Prci, prci, prcičky 3: Svadba

• Česko Prci, prci, prcičky 3: Svatba (viac)

Jim Levenstein (Jason Biggs) a Michelle Flahertyová (Alyson Hannigan) si čoskoro povedia vytúžené „Áno". Jimova vážne chorá stará mama (Angela Paton) si neželá nič viac ako dožiť sa jeho svadobného obradu, a tak sa mladí rozhodnú všetko zariadiť za neuveriteľné dva týždne. Stifler (Seann William Scott) plánuje pre Jima bláznivé lúčenie so slobodou, kde samozrejme nemôže chýbať ani striptíz. Finch (Eddie Kaye Thomas) je zase prísnym zástancom tradícií a dodržiavania všetkých svadobných rituálov - a Michelina sexi sestra Cadence (January Jones) sa chce tiež aktívne podieľať na prípravách obradu a priložiť tak ruku „k spoločnému dielu"... Stifler a Finch pochopiteľne okamžite zaznamenajú jej prítomnosť a začnú súperiť o jej priazeň. Všetci podľahnú šialenstvu – teda až na Jimovho otca (Eugene Levy), ktorý sa pripravuje na najkrajší deň svojho života a dáva nervóznemu synovi síce dobre mienené, ale zato niekedy nezmyselné rady... (TV Dajto)

viktorstopka

Vůbec nejlepší díl série Prci prci prcičky. Téměř každou minutu jsem se smál. Akorát mi v tomto díle chyběla postava Chrise Ostreichera (Chris Klein). Velmi zábavné bylo Stifflerovo předstírání galantnosti a dobromyslnosti. ()

mistr97

Třetí díl plynule navazuje na dva předchozí a hodnocení tak zůstává stále stejné. Teenagerovská komedie zlehka zahrála i na vážnější notu, ale většina filmu se samozřejmě nesla v úplně jiném duchu. Nechyběla řada humorných scének, ale i v tomto dílu jsem se bohužel dočkal pár nechutných vtipů. Naštěstí jich bylo i několik opravdu povedených. Stále tedy zůstávám u tří hvězdiček. ()

Tonom27

Změna oproti 1,2 v ději, který začíná hrát nějakou malou roli a přestává tu být za každou cenu nucená legrace od začátku až dokonce. Na tom určitě něco je... Navíc scéna, kde ,,Stifmajsjtr" sežere hovno a ošustí 84.letou babku stojí za to! 80% ()

Elanornegra

Finale trilogie. Bohuzial najslabsi film. Prilis prehanane vykony hlavne od Stiflera. Ale bolo tu niekolko podarenych scen. Nemalo to tu atmosferu, hlavne ked chybal aj jeden clen a cele sa to fakt od zaciatku tocilo okolo svadby.. .skoda 60% ()

Jirkacek

Ulítlá americká komedie Prci, prci, prcičky 3 : Svatba se stala po svém natočení v roce 2003 důstojnou nástupkyní prvního a druhého dílu, které tuto sérii proslavily. Jenže já jsem tento film jsem viděl v televizi jen jednou a nebyl jsem si jistý, jestli jsem jej viděl úplně celý. Abych tedy mohl třetí díl prciček správně ohodnotit a napsat zasvěcený komentář, rozhodl jsem se na tuto komedii podívat ještě jednou a patřičně pořádně ji podrobit kritickým očím mé maličkosti. Snímek o délce 96 minut začal znovu uvedením kamarádů ze střední a vysoké školy na scénu, jimž byl Jim Levenstein (Jason Biggs), Kevin Myers (Thomas Ian Nicholas) a Paul Finch (Eddie Kaye Thomas). Tentokrát zde chyběl Chris 'Oz' Ostreicher (Chris Klein), který se zřejmě toulal někde se svým hadrem neboli přítelkyní Heather (Mena Suvari). Místo něj se do děje významně zapojil kamarád Stifler (Seann William Scott), sexuálně poblázněný šašek, neustále si dělající legraci z ostatních a to dosti nevybíravým způsobem. Film začal scénou v restauraci, ve které chtěl Jim požádat svou přítelkyni Michelle Flahertyovou ((Alyson Hannigan)) o ruku. Prstýnek měl mít nachystaný v ubrousku a tak své dívce řekla, aby jej použila, jenže v tom mu zavolal jeho otec Noah ((Eugene Levy), že šperk zapomněl doma. Nicméně prý je už na cestě a prsten mu doveze. Michelle si ale myslela, že Jim požadoval sex na veřejnosti, a tak se schovala pod stůl a začala mu provádět orální sex. Když přijel Jimův otec, syn se zrovna blížil k vyvrcholení a protože nevěděl, že Michelle zalezla pod stůl, připisoval Jimovo vzrušení žádosti o ruku. Když o žádosti slyšela Michelle, bouchla se hlavou o stůl, začal chaos, Jim vstal a musel si rychle vyhrnout kalhoty, což ale viděla celá restaurace. Zahnal stud, zeptal se Michelle, jestli si ho vezme a ta bez váhání odpověděla ano. Poté začalo plánování svatby a Jim si myslel, že to bude katastrofa. Na setkání příbuzných a kamarádů v domě Jimových rodičů - mámu hrála Molly Cheek - došlo k trapné situaci, když se zde objevil Stifler a potřísnil oblek budoucího ženicha dortem. Zároveň přijeli rodiče milované Michell, jimž byli Mary Flahertyová (Deborah Rush) a Harold Flaherty (Fred Willard), kteří zrovna vešli do pokoje ve chvíli, kdy se Jim se staženýma kalhotami snažil odtrhnout jejich psy od ležícího Stiflera, což vypadalo, jakoby s nimi souložili, což nebylo zrovna ideální seznámení se. Michelle a Jim nechtěli původně pozvat Stiflera na svatbu, ale ten to náhodně zjistil a nakonec pozván byl, protože Jim neuměl tancovat a Stifler slíbil, že mu s tím pomůže. Další problém nastal se svatebními šaty, neboť si Michelle vyhlédla šaty od jednoho návrháře z Chicaga Leslie Sommerse (Reynaldo Gallegos) a tak se ho Jim vydal s kamarády hledat. Stifler při pátrání nevědomky vešel do gay baru a jeho drsné chování vedlo ke sporu s několika zdejšími štamgasty. Jedním z nich byl medvěd alias jakýsi místní šéf (Eric Allan Kramer), jehož vyzval Stifler k souboji v tanci. Soutěž Stifler vyhrál a celé to sledoval také módní návrhář Leslie, který tak souhlasil s tím, že pro Michelle ušije svatební šaty. Také medvěd jím byl tancem okouzlen, že Stiflerovi o pár dní později dovedl striptérky do Jimova domu, které se zúčastnil také Finch a Kevin. Nechyběl ani medvěd, který si nechal říkat pan Belveder a tak se rozjela pěkně divoká párty s dvojicí polonahých dívek v uniformě policistky (Nikki Schieler Ziering) a služky (Amanda Swisten). Jenže než došlo na nějakou soulož, přijeli rodiče Michell, kteří sice byli vůči Jimovi zpočátku skeptičtí, souhlasili ale s předběžnou večeří s ním, která se měla odehrát právě v jeho domě ve chvíli, kdy v něm probíhaly divoké hrátky. S pomocí medvěda, který se představil jako sluha jménem Belvedere, se Jimovi téměř podařilo udržet aktivity v tajnosti, dokud Michellina matka neotevřela dveře do skříně a našla uvnitř Kevina přivázaného k židli pouze v trenkách. Chlapci vysvětlovali, že to byl pokus, aby Jim vypadal jako hrdina, který však nevyšel. Několikaminutová zábavná část filmu pro Jima naštěstí dopadla dobře, neboť Stifler dokázal najít skvělou výmluvu, které uvěřila i paní Flahertyová. Dokonce nechala Stiflera hlídat nevěstin svatební prsten, ale omylem ho snědl jejich pes. Stifler čekal až se pes vyprázdní, prsten s výkalem dal do obalu od čokolády a šel ho umýt, ale potkal Michellinu matku, která si myslela, že nese lanýže. Ta ho chtěla sníst, a tak Stiflerovi nezbývalo nic jiného, než aby to snědl sám, aby si zachoval dobrou tvář. Tato scéna pro mne byla ovšem velice nechutná. Další důležitou postavou ve filmu byla Michellina atraktivní sestra Cadance (Leden Jones), která se zalíbila jak Finchovi, tak Stiflerovi. Poté, co slyšel, že Cadance hledá slušného muže, Stifler se začal chovat slušněji, zmluvit o filozofii a umění, i když často pouze opakoval věci, které předtím řekl Finch. Když Finch zjistil, že je Cadance ze Stiflera-intelektuála unavená, začal být sprostý a zvrhlý. Cadance zjistila, že oba pouze své chování předstírali, a tak nevěděla, koho z nich si má vybrat. Večer před svatbou Stifler neúmyslně zničil květiny určené na svatbu a cítil se kvůli tomu špatně. Do rána za pomoci svého fotbalového týmu vyzdobil celý kostel květinami. Cadance se rozhodla pro Stiflera a Finch uznal, že je Stifler pro ni asi lepší. Michelle a Jim se nakonec vzali, na svatbě spolu tancovali, Stifler zase byl s Cadance. Finch seděl sám a vtom přijela Stiflerova máma (Jennifer Coolidge), s níž na konci filmu souložil ve vaně. Poté již obrazovka pak zčernala a byl konec místy nechutného filmu, který mne ovšem na druhou stranu dokázal řádně rozesmát. Samozřejmě mne také potěšil pohled na nahé těla dívek, ale třeba za spoustu sprostých slov jsem se tedy hodně styděl. Jak jsem psal už na začátku, byla to řádně ulítlá komedie ze studentského prostředí v Americe, jakých bylo natočeno hodně, nicméně tato se zařadila mezi ty nejúspěšnější. Jelikož mne taky docela pobavila, rozhodně jsem ji nijak neodsuzoval a právem ji slušně ohodnotil. Komedie Prci, prci, prcičky 3 : Svatba ode mne získala tři svatební hvězdy ***. () (menej) (viac)

milhaus7373

Z celé trilogie (další díly nepočítám..) nejpovedenější kousek. Výstřední humor a vytříbené scénky opravdu zaujmou no a Stifler je prostě.. nenahraditelný Stifler, A Alyson Hannigah jakožto Wilow Z kultovní série Buffy byla pro roli po boku Jimma jako stavěná. ()

Martyjoker

Za mě asi nejpovedenější díl z celé série prciček. Vždy, když s partnerkou nevíme, co si pustit, tak padne volba na Prcičky 3 a stejně jako u českých Pelíšků, či Dědictví se při každém shlédnutí zasmějeme jako poprvé. ()