elie scenáristi uhasili, její selfíčko full body tedy nebude. Odškodnil mě malý oběd pro Velkou Mou, čili „staromódní yankeeovský sousedský raut“, slovy hostitelky Pearl Winslov. Culíkatá rašple ze sousedské hlídky, vtíravá jak pitralon: „Ani nevím, na čí pohřeb jsem to šla...“ a věčně kdákající své výčitky: „To nebylo vůbec sousedské!“. Nora má však jiné starosti, než sousedské kuří oko pod svým podpatkem. Je až po uši ve videu s lolitkou a spícím (?!) manželem, a pořád si šmatlá do vlasů, na rašící parůžky. Zato Stiflerova máma přehazuje výhybku z čůzy na stydlivku: „Ne, ne, ne, nechci to slyšet!“ Věříme jí to. Soukromé očko Čoko Bulvapřednášku o grafologii, pročež si Nora přestává šmatlat do vlasů a přesouvá ruku na ňadra, to aby setřásla hada, dosud se tam vyhřívajícího. Zjistila, že had jí dřív lhal, jako když tiskne (lejstra) a že na rodinných účtech už nemají ani hadí prd. V temném závěru se trochu proběhneme s baterkami. Konečně! O kolik epizod se opozdil sklep? O tři. ()

Najt

Z tohoto dílu jsem nadšený. Vynikající temný příběh, který je zamotaný jak spletitá síť. Postavy se přestaly chovat idiotsky a rodina se konečně semkla. Závěrečný objev ve sklepení domu je velmi překvapivý i když jasný ale ten jumpscare jsem fakt nečekal. Atmosféra by se dala krájet. Zatím nejlepší díl. ()

Necrotongue

Včera jsem se při hodnocení předchozího dílu pěkně rozdováděl a bez ohledu na inflaci jsem zvesela hvězdičkoval, takže jsem se dnes zase zahanbeně vrátil k úspornějšímu režimu. Tvůrcům evidentně záleželo na tom, aby diváka případně nenadchli, a zřejmě právě proto se vrátili k již osvědčenému způsobu předávání informací, který mi sice často nedává příliš smysl, ale požadovaná stopáž je natočena, a o to přece jde. Seriál by řádně zdramatizovalo, kdyby taťka každé své skálopevné podezření převedl v okamžitou popravu; tak by totiž konečně začalo ubývat podezřelých a v okolí by se uvolnilo několik pěkných nemovitostí. No, nebavil jsem se, nudil jsem se, ale alespoň se konečně zašel někdo podívat do toho pitomého sklepa, o němž se tu "nenápadně" mluvilo od první epizody. / Poučení: Kompot a komplot jsou slova, která sice znějí podobně, ale význam mají opravdu značně odlišný. 2*- ()

Trevor

Keby do tejto epizódy nestrčila klitoris 150 kilogramová americká vorvaňka Jennifer Lynchová bolo by to podstatne lepšie, ale biely muž musel kľaknúť na kolená pred tupou pitchou, ktorá aj po predložení dôkazov dáva mužovi otázky o nevere. A to ospravedlnenie 16 ročnej sliepočky bolo tiež skvelé. Takýchto dementov zo seba nedokážu zo seba urobiť ani v Asulum... ()