Vo chvíli, kedy Maddie (Jennifer Lawrence) hrozí, že príde o rodičovský dom, objaví veľmi zvláštny inzerát: bohatí helikoptéroví rodičia hľadajú niekoho na "rande" s ich introvertným 19-ročným synom Percym, kým odíde na výšku. Na svoje veľké prekvapenie Maddie čoskoro zistí, že čudácky Percy vôbec nie je ľahký oriešok. (Itafilm)

pavcas

Jennifer Lawrence je moje nejoblíbenější herečka! Čekala jsem vtipnou komedii, i když z ukázek její protějšek vypadal jako neskutečný ucho. Dostala jsem trapárnu nejvyššího kalibru, Prci prci prcičky jsou proti tomu umělecký dílo. Dialogy trapný, děj trapnej, Jennifer trapná. Ten mladej byl ok, protože sice byl ucho, ale hrál to dobře. Výsledek neskutečný zklamání. To prostě nebylo vtipný, ani zábavný, ani romantický. Nicméně Jennifer Lawrence je stále moje nejoblíbenější herečka, i když tady klesla tak hluboko, že ukázala bobra. Možná TP mladší ročníky osloví. Chjo. ()

sedm.1

Je to spíš smutné, docela hodně pubertální a hlavně dost nepodstatné, tedy určitě pro naprostou většinu diváků, o divačkách pak ani nemluvě, ale první co mě napadá ve spojitosti s touto komedií, která jen tak mimochodem zas až tak úplně komedií není, je velice odvážná hanbatá scéna s Jennifer Lawrence, a to ještě s dodatkem, že jde navíc o scénu zcela zbytečnou a trochu se sám sebe ptám, proč do ní Jennifer vůbec šla, nicméně stalo se a možná i díky tomu na sebe ten film jakýmsi způsobem upozornil, každopádně No Hard Feelings stojí za to vidět ale určitě i kvůli ostatním, daleko podstatnějším věcem, které dělají z této podívané vážně velice příjemný a především opravdu pohodový filmový zážitek. Zápletka je totiž i přes svou neoddiskutovatelnou nenáročnost a předvídatelnost vážně docela neotřelá, svižná a v rámci možností i poměrně emočně funkční, humor se tu pak sice téměř nevyskytuje, nicméně je tu nahrazen po celou dobu takovým odlehčenějším tónem, který tomu pak možná svědčí víc, než kdyby tu tvůrci usilovali přímo o nějaké ty chatrné gagy, každopádně ale tím nejzásadnějším elementem tohoto filmu jsou postavy a jejich herečtí představitelé, jelikož v obou těchto ohledech se dá hovořit jenom v superlativech. Jak postavy, tak herce lze totiž jednoznačně označit za skutečně výrazné a sympatické, ta zvláštní chemie mezi ústřední dvojicí tu funguje též prakticky dokonale a právě díky nim tu fungují i ty již zmíněné emoce a v závěru vlastně i dramatické okamžiky. S hodnocením No Hard Feelings je to tak zkrátka velmi jednoduché. Kdo má rád opravdu pohodové a nenáročné filmečky, ten bude nad míru spokojen, zbytek pak bude sice možná chvílemi brblat, ale nemyslím si, že by se našel vyloženě někdo, kdo by musel být z této podívané vyloženě otrávený, ne-li něco horšího, na to je to totiž prostě celé opravdu až příliš fajn. ()

Devadesát Dva

Feel good in the end. J-Law (Maddie) jako typická dime piece (32), která je ztracená v životě, protože má pošramocenou rodinnou minulost a tak si dělá, co chce, šustí, co chce, aby zakryla svoji samotu a problémy, zatímco jí pomalu přibývají roky na pobřeží. Jenže bez auta nemůže vydělávat, takže když jí ho hned na začátku filmu úřady zabaví a stejně tak jí hrozí ztráta domu, což je to jediné na čem lpí (a co jí vedle pár přátel zbylo), do hry se dostává inzerát, kde bohatí rodiče chtějí boostnout synovi Percymu (19) sebevědomí tím, že mu nabrnknou kočku, která ho jednoduše řečeno pozná a ojede a za to dostane auto. Komedie, kde je hlavním tématem poznávání dvou odlišně ztracených lidí, kde jsou role tak trochu převrácené, ale které zároveň projíždějí už tisíckrát omleté téma a klišé... jako třeba, když máte s někým něco opravdového a pak si myslíte, nebo zjistíte, že je to lež... a musíte těm lidem dokázat, že je to opravdové. Víceméně se na to ale překvapivě dalo dívat. Ten throat-punch mě rozsekal... a ta nahá scéna Jennifer Lawrence (nejdřív Scarlett Johansson, pak tohle), sic je fakt, že už byla vidět i o roky dříve, ale proč ne? Nečekal jsem full on fight proti třem lidem, kde J-Law skáčou kozy + naprosto ideální zástřih bobra (třeba to odradí všechny pedo-holátka od toho trávit tolik času s nohou za hlavou, aby u partnera vzbudily dojem, že je jim devět let) + suplex slam. V závěru je pozitivní i to, že se nejedná o tradiční klasický rom-com konec, ale tak nějak "bright future ahead, experience we had together we will carry till the end of our days" a to je fajn. Ne každý žije šťastně až do smrti. "You're gonna be ok." "What are you? Some kind of wise Buddha? I'm older than you. You're gonna be ok." ()

