Strašidelný dom

• Česko Strašidelný dům (viac)

Film Strašidelný dom je inšpirovaný klasickou atrakciou v zábavnom parku Disneyland a rozpráva o príbeh mame a jej synovi, ktorí sa prihlásia do skupiny takzvaných duchovných expertov, aby sa naučili ako sa zbaviť nadprirodzených nájomníkov v ich dome. (Cinemart SK)

Zombi

Slabší 3 hvězdy, na halloween pro děcka dobrý, i když zbytečně dlouhý, českéj dabing nic moc. Spousta triků, pořád se něco děje, ale dospělému to nemá co dát. ()

PanTumnus

A já se bavil. Je to něco objevného? Ne. Je to dobrá zábava pro celou rodinu? Jo. Film přišel a udělal přesně to, co se od něj očekávalo. Strašidelné to samozřejmě není ani trochu, ale ono to zas tak moc nevadí. Ona je to hlavně komedie. Nejvíc mě mrzí Disneyho typické nadužívání CGI. (Například maska hlavního ducha). Tiffany Haddish si to dávala dobře a Lakeith Stanfield je charismatický představitel. Přeju mu více hlavních rolí. ()

warrenur

V celom mimoriadne dlhom kusku ma pobavila akurat hlaska Winony Ryder - "No, that is MY cane. I use for ....ehm......deeply PERSONAL reasons. :) Inak bol nuda znacna a dej predvidatelny. Rozpravkovy nedelny rodinny film, ktory deti zrejm dopozeraju a rodicia pri nich velmi rychlo zaspia. 40% ()

Bozvav

Za mne naprostá pecka pro celou rodinu. Milé, půvabné, veselé, strašidelné i dojemné. Atmosféra sice místy hodně proměnlivá, od až parodicky veselé po opravdu strašidelnou, ale vizuál byl velmi působivý a některé triky (šklebící se stromy) svou prostoduchou bizardností připomínaly osmdesátá léta. Pointa sice klišovitá a předvídatelná, ale kvituji s potěšením, že se tam neobjevila mrtvá Benova žena. Dialogy nebyly hloupé, kamera super. Obsazení skvostné. Já se skvěle bavila a zdejší hodnocení nechápu. Lehce nadhodnocuji a dávám plný počet. ()

panvasik

Seru na morálku toho, že se jedná o čistě průměrnou, ničím zajímavou jednorázovku. Je to kravina na večer, která mě bavila a párkrát, jsem se i dobře pobavil. Film hlavně láká na obsazení, kdy mi uniká smysl toho, jak se k tomu taková jména dostala. Tak či tak to vidím na zábavu pro celou rodinu, kdy se asi budou bavit hlavně děcka a rodiče možná u toho zaspí, ale kdo ví... Celkově to vidím docela pozitivně 7/10 ()

BOURQUE

Aj tento snímok ukazuje, že u Disney momentálne nemajú mnoho nápadov a vízii, že ako ísť ďalej. Dôkazom je aktuálny (remake) Haunted Mansion, ktorý síce má zaujímavý herecký kolektív, ale ich potenciál nedokáže využiť adekvátne. Plus je tu problém, že daný príbeh zbytočne naťahuje do dĺžky +120 minút. Osobné hodnotenie: 61% (**) ()

helloween93

První letošní film halloweenského večera - nová Disneyho adaptace jejich atrakce “Haunted Mansion” z Disneylandu. Asi se nelze vyhnout srovnání s 20 let starou verzí s Eddie Murphym. Novější verze má zřejmě lepší příběh i casting, ale stopáž je na rodinnou komedii brutální. CGI je také lepší než u starší Minkoffovy verze, ale humor mi neseděl ani u jedné. Kdyby zaměření filmu bylo víc hororové a méně rodinné, tak bych byl asi víc spokojen (jako např. oba díly Goosebumps). Haunted Mansion v kinech brutálně propadl a stvrdil špatný rok Disneyho. 2* ()

figliar

Rodinný film ktorý neurazí, ale ani nenadchne. Najväčšou chybou je však to, že je zbytočne dlhý a scenáru sa nedarí vyplniť celé 2 hodiny. Jednu hviezdičku si zaslúžia Owen Wilson a cameo Winony Ryder, druhá je za to, že som film zvládol dokonca. ()

Daiker

Nemastné, neslané... Film pro celou rodinu, který jen tak plyne... Humor téměř žádný, strašidelné tak pro 7leté děti... ()

John80

Smiešna oddychovka ako rodinný film o strašidelnom dome , duchoch a vyhnaní duchov z domu, v tomto stýle už bolo veľa filmov 2* ()

rublik05

Předchozí verzi s Eddiem Murphym jsem bohužel (nebo bohudík?) neviděl, takže jsem v tomto ohledu přistupoval ke Strašidelnému domu s čistým štítem, absolutně bez nějakých větších očekávání, ke spokojenosti mi stačila jen odlehčená duchařská komedie. Tu jsem taky svým způsobem dostal, nicméně musím přiznat, že z celkového výsledku jsem poněkud zklamaný. Začnu tedy u toho, že film má zbytečně moc dlouhou stopáž, má velké množství hluchých a nudných míst, strašidla mi přišla až trestuhodně nevyužitá, humoru je velice pomálu. Na druhou stranu čas od času se povedla vcelku fajn atmosféra, vizuál je snesitelný, herci jsou vesměs v pohodě, byť žádná z postav vyloženě nestrhne. Ze Strašidelného domu mám hodně rozpačité pocity, tvůrcům se ani z poloviny nepovedlo využít potenciálu daného příběhu, výsledkem je taková nudná, sterilní televizní rodinná podívaná, jež se ani nesnaží být něčím víc, než těžkým průměrem, po kterém po čase ani pes neštěkne. 4/10. ()

RAFT

Co tohle mělo být za film .Nový remake aby se film natočil lépe.Tak, vžádném případě .Film je o dost horší až dost nudný.50% ()

joelly01

Zlati muppets! Toto byla doopravdy spatenka - a to jsem se tak tesila! Nudne, nevtipne a tahne se to jak sopel. Od odpadu to zachranuji odkazy na moji oblibenou atrakci. Uff, fakt je to ohromne blbe. Ani na to nekoukejte.... ()

koty2201

Choroba Disneyho filmových prerábiek podľa všetkého stále pokračuje a nevedia sa jej zbaviť. A mňa to veľmi mrzí, pretože aj v tomto prípade som si predošlý film užil určite viac ako túto novú verziu. Áno, ani dielo s Eddiem Murphym nebol žiadny masterpiece a aj ten má tu na ČSFD biedne hodnotenie. Určite som si však užil ten príbeh aspoň trochu, pretože hostiteľ a duch domu si prešiel tragédiou a chcel svoju ženu oživiť a do toho to bolo aj celkom úsmevné a vtipné. Murphy prežíval svoju zlatú éru jeho kariéry a vyberal si ešte celkom dobré filmy. Ale tento Strašidelný dom nemá takmer žiadny dobrý nápad a aj keď má, tak ho nevie kvalitne predať. Bola to neskutočná nuda, kedy mi tie rádoby vtipy prišli veľmi trápne. Spooky momentov tam tiež bolo dosť málo. Viem, že to je horor pre deti, ale na dnešnú mládež by to vôbec nefungovalo. A príbeh celkovo je taký nudne odrecitovaný, plný samého klišé, že ma vôbec nezaujímalo čo sa hlavným postavám stane. Celé to bolo chladné, sterilné a bez emócie.  Ani žiadny background postáv ma nezaujal. Niežeby ho niektoré aj vôbec mali. A dosť často sa chovali nelogicky, film je postrihaný chaoticky a väčšinou nedáva zmysel. Pretože napríklad sa nastolili určité pravidlá a tie prestali fungovať akonáhle boli vo filme odprezentované. Vizuálne efekty boli na úrovni nejakých lacných brakov z Disney Channel. Proste tomu filmu chýba identita a duša. Aj keď duší vo filme bolo požehnane.  Takže pre mňa jasné nie a nemôžem to odporučiť nikomu. Je to len strata času. Nehovorím, že občas sa tam neobjaví nejaký fajn moment a občas som sa nepousmial. Ale bolo toho dosť málo a nefunguje to dokopy. Skončilo to celé v sivom priemere. Bohužiaľ. ()

Joe16210

Když se podívám na příběh jako takový, tak se mi asi novější verze líbí více než její o 20 let starší sourozenec. Myslím si, že kromě samotného příběhu přináší Strašidelný dům i sympatické obsazení hlavních rolí a u filmu se člověk rozhodně nenudí. Moc jsem si tenhle film užil a v budoucnu se na něj rád podívám znovu. ()

Kanalizato

Moje ocekavani byla extremne nizka, v podstate jsem cekal cernosskou woke propagandu, proto mne prekvapilo ze to bylo celkem snesitelne. Vyrazne lepsi nez podobne "We Have a Ghost". Jen ten Owen Wilson neumi zahrat nic jineho, nez prehnane pozitivniho hlupaka. Nabizi se otazka, zda to vubec hraje...zda vubec umi hrat? ()

Donald Glover přebírá otěže nad Landem

Donald Glover přebírá otěže nad Landem

28.07.2023

Šéfka Lucasfilmu Kathleen Kennedy před pár lety oznámila řadu nových seriálů a filmů ze světa Star Wars, z nichž víceméně na většinu stále zatím čekáme. Byl mezi nimi každopádně i samostatný projekt… (viac)

Další Star Wars seriál má obří cenovku

Další Star Wars seriál má obří cenovku