Zadlužený muž si pořídí sklepní kóji plnou záhadných věcí, které chce prodat. Brzy ale zjistí, že se kvůli tomu ocitl ve smrtelně nebezpečné a zoufalé situaci. (Netflix)

helraiser

Perfektní okultní hříčka s porcí Lovecrafta. Atmosféra byla perfektní a vizuál přímo lahudkový. Start seriálu jak má být a opravdu velká spokojenost. No a ten závěr, ten neměl chybu, tomu zmetkoj jste to stejně přáli 👍 ()

Urukhaj98

Atmosféra je zde hutná, že by se dala krájet a děsí rozhodně víc než nějaké laciné lekačky. Monstrum je řádně deltorovsky nechutné i fascinující zároveň. Škoda jen té nedotažené zápletky bez hlubší pointy, která skončí dřív než pořádně začne. 6/10 ()

ANTYCHRYST

Pomalé budování atmosféry a tajemna .. k tomu okultní téma - to mám rad :) kvalitní kamera a fesacka cthulllu příšera nakonec:) škoda že to nebylo delší. Nebyl to žádný horor ale takový tajemný příběh..precizně natočený. 70% ()

RigorMortis

Nasratý rasista Tim Blake Nelson, nacistický okultizmus a záhadná kója. Solídny úvod do celej série. Ako milovník Lovecrafta som si tu prišiel na svoje akurát škoda, že diel nebol o pár minút dlhší; dalo by sa to ešte trocha viac rozviesť. Pri troche kreativity by som si vedel predstaviť aj celovečerák. ()

AndrewNewman

Sľubný začiatok, ale aby to malo väčšie grády, chcelo to viac času. A hlavný hrdina je trápny rasistický idiot, ktorého smrť vás absolútne netrápi. ()

Lukino23

Taková středa,docela zklamání,na to že to je del Toro,těšil jsem se moc. Atmosféra fajn,ale tak nesympatickej hlavní hrdina,kterej se choval jako totální kokot si nezasloužil nic jiného. Spíš mu přejete aby zhebnul co nejbolestivější smrtí. ()

Sebule

Čekal jsem víc... 40 minut se čeká na nic, posledních 5 minut dostanu nějakou chobotničku. Na druhou stranu, má to dobrou atmosféru, práci ze světlem, s kamerou atd. Jak už jsem naznačil na začátku, scénář hodně trpí, povídky by měly být rychlé, vypointované, mít tísnivou atmosféru, tohle je jak nějaký úvod k dvouhodinovému filmu. ()

Ironhead

Povedená povídka se zajímavým i když vcelku očekávaným zakončením :_) Nechápu, co o toho zklamaní lidé čekali, jedná se o samostatné hodinové krátké strašidelné povídky, nic míň nic víc. Ta první se filmařsky rozhodně povedla. *palec nahoru* btw... mám rád ten Guillermo del Torovský design monster a bubáků všeho druhu :_) ()

Draconian

Vizuál a hudba je prima. Stejně tak atmosféra nebo design démona. Ani by tak nevadila předvídatelnost (je to tak moc klasické hororové schéma, že nelze být překvapený). Na prd je roztahanost celého dílu, kdy se vše postupně rozvíjí, aby to nejzajímavější bylo až příliš uspěchané. Atmosféra supr, tak proč si v ní víc Navarro nevyrochnil? Solidní horůrek, ale čekal jsem víc. 65% ()