borec999

Pohodová oddychovka. Jennifer Lawrence sa do podobných úloh hodí a potešilo ma tiež, že primitívne fóry s grcaním, prdením a podobne boli obmedzené na absolútne minimum a film sa vydal troška iným smerom než som podľa traileru čakal (vulgárna teen komédia). A tiež, že záver nedopadne prvým najpredvídateľnejším typom happy endu, ktorý mi napadol po 15 minútach pozerania. Vo výsledku som sa teda neváľal smiechom (film obsahuje i dosť dramatickych momentov ktoré na prekvapenie nie sú úplne márne),ale vyslovene mi to nevadilo. 60% ()

666Carnage

Docela příjemná komedie, která není nějak trapná a máte možnost Lawrence vidět nahou. Klasická skladba filmu, kdy se něco buduje a pak se to provalí a pak si všichni odpustí. Mezi tím byla, ale docela sranda. 60% ()

Janega

Príjemná komédia, ktorá mi zlepšila náladu, naozaj som sa schuti zabavil a od srdca zasmial. Príbeh však je prostý, predvídateľný a šablonovitý, pretože filmové príbehy o klamstvách je veľa a vždy je to o tom istom. Z klamstva vzíde niečo viac, a keď sa klamstvo odhalí, postavy si uvedomia svoje priority. A presne to isté je aj tu, nečakajte žiaden twist, kde by ste si povedali "Wau, tak toto som nečakal". Ale na Jennifer Lawrence sa pekne pozerá, ukázala zo seba všetko (doslova). ()

jakeer

Je to asi tak trikrát lepšie ako som vopred očakával. Romantická komédia, ktorá je znesiteľná a to preto, lebo od začiatku je jasne definované, že to romantická komédia tak celkom nie je. Napriek vykonštruovanej situácii má film po celý čas hĺbku. Vďaka talentu Jennifer Lawrence vyniknú ako komické, tak aj dramatické scény a všetko pôsobí autenticky. Postava Percyho je tak trochu skratkovitá, ale to preto, aby sa komédia vtesnala do prívetivých 100 minút. Najviac oceňujem, že režisér dokázal do deja prepašovať scény, ktoré naozaj prekvapovali. A na záver musím ešte raz vyzdvihnúť Jennifer Lawrence, ktorá vedela skvelo pracovať aj s trápnom, čo sa v podobných filmoch celkom nevidí. ()

F.W.Colqhoun

Does anyone even fuck anymore? Ani nevím proč jsem si namlouval, že avizovaný full frontal Jennifer Lawrence není hlavní důvod, proč mám chuť si tuhle romantickou komedii, zakalenou alibismem a přizdisráčstvím generace Z (či která si aktuálně připadá relevantnější než jiné), promítnout. Takový full frontal je ale lepší než jiné, mnohdy zdánlivě úctyhodnější důvody. Zvláště když je to tak pěkný full frontal a mnoho jiných tahle odmocnina Harolda a Maud, velebící cudnost, zodpovědný přístup ke vstupu do sexuálního života a monetizaci rodinných nemovitostí v turisticky exponovaných oblastech nenabízí. Ovšem ten full frontal...! ()

mclenin

Prekvapivo osviežujúca pohodová letná komédia, ktorá tak trochu balansuje na hranici vkusu a trápnosti ale darí sa jej udržať si príklon skôr k normálnosti a vyhýbať sa prehnaným či nechutným scénam a záchodovému humoru, pričom kombinuje niektoré skutočne podarené a vtipné sekvencie s ľahkým romanticko-dramatickým momentom a pri záverečných titulkách zostal vo mne rezonovať príjemný, pozitívny dojem. ()

