Dean se hlouběji ponoří do historie domu. Theodora zjistí, že Dakota má dost znepokojivou hráčskou přezdívku. Na světlo vyjde tajný vztah Ellie. (Netflix)

Najt

Na jednu stranu je to výborný projekt. Tahle epizoda doslova vytvořila příběhový mišmaš, že nevíte už čemu věřit. Na stranu druhou bohužel ta absurdita je tak nehorázná, že mě to začíná štvát. Postavy jsou absolutně vypatlaný. Stiflerovu mámu bych hodil do drtičky, sousedy bych odpálil na měsíc. Policie je k ničemu a bohužel se to promítá už i do rodiny. Dcera je pitomá, matka uvěří videu protože ji ta tlustá pizda vymlela díru do hlavy a otec byl až do tohoto dilu arogantní. Na mě to působí jak komedie se špatným vtipem. Přitom atmosféra je fantastická, příběh luxusní, vše je zamotané do mrtě. Nebýt té vehemence okolo je to plný počet. Jinak příběhově zatím nejlepší díl. ()

Omnibus

Nabije si čumák, všechno je prý jinak.“ Sexuálně i vývojem seriálu frustrovaná Nora Brannock změnila taktiku a místo zadečku teď vystrkuje rozvodové růžky. Není divu, když na home-watcher videu viděla Deanovy techtle, sice bez mechtlí, zato však s dívenkou ve slušivé noční košilce, navíc s třešničkami! Vypůjčené od 20 let staré mrtvoly, brrr! Zpocená šestnáctka Ellie mi (konečně!) poslala selfíčko v podprdě. Přivolaná policie ji prádélko pochválila a rozčílenému otci vysvětlila, že ve většině států USA sice platí, že za sex pod 18 let je doživotní záznam „Pozor, pedofil!“ a doživotní povinnost před tímto faktem varovat všechny sousedy [sic!], ale zde v New Jersey může dredatý servisman taťkovi bez obav ohnout nejen držák bezpečnostní kamery, ale i šestnáctiletou dceru a šerif mu při tom ještě bude svítit. Pět hvězd za famózní zakončení dílu aneb kolik parády se dá udělat s jedním obyčejným taxíkem a dvouvteřinovým záběrem do okna na někoho, kdo jen zatahuje závěsy. Učebnicový závěr epizody typu seriálový super napínák. ()

Trevor

Všetci dospelí sledujeme na tiktoku coming outy 16 ročných pipiek a pohoršujeme sa nad tým akú praudu povedia svetu...ccjb rasizmus je pk, ale fanatikom z Netfllixu zase raz nevyšiel sebavedomý klitorisicmuz, pretože jediné čo Murphy dosiahol že urobil zo žien totálne tupé husičky...len tak ďalej Netflix ()

Necrotongue

Při sledování čtvrté epizody jsem měl konečně pocit, že se jakýmsi způsobem bavím, takže jsem se tentokrát nebrzdil v rozletu a plácnul jsem tam i ten třetí kousek, ať to pára tlačí. Byl tento díl dobrý? Odpovím si sám. Nebyl. Přesto šlo o zatím nejlepší pokus tvůrců, aby mě dostali na svou stranu. No, a přesto, že jim to tak úplně nevyšlo, přimhouřil jsem obě oči a plácl jsem se přes kapsu. Nejvíc mě asi bavilo sledovat, jak tvůrci vymýšlejí stále větší množství vedlejších zápletek, aby zamaskovali fakt, že se v té hlavní poněkud ztrácejí. Kromě toho, že už si zřejmě žádná ze zúčastněných postav nepamatuje, jak to vlastně celé začalo, radostně pokračovalo podivně nepochopitelné chování většiny figurek. Jak tak sleduji současnou americkou tvorbu v oblasti pohyblivých obrázků, stále pevněji se utvrzuji v dojmu, že když tam ubijete k smrti batole, jde o něco, co se prostě může jednou za čas stát, ale jen při nařčení z rasismu máte doživotní problém. Možná to tak není, co já vím, já tam nežiju, každopádně to tak na mě působí. / Poučení: Paranoia je sice otravná, ale ve většině případů se na ni neumírá. ()

Anderton

Najskôr sa zdá, že tvorcovia trochu zbytočne naťahujú čas niečím, čo hneď vyzerá ako slepá ulička (ak by bol "on" watcher, kto ním bol pred tým?), avšak druhá polovica epizódy opäť prichádza so zaujímavými zvratmi a dej sa veľmi slušne pohol vpred. Situácia je už tak napätá, že všetci sú na pokraji síl či psychického zrútenia a osobne by som si to buď už hodil, alebo utiekol od všetkého na druhý koniec planéty. ()