Freddy Heflin (Sylvester Stallone ve své životní a kritiky velmi oceňované roli) je obyčejný maloměstský šerif, který má sen stát se newyorským policistou. Při záchraně své milované ženy však částečně ohluchne. Navíc celý Heflinův život se má změnit... Nejdříve objeví důkaz o vraždě, která měla vypadat jako sebevražda, a posléze také o korupci mezi policisty. Freddy si pak musí vybrat mezi muži, kteří byli jeho vzory, ženou, kterou zbožňuje, a zákonem, který má prosazovat. (oficiálny text distribútora)

bergeron

Ako by som na to šiel. Veľa hercov, málo akcie, málo vycibrené. No ale aj tak to má šmrnc pozrieť si aspoň raz. Možno 2x. Ja som stále na prvom, raz príde ten druhý. Na ten Film musíte mať proste odhodlanie, alebo DeNirovskú seriu filmov. ()

Filatov

Pro někoho možná míň známej snímek, ale to neznamená, že by nebyl kvalitní. Sly zase hraje roli, kterou mám rád a to šerifa, kterej je ostatním policajtům jenom pro srandu a maj ho za pitomečka, ale on jim to zase natře jako vždycky a s nekalostma, který dřív nechtěl vidět zatočí. Prostředí Garissonu se mi líbilo a herecké výkony taky, až na De Nira. Ten mi přišel nesnesitelnej. Jak bylo napsáno, začátek a konec filmu jsou nejlepší. ()

Dr.dogous

Jeden nahluchlý policajt (S.Stallone) se nemohl už dívat, jak si jeho kolegové zprivatizovali město. Dlouho nechtěl nic vidět, nic slyšet, avšak když se začali odklízet z cesty nepohodlní svědci, někteří jeho kolegové, číše trpělivosti přetekla. Popadl brokovnici a vystřílel ten Augiášův chlév. Všichni jsme rození policajti, i když někteří z nás bez výkonné moci. 65% ()

Himbajz

Kdysi jsem šel na premiéru. Tak nějak automaticky jsem předpokládal, že když je tam tak vynikající herecké obsazení, že to bude super. Opak je pravdou. Málem jsem v tom kině chcípnul. Naštěstí jsem dříve usnul . ()

draxxi

Kdysi jsem na tom byl v kine. Takovy zklamani. Sly s pupkem, furt se keca, malo strili a nas akcni jrdina misto drceni nepratel holyma rukama jen smutne kouka... Vyhoda starnuti je to, ze na veci koukate jinak. Dneska jsem si uzil paradni napinavej film, kde jsem Slyovi veril kazdy slovo... Dobra prace. 11/6/2020 83% ()

Bragi66

Ano, Sylvester Stalone v tomto filmu opravdu hraje, a nejen křiví hubičku a kropí nepřátele kulometem z ruky, jako jinde. Ostatní herci to spíše rozkecávají, než hrají, a to i v případě Roberta de Niro, kterého tu zhanobili nějakou devadesátkovou přehazovačkovou parukou a knírem od Růžového Pantera. Také chronický záporák Ray Liotta se nějak nemůže osprostit od trnité cesty hříchu, až na poslední chvíli se stane naprosto nepřesvědčivým pomocným klaďákem. Je to asi nemoc doby, že film akce spíše okecává, a pokud na ně dojde, tak jsou to akce naivní, bezzubé, až ostudné. Také zákulisní prodejnost policistů N.Y.P.D. vyšla nějak naprázdno. Na poslední chvíli sice k nějaké akci dojde, ale ta už to z bláta prostřednosti nevytrhne. ()

VashCZ

Do 2/3 filmu se hlavni herdina rozkoukava. V 5/6 zacne neco delat. V 6/6 udela jednu badass akci, ktera ale dle meho nejak zvlast nevynika. Rozehrane od vsech postav strasne dobre, ale ten Rambo tam fakt dela hovno, jen kouli ocima jak postizenej. Promarneny potencial. 45% ()

Ladeo

Nudný děj a ospalý výraz S.Stallona tomuto filmu vůbec na kráse nepřidal. S.Stallona mám celkem v oblibě, ale tady ta role mu prostě nesedla. O scénáři se asi také moc nepřemýšlelo. Znovu to určitě vidět nechci. ()

-ETIENNE-

Krajina policajtov nie je zlým filmom, len veľká škoda, že ho dostal do rúk vtedy ešte neskúsený režisér a scenárista James Mangold... Myslím si, že Sly Stallone s tými kilami navyše spolu so starým mazákom De Nirom a Harvey Keitelom tvoria celkom zaujímavý herecký tím. ()

mirekdr

Stallone v rádobycharakterní roli se zoufale snaží držet krok se zbytkem svých hvězdnějších kolegů, kteří se mu to navíc snaží usnadnit tím, že hrají na půl (a méně) plynu . ()

Liquigas

Ani Stallone na jeho poměry nadprůměrným výkonem nezachránil nudný film. Tohle potenciálně slibné téma se dalo zpracovat daleko nápaditěji. Všechno se neskutečně vleče, akční scény vám tep příliš nezvýší a zajímavé dialogy aby člověk lupou hledal.. ()

Zemřel herec Ray Liotta

Zemřel herec Ray Liotta