Kabinet kuriozit Guillerma Del Tora

• USA Guillermo del Toro's Cabinet of Curiosities (viac)
Dráma / Horor / Mysteriózny / Thriller
USA, 2022, 7 h 24 min (Minutáž: 37–63 min)

Tvorcovia:

Guillermo del Toro

Predloha:

H.P. Lovecraft (poviedka), Michael Shea (poviedka) (viac)

Guillermo del Toro (sprievodca), Tim Blake Nelson, F. Murray Abraham, Kate Micucci, Crispin Glover, Peter Weller, Andrew Lincoln, Rupert Grint, Eric André (viac)

Mrazivá hororová kolekce osmi úžasně vizuálně propracovaných příběhů plných hrůzy, kterou vytvořil Guillermo del Toro. (Netflix)

Recenzie používateľa ANTYCHRYST k tomuto seriálu (9)

Kabinet kuriozit Guillerma Del Tora (2022)

Na tohle jsem se hodně těšil..Hororové povídky mám rád. Určitě bych pochválil zpracování, kameru a hudbu. Vse perfektně vyladene. Horší uz je to s příběhy.. Prohlidka, mimo, položka, pitva to jsou parádní kousky..kde obzvláště některé scénky jsou hodně Top :) Bohužel ostatni příběhy jsou vylozene nudné a nezajímavé.. Takže celkově spíše zklamání..55% ()

Položka 36 (2022) (E01)

Pomalé budování atmosféry a tajemna .. k tomu okultní téma - to mám rad :) kvalitní kamera a fesacka cthulllu příšera nakonec:) škoda že to nebylo delší. Nebyl to žádný horor ale takový tajemný příběh..precizně natočený. 70% ()

Hřbitovní krysy (2022) (E02)

Krysaci dobrý:) hlavně ten prerostlej kapo :) taková jednohubka :) není to špatný ale 1 díl měl lepší atmosféru. 55% vykrádání hrobů a hamiznost.. cajk .. jen tomu ještě něco chybělo ()

Pitva (2022) (E03)

Ho ho tak tohle bude legendární gore pitváníčko.. nikdy bych sám nezůstal s večerním programem pitvat 9 lidi.. hodně reálně natočeno a tohle je zážitek pro gurmány 90% zatím nejlepší povídka s maximálním vizuálním zážitkem ()

Mimo (2022) (E04)

Proměna ošklivého psychicky nalomeneho kačatka.. jak vylezla z vany byla celá jako od semene :) no a manžílka .. jak si pěkně upravila :) dost dobře zahrane od hlavní ženské role.. 80% ()

Pickmanův model (2022) (E05)

Lásko kde je James ..dost hustý..a copak nám to tady voní? :) skvěle budována atmosféra od začátku a úžasný temný obrazy..nebo to nejsou jen obrazy? 80% celá tahle série mě baví..kamera a střih jsou parádní. ()

Snění v domě čarodějnic (2022) (E06)

Tak tohle byla slabota .. atmosféra nula..přitom čarodějnice byla dobrá.. ale nic ostatní nefungovalo..30% Ron takovej nemastnej ..neslanej.. procenta hlavně za potkana ten byl dobrej :) ()

Prohlídka (2022) (E07)

Nemám rád kameru přes filtry..k tomu ta šílená hudba..ta mě srala neskutečně:) 35 min tlachani o hovně..posledních pár minut nezachrání.. 10% teda posledni příběhy jsou pro mě zklamání a to jsem byl tak nadšen..:( ()

Šum křídel (2022) (E08)

Dům ma svou atmosféru už od začátku.. jak jsem viděl fotky na zdi bylo to jasné..že nějaký ten doušek tam bude :) hlavní představitelka nejenom že skvěle hraje nepříjemnou manželku ale je tedy i dosti nehezka :) očividně by potrebovala se zajímat o úplně jiné ptáky:) 55% ()

Del Torův Frankenstein nabírá obsazení

Del Torův Frankenstein nabírá obsazení

19.03.2023

Legendární mexický režisér a scenárista Guillermo del Toro (Hellboy, Faunův labyrint) si v Hollywoodu už nějakou dobu může díky svému Oscaru za nejlepší film v podobě Tváře vody dělat co chce. Tedy… (viac)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD