Reg je mimoriadne roztomilý pes, bohužiaľ, jeho majiteľ Doug si to nemyslí, a tak sa ho snaží zbaviť. Veľakrát už posadil Rega do dodávky, odviezol ho za mesto, hodil mu tenisovú loptičku, a kým sa havko stihol vrátiť späť, utiekol mu. Reg sa však zakaždým vráti, šťastný, že túto "hru" vyhral. Bohužiaľ, to platí len do dňa, keď ho Doug odvezie naozaj ďaleko. Stratený vo veľkomeste Reg narazí na svorku túlavých psov, ktorí na ulici získali oveľa viac životných skúseností ako on. Spoločne sa im podarí naivnému havkovi konečne otvoriť oči. Pochopí, že Doug sa s ním vôbec nehral, ale celý čas sa ho snažil zbaviť. Reg, ktorému sa práve prevrátil život hore nohami, sa rozhodne vrátiť domov a vykonať tú najhroznejšiu možnú pomstu - odhryznúť Dougovi najvzácnejší prívesok. Spolu so svojimi novými psími kamarátmi sa vydáva na neuveriteľnú cestu naprieč Amerikou, kde na odhodlaných štvornohých priateľov čakajú najrôznejšie prekvapenia vrátane sexu-chtivých sadrových trpaslíkov, hladných orlov, halucinogénnych húb, nekompromisných policajných vlčiakov nosiacich sušienky a zábavnej pyrotechniky. Žiadna z prekážok však nie je taká veľká, aby sa nedala obísť alebo preliezť. Koniec koncov, aj jednoduchá kólia Lassie sa dokázala vrátiť a preto by sa mal Doug začať báť. (Cinemart SK)

HERGImanCZ

Parádní přímočará letní komedie. Vocasy na tripu nabízí přesně to, co slibovaly trailery. Je to nekorektní jízda plná vulgárních vtipů včetně množství sexuálních narážek. Nechybí ani fekální humor, ale díky psí tématice nepůsobí nijak bizarně a ani na sílu. Film navíc funguje také jako parodie na rodinné filmy o pejscích, kterých za poslední dvě dekády vzniklo více, než je zdrávo. Občas se tu vyskytne i menší kritika společnosti, jež je přehnaná, leč trefná. Vocasy na tripu tak servírují skvělou přímočarou letní zábavu, kterou kina zkrátka potřebovala. ()

RAFT

Ale ,jo na jedno podívání bohatě stačilo, vícektrát raději ne .Psa regieho vyhodil majitel a sám se ocitá ve městě .I když ,hodinu a půl hledíte na čtyři psi  jak si chodí po městě.60% ()

Romanstekl

Rozhodně doporučuji český dabing, opravdu se povedl.Vulgarní a od začátku prvoplánové,ale vtip převažoval nad vším, královsky jsem se bavil a několikrát se nekontrolovatelně smál, hodně mě film překvapil. Pokud se na tenhle styl dokážete naladit, myslím že se budete dobře bavit. ()

ANTYCHRYST

Tvl jestli něco nesnáším ..tak to jsou mluvící zvířata ve filmu.. a obzvláště psi..vždycky je to neskutečně trapný.. o to větší překvapení :) zřejmě asi má slabost pro fekalni humor..ale tohle bylo dobrý a vtipný:) trpaslík..gauč..houbičky... no a velkolepé finále v domě ..to bylo dooost dobrý ..včetně hudebního doprovodu..:) 80% nevěřil bych ze tohle někdy řeknu o takovém filmu...ale já se skvěle bavil :) ...které pocházejí z toho ..jak se vám cokl vysral do huby :):) ()

Ex_Machina

„Who let the dogs out ?“ Podivuhodné dobrodružstvá štvorice ňuchačov, ktorí majú jazyk ostrejší ako červený bolševický nok na predvolebnom mítingu. Počas svojej zbesilej cesty za pomstou nám dovolia nahliadnuť do ich psích duší a konečne pochopíme, čo si za každých okolností myslia, po čom túžia a aký majú plán na odhryznutie mužnosti tyranskému bývalému páničkovi našej hlavnej psej postavy. ()

Boysor

Ani som nečakal či to vôbec bude prepadák alebo kravovina hlúpa. No popravde bola to ta druha možnosť. Komédia s hlasitými vulgárnymi hláskami pri ktorých nie každý samozvanec slušného správania to dokáže akceptovať. Veru ja som sa tak pobavil že ani tie vulgarizmy mi nevadili a práve tomu dodali väčší šmrnc. Váhal som pri 4* ale keďže je to o psoch na tripe (niečo ako keby ste boli s kamošmi a mali v sebe LSD na tripe) čo je v podstate film s pekným nápadom no jednoznačne uliatým (a to človek nevidí niečo také zhruba rok alebo pár rokov) tak som sa rozhodol že je to za 5*. Pes Regie s jeho partou ma pobavili. + Dabing bol bravúrny že ani som netušil že to bude tak peckove. (Cinema City Pardubice) ()

kubas369

7/10. Taková to přestřelená ptákovina, která vznikne jednou řekněme za dva roky, má ve světě svoje místo a upřímně pobaví. ()

O.D.

