Prci, prci, prcičky 3: Svadba

• Česko Prci, prci, prcičky 3: Svatba (viac)

Jim Levenstein (Jason Biggs) a Michelle Flahertyová (Alyson Hannigan) si čoskoro povedia vytúžené „Áno". Jimova vážne chorá stará mama (Angela Paton) si neželá nič viac ako dožiť sa jeho svadobného obradu, a tak sa mladí rozhodnú všetko zariadiť za neuveriteľné dva týždne. Stifler (Seann William Scott) plánuje pre Jima bláznivé lúčenie so slobodou, kde samozrejme nemôže chýbať ani striptíz. Finch (Eddie Kaye Thomas) je zase prísnym zástancom tradícií a dodržiavania všetkých svadobných rituálov - a Michelina sexi sestra Cadence (January Jones) sa chce tiež aktívne podieľať na prípravách obradu a priložiť tak ruku „k spoločnému dielu"... Stifler a Finch pochopiteľne okamžite zaznamenajú jej prítomnosť a začnú súperiť o jej priazeň. Všetci podľahnú šialenstvu – teda až na Jimovho otca (Eugene Levy), ktorý sa pripravuje na najkrajší deň svojho života a dáva nervóznemu synovi síce dobre mienené, ale zato niekedy nezmyselné rady... (TV Dajto)

Marty_cz

Třetí díl této úspěšné sérii komedií byl oproti druhému dílu velikým skokem vpřed. Nejen, že už je to jen o tom, že jsou nějací študáci, co dělají jen párty nebo se o něco snaží, co jim nejde. Tady prostě nešlo jen ukázat jenom závěrečnou párty kde se konečně povedou plány, který začnou v prvních deseti minutách filmu. Už tady bylo takový „rozloučení“ s herci typu už nejsme jenom mladí puberťáci, co myslí jenom na sex. Bylo to takový, zestárli jsme, v tomhle skoro končíme, přijdou jiní, ale nádherně tenhle film posunul právě ten věk postav na další kolej. Moc se mi to líbilo, velice pobavilo a musím říct, že když Stifler jedl to hov*o, tak mi ho bylo hrozně líto. ()

Juuroo

Lepšie ako predchádzajúci diel. Zmysluplnejšie, je tu už pozorovateľný aj nejaký scenár, viac vtipných scén. Hudba klasicky výborná. Úplne zaslúžené 3* ()

blazma

předem se omlouvám za formát komentáře CTRL C a CTRL V, ale tady prostě by jsem psal jedno a to stejné. Tohle je akorát puberťacká krávovina, která chce upoutat pozornost nadržených teenegerů, bohužel se to povedlo natolik že vzniklo milion pokračování a každej to zbožňuje, ale mě tyhle filmy nikdy nezaujaly. naprostá blbost a žádný díl mě nepřesvědčil o opaku, pořád furt jedno a to stejný. ()

merkwurdig

Dej nema zapletku, pointa vetsiny scen je citelna dopredu, lechtivej humor prvniho dilu serie zmutoval do (doslova) fekalni podoby... zustava nekolik malo dobrejch skecu -- a Jimuv tata. Na devadesat minut dost malo. ()

TesterX

Pro mě jednoznačně nejslabší článek trilogie. Stiffler je sice zpět, ale mám pocit, že tato postava byla natažena do přílišného extrému. Scény se žraním hoven a šukáním se psy mi nepřišly vtipné, ale ujeté. Ty vyplňují nudné pasáže v gay klubu a na večírku se štětkami. Ale pár momentů k zasmání se ještě našlo. ()

MaxQ69

Svatba? Znělo to jako kdyby to měl být doposud nejnudnější díl. Chyba, opak je pravdou, aspoň co se týče mého názoru a vkusu. Podle mě je třetí díl nejsilnějším článkem trilogie s Jimem a jeho nejbilžšími. I přes hlavní téma, které tu figuruje si tvůrci našli místo na pubertální trapasy. Díky skloubení těchto dvou sfér vznikl film pro mnohem větší škálu diváků a přitom nikterak neztratil na své kvalitě. Nakonec film, kde se vše točí kolem sexu, končí velice dojemně jako nejsladší doják. I přesto, možná právě proto, 95%! ()

Riker

Nemůžu si pomoct, podle mě nejlepší díl série. Hlavně kvůli Stifflerovi, který zde dostal dostatek prostoru a odměnil se všem brilantním humorem. Při scéně s prstýnkem v psím hovínku jsem se doslova válel smíchy po zemi. ()

kishi_SO

neviem ale pre tuto cast mam fakt ze slabost!Mozem iba povedat ze dobre dobre velmo dobre......vydarene..:-D Seres mne ze uz mne neseres...hmm opichal som ti matku..2x...no to uz je lepsi:-DDa potomto cokoladove zakusky uz nejem:-DDD ()

rodier

Skvele pokracovani. Uz to neni tak crazy comedie, ale o to je to lepsi. Podle komentaru se to vsem libi tak nechapu proc demence CSFD udelila 60%. je dost skoda ze dalsi dili uz jsou tak spatne a s cizejma hercema :-( ()

Dexter666

Uf, no tak nejak na zabitie času je to viac ako dobré, ale keby som si chcel cielene dakedy pozrieť v nejaký večer dobrú komédiu, po tomto filme asi nesiahnem. Napriek tomu...gay-dance-contest bol super a priznám sa, že som sa bavil aj pri "koláčikovej" scéne, dobrý je aj výber hudby na soundtrack...Takže za 3* ()

Kada80

Viděno jen po tenhle 3 díl,protože dále už nehraje S. W.Scott.A co si budeme vykládat,ten kdo to opravdu táhne je hlavně Stifler. 70% ()