Jaro_slav

Letní zcela nepravděpodobná jednohubka, na níž je pozitivní množství různých hlášek (rozumíte-li angličtině) a fakt, že se to ani náznakem nesnaží být vážný film. Kdo má rád hlas Jennifer Lawrence, přijde si na své. SPOILER! Koho zajímá tělo Jennifer Lawrence, tak je mu naservírován rovnou fullfrontal. Jenom je otázka, čí ve skutečnosti je. ()

cesky_hrac

Jeden sychravý večer jsem dostal na něco chuť. Co bych si tak dneska dal?, říkal jsem si. Tentokrát jsem si však chtěl něco uvařit sám. Tudíž jsem sehnal kuchařku a nalistoval, jak mě nabádal její obsah,  stranu 150. Na této stránce čněl recept na americkou komedii. Nicméně jsem nemusel nic vařit, poněvadž to udělali za mě jiní- autoři filmu No Hard feelings. Film je jednoduchý, má absurdní námět, člověka nepřekvapí, ani se u něho ten daný člověk nezasměje, ani u něho nemusí sáhodlouze přemýšlet ale herecké osazenstvo zahrálo přesvědčivě své role  a v rámci možností film dobře vypadá. Tudíž tomuto snímku dávám 3/10. ()

filipvrbik

Spíš než komedie je to drama s komediálními prvky, a je to moc hezký film. Jennifer Lawrence a Andrew Barth Feldman jsou správně ujetá dvojka, je to milé, je to vtipné a hlavně to není předvídatelné ( ano samozřejmě se provalí, že je Maddie najatá rodiči), ale jinak to vůbec nepoužívá zažitá klišé, takže se mi to hodně líbilo, snad jen, že jsou tu celkem hluchá místa, ale naštěstí je to krátké, takže to nevadí... Zde si dovolím připomenout, že je mi 42 a s nikým jsem nechodil, stejně jako Percy, nu což, asi by o mně taky měli natočit film.. Tak dost sebelítosti, silné čtyři hvezdy...80% ()

Milky.

Naprrosto klasická a tuctová americká.... "komedie" ....u které se člověk moc nenasměje, která je naprosto předvídatelná a která toho vlastně až tak moc nenabízí. Až na skvělou Jennifer Lawrence, která si tu vcelku příjemně a civilně zahrála a ještě k tomu šla donaha. Očividně už se z fappeningového traumatu oklepala. Za mě super, já jí fandím. Zároveň film ale působí v současnosti docela svěže, žádné woke sračky a progresivní výchova, naopak docela dobrá kritika současné mladé generade retadovaných dospívajících. Vím, že za měsíc si vzpomenu jenom na Jennifeřiny kozy, ale ztracený čas to nebyl. ()

bobstock

Třicítka Maddie se plácá ve svém nezplatitelném životě, kdyžto ji do rány padne nesmělej panic na nic. Krom úplně nahaté kočky Lawrence je zde k vidění spousta vtipných situací a dialogů, které nezesmrádly kýčovitým romantismem. Svěží komedie o tom, jak je občas těžké nastartovat vlastní plnohodnotný život. 70% ()

Ollie235

,,I'll date his brains out!" Jak mám tyto odlehčené komedie poměrně rád, tato mě naprosto minula. Nepřipadalo mi to zábavné, veškeré pokusy o vtip končily většinou jen trapným pocitem z nenaplněného potenciálu. U některých scén jsem vyloženě kroutil hlavou a nechápal, proč takovou roli Jennifer Lawrence vůbec brala. Slabé. ()

mira007

Blonďatá sexbomba, která je najatá, aby vlila do žil jednoho nudnýho sedmnáctiletýho bohatýho studentíka kupu energie života - námět jak z klasické pubertální komedie, ale překvapivě to nesází na fekální humor ani to nepůsobí vyloženě hloupě, vlastně v závěru to je klasická romantika, což nemění nic na faktu, že kdyby tam nebyla Jennifer Lawrence, tak tenhle film neopustí americký kontinent a kdyby tady nebyla Jennifer Lawrence full frontal naked, tak by se to ani nedostalo do českých kin. Vlastně bez ní by to nebylo nic, takhle to je aspoň oddechovka na dlouhý zimní večer, ()