Jasně, že je to kravina, ale občas to chce trošku vypnout mozek a pustit si něco na odreagování. Já se po blbém týdnu, docela dobře pobavil a o to u komedie jde ne? ()

borohub

Nevím jestli to byl záměr (pochybuji), ale mě to tak trošku připomínalo parodii na Neuvěřitelná cestu. Ale to asi bude tou zápletkou - mazlíček se vrací zpátky ke svému majitelovi (ikdyž v tomto případě za trošku méně bohulibým účelem). Každopádně film je přeplněný různými hláškami, v podstatě jsem se v jednom kuse smál. Oproti Méďovi mi to přišlo daleko drsnější, ale to vůbec nevadí. Nejsem sice puritán ale v některých momentech se hodně tlačilo na pilu co se týče sprostých slov (to je asi to jediné co mi trošku narušilo celkový dojem). Čtveřice hlavních hrdinů naprosto skvělá a perfektně se doplňují. Samozřejmě nechyběly ani dojemné scény, což je u podobného žánru dost spekulativní, ale mě to asi moc nevadilo. Jedna ze závěrečných scének s Wrecking ball naprosto skvělá. 85% ()

Mr.Ward

Už od prvního traileru jsem věděl, že na to chci jít. A věřil jsem, že když nic, tak to bude alespoň velká prča. A víte co? Ano, je to velká prča, ale ono je to mnohem víc! Má to přesah a opravdu, ale opravdu obří emoce. Samozřejmě asi záleží na tom, jaký máte vztah ke zvířatům, ale já brečel jak malá holka… tu smutkem, tu radostí, tu smíchem. Tohle se vážně povedlo a já smekám, že z toho není nějaký přitroublý bezduchý shit, ale opravdu duchaplná crazy komedie. A to se jen tak nevidí. ()

Rayen1

Fekalniho humoru bylo možná až moc, ale když nad tím primhourim oči, je to skvělá parodie na rodinný filmy o psech ala Marley a já... Závěrečná hlaska: "Jsem malej, ale nevíš, čeho jsem schopnej!" je moje nový životní motto 🤣 ps: asi jedinej dobrej Ferrelluv film 😅 ()

hrumsrt

Nevím, kam se poděly tyhle buranské komedie a proč se v dnešní korektní době už netočí.. aha to je odpověď. Ale Vocasy na tripu zkouší alespoň prostřednictvím roztomilých psíků zavýt na upadlý žánr teenagerských komedií pro prostší publikum.. Regie svého pána miloval a i přes jeho chyby si nedovedl představit lepšího, takže když jo jeho pán zaveze do pryč, aby se ho definitivně zbavil, tak Regie jakoby nic se okamžitě vydává na cestu zpět domů k svému milovanému.. A když po cestě potkává další psí tuláky a navzájem si vyprávějí svoje příběhy a kam kráčí, cesta domů k páníčkovi se změní na cestu domů za pomstou.. Jde o prostou buranskou komedii, která stojí na vulgárních vtipech, které si utahují jak z obvyklých psích stereotypů, tak především na jejich polidšťování.. Jen po čase zjistíte, že tenhle námět se vám možná po čase vyčerpá a toho vzájemného očuchávání a značkování máte postupně dost. Ne, že bych se nezasmál, ale ať to možná zní zvláštně, tak dobrou komedii nedělá jen vtip a to si tvůrci možná tolik neuvědomovali, takže i když to má na poslední chvíli v sobě něco hlubšího, je už pozdě.. Už jsem asi starej na tyhle "srandy".. P.S. Český dabing je hodně solidní a ke psím hrdinům pasoval. 60% ()

Domineus

Na film som sa dosť tešil, predsa len mala to byť extrémne vulgárne a vtipné. No, vulgárne to rozhodne bolo, čo by mi určite nevadilo, no prišlo mi, že sa vtipy vystrieľali v prvých desiatich minútach a potom už sa len dookola opakovali. Ako písal už niekto predo mnou, bol to vlastne trailer roztiahnutý na hodinu a pol. Určite to bol veľmi zaujímavý nápad a páčilo sa mi aj ako boli zakomponované niektoré tradičné psie činnosti, no časom tie vtipy neboli vtipmi a v niektorých scénach film navyše pôsobil až extrémne lacno. V konečnom dôsledku to teda za mňa spadlo do priemeru, aj keď zo začiatku to mierilo naozaj vysoko. 55% ()