Strašidelný dom

• Slovensko Strašidelný zámok (viac)

Realitnému agentovi Jimovi Eversovi (Eddie Murphy) a jeho manželke a spolupracovníčke Sare (Marsha Thomasonová) zazvoní jedného neskorého večera telefón. Pán Edward Gracey (Nathaniel Parker) by rád predal rodinné sídlo, jedno z najzámožnejších a najstarších v New Orleans. Zavetriac najväčší obchod svojej kariéry, sa Jim a Sara spolu so svojimi deťmi vyberú navštíviť zámoček, stojaci pri močaristej zátoke. Náhla prudká búrka však zaplaví prístupovú cestu a uväzní rodinu Eversovcov na noc v dome, ktorý okrem excentrického pána domu Graceyho, záhadného komorníka Ramsleyho (Terence Stamp) a niekoľkých sluhov na prvý pohľad nikto neobýva. Aspoň nikto živý.. (TV JOJ)

filmmovier

Ale vždyť je to velmi povedená komedie, která vzdává čest starým klasickým hororům, i když je to jen jejich parodie. Ale velmi povedená. Výborně hláškuje nejen Murphy, ale i baba v křišťálové kouli. Nejvíc se mi však líbil výkon Terence Stampa jako komorníka Ramsleyho. velmi povedená komedie, asi nejlepší kterou Eddie Murphy natočil. Budete se smát a místy možná trochu i bát. Doufám, že si film dobře užijete. 90%. ()

Kryton

Nuda , nuda , nuda , nuda.... Neustále šklebící a ječící Eddie Murphy nezachraní film podle atrakce Disney Parku. Jen , aby probůh neudělali film podle horské dráhy anebo třeba kolotoč.I když tam by se mohli inspirovat jednou soutěží z ČR , to je opravdu horor s masovým moderátorským vrahem Pouličkem, který uspěšně pohřbívá nejen sport ()

corpsy

THE HAUNTING pre škôlkárov. Disneyho spoločnosť sa snažila trhnúť na svojich disneylandovských atrakciách, pričom s Pirátmi to vyšlo, so Strašidelným zámkom však nie. Možno je to chybou Eddieho, možno lacnej réžie, chabého scenára, možno zlému načasovaniu. Nieje to však vinou remeselníkov ( ak ich tak môžem nazvať ), ktorí sú zodpovedný za triki, masky a výpravu. Za to všetko sú tie tri hviezdy. ()

misulka03

Nemůžete čekat, že film s Eddiem Murphym bude smysluplný nebo zamyšlení hodný. Dejte Eddieho do Forresta Gumpa nebo do Vykoupení z věznice a hnedka můžete tento film dát do odpadu. A tento film mé tvrzení naprosto dokazuje, Eddie je komik a to je vše. Nemůžu ve filmu hledat nějaké kvality, kterými se může pyšnit, něco co mě jako diváka překvapilo, okouzlilo. Na to jsou tady filmy jiné a ty nic takového nenajdete. Každopádně film neodsuzuju, ale podívat se na něj jednou mi stačilo. ()

SOLOM.

Pod taktovkou společnosti Walt Disney a režiséra Roba Minkoffa vznikla tato rodinná strašidelná komedie, která někoho pobaví a někoho zase znechutí. Tento film jistě nebyl stvořený k tomu, aby nám naháněl husí kůži, ale abychom se zasmáli a pobavili vtipnými scénkami a dialogy. Děj filmu je velice jednoduchý a určitě se v něm neztratíte. Jedná se o oddechový rodinný film, který skrývá určitou dávku srandovních scének a strašidelných prvků, které možná vystraší menší diváky. Pokud hledáte nějakou hororovou podívanou, tak se podívejte spíše jinde. Fanoušci Eddieho by si ho neměli nechat ujít. Já ho hodnotím jako průměrný film, u kterého jsem si odpočinul a trochu se i pobavil. ()

• 4 zpívající hlavy nazpívala kapela jménem 4tet. (Shr1nK)
  • Rodina Graceových, ktorá straší vo vile, bola pomenovaná po jednom z Disneyho dizajnéroch menom Yale Gracey. (Smok)

Del Toro a Cameron zešíleli

Del Toro a Cameron zešíleli

30.07.2010

A studio Universal s nimi. Horor s přístupností R (hodně krve a hnusných monster) a rozpočtem kolem 130 miliónů dolarů? Ale ano. Pokud režíruje Guillermo del Toro a produkuje James Cameron, nemusely… (viac)

Del Torovi straší... v baráku

Del Torovi straší... v baráku

23.07.2010

Právě probíhající Comic Con v San Diegu chrlí exkluzivní informace o nových projektech. Některé jsou docela překvapivé. Třeba Guillermo del Toro konečně oznámil, na co se vrhne po svém smutném… (viac)