Chucky jednoho dne dospěl a zjistil, že je načase najít si nevěstu. Vybral si dobře. Tiffany jeho lásku opětovala, ale to mu nestačilo. Chtěl být nesmrtelný. Dobrý nápad. Právě byla na silnici havárie a leží tam spousty těl. Stačí si jen vybrat. (oficiálny text distribútora)

PROTIVETRU

Ako milovník pôvodných Chuckyho filmov to premňa nikdy nebude to pravé orechové. Ale stáva sa to u väčšiny známejších a obľúbených hororových sérií, že sa začnú odvíjať iným (špatným) smerom. Ale keď sa človek posnaží povzniesť nad vec, tak Chuckyho nevesta dokáže aj pobaviť. Pretože pri "štvorke" jednoducho treba prijať a pristúpiť na to, že sa ani nesnaží tváriť úplne vážne a z toho desivého hajzla Chuckyho v jedničke je skôr vtipkujúci sadista a aj keď milujem jedničku a odkláňanie od pôvodných motívov a konceptov v iných filmových pokračovaniach (lebo väčšinou úplne ničia to čo skvele fungovalo v originále) ťažko rozdýchavam, tu musím ustúpiť pretože je to jednoducho sranda! Bohužial toto mala byť tá vtipná a odlahčená bodka za kultom a Seed of Chucky nemal nikdy vzhliadnuť svetlo sveta. Skalný priaznivci prvých častí neh si jednu aj viac * kludne uberú, ale po vzhliadnutí Chuckyho semena mám chuť ešte jednu* pridať. ()

tremors

Další pokračování vraždící hry se tentokrát jmenuje Chuckyho nevěsta a už to není plnokrevný horor, ale komediální horor. Ani jeden z těchto žánrů neovláda bravurně. ()

honzic

Místy divoké záběry a zajímavé hlášky, ale jinak spíše podprůměrná parodie na horor nemající zdaleka úroveň předchozích dílů. Za snahu dávám dvě hvězdičky. Hodnocení: 35 % ()

Petr59

Z původních filmů o Chuckym, toho zbylo v tomto novém pokračování skutečně málo. Tohle už byla skutečně především komedie, s hezkou herečkou - Jennifer Tilly. Bylo to o dost brutálnější, než původní díly, filmaři zdřejmně nevěděli, jak lépe naladit hororovou atmosféru. Stejně se však jedná o komedii, neříkám však špatnou. Určitě to není špatný film, akorát má trochu jiný styl, než první tři filmy o Chuckym. ()

djbarrel

"Tak mě klidně zabij, já se vrátím ! Vždycky se vrátím ! Jen to umírání je děsná otrava ... " Ano Chucky se vždycky vrátí a v tomhle díle se vrátil v trochu jiné podobě. Méně hororu a více komedie, komedií už víceméně započal třetí díl, ale teď se rozvinul v rychlý sled hlášek a vtipných situací. "Máš gumu ? - Gumu ? Vždyť já jsem celý z gumy ... ! " Uznejte, že film ve kterém zaznívají podobné hlášky jako na běžícím pásu nemůže být špatný. Jen se na to člověk nesmí dívat z pohledu původní trilogie, protože pak by to byl film zralý na Odpad!. Minimálně proto, že by Chucky musel opět hledat Tylera, kvůli tělu - protože nové nedostal. No nic - velmi dobrá komedie a velmi špatný horor. Vyberte si. Já jsem si vybral. 70 % ()

elanista1

Zacalo to tak nadejne, dokonca som realne uvazoval ze tomu hodim 80%. Myslim si, ze prvych 30 minut Chuckyho nevesty je tym najlepsim co som v tejto serii zatial videl a nehanbim sa priznat, ze za to moze hlavne Jennifer Tilly, ktora okrem toho ze ma pritazlivy hlas ma aj ine zaujimavejsie prednosti. Nenormalne fascinujuca zena a netajim sa tym, ze v momente ked sa premiestnila do babiky sa moj zaujem o film velmi vyrazne oslabil. Ale aj niektore sceny s babikami maju svoje caro, a pri babkovom sexe som sa aj zasmial. Na 3 hviezdy to nie je, ale uvod sa mi nesmierne pacil. ()

martins

Ano bohužel i tahle sága jako třeba Leprechaun či Pátek třináctého neskončila u třetího dílu a pokračuje i nadále, vesměs bohužel však špatně, tento film je toho důkazem. ()

J.Mayen

Film jsem odkládal od doby jeho vzniku, včera jsem se podíval a hele nebylo to vůbec špatný, Chuckyho hlášky pořád prudí bránici a ani Tiffany nebyla pozadu, ja jsem sám od sebe čekal odpad,ale vůbec jsem se nenudil, výborný. ()

Nikolas__

Bride of Chucky by nemělo být vnímáno jako seriózní pokračování prvních tří dílů (ano, trojka byla pořád celkem vážná), ale jako jakýsi odlehčený, šílený krvavý epilog k celé sérii (následující Seed pak jako celkem nenavazující satirická parodie). Tenhle film je totiž doslova TASTY!!! protože je to jako sledovat extrémně zábavný temný thriller, opepřený hororem a naprosto vyšinutými situacemi, s naprosto božskými hláškami. Opět geniální Brad Dourif s nejvíc cool hlasem ze všech slasher záporáků, dobrá kamera, super akce. Tohle není něco u čeho se budete bát, ale je to nářez. ()

blondboss

Tak toto už bol ozaj úlet a Chuckyho séria si očividne ide vlastnou bezprecedentnou cestou. Mám rád všelijaké hovadiny, pri ktorých krútite hlavou a čakáte, komu zas ten Chucky kosáčikom odfikne nohu alebo hlavu. Pozerať sa ale, ako Chucky vo veľkom sexuje so svojou novou družkou a dokonca scéna s novým potomkom, tak to už je za mňa trošku na hrane vkusu. Za mňa teda jemný podpriemer v rámci série a až tak som si to neužil ako tie predošlé diely. Plusom akurát tak sympatická Katherine Heigl. 40 % ()

Elessar.

Túto vraždiacu potvoru si rada pozriem. Najmä keď mám dlhý únavný deň. Typická žánrovka čo si ide svoje. Tá mrcha ke snáď horšia jak Terminátor. ()

Tygr a drak pokračuje

Tygr a drak pokračuje

27.01.2013

Film, který definitivně proslavil Anga Lee, získal čtyři Oscary (nejlepší cizojazyční film, výprava, kamera a hudba) a stal se (podle znalců žánru neprávem) prvním kung-fu filmem s duší a mozkem, se… (viac)