Reg je mimoriadne roztomilý pes, bohužiaľ, jeho majiteľ Doug si to nemyslí, a tak sa ho snaží zbaviť. Veľakrát už posadil Rega do dodávky, odviezol ho za mesto, hodil mu tenisovú loptičku, a kým sa havko stihol vrátiť späť, utiekol mu. Reg sa však zakaždým vráti, šťastný, že túto "hru" vyhral. Bohužiaľ, to platí len do dňa, keď ho Doug odvezie naozaj ďaleko. Stratený vo veľkomeste Reg narazí na svorku túlavých psov, ktorí na ulici získali oveľa viac životných skúseností ako on. Spoločne sa im podarí naivnému havkovi konečne otvoriť oči. Pochopí, že Doug sa s ním vôbec nehral, ale celý čas sa ho snažil zbaviť. Reg, ktorému sa práve prevrátil život hore nohami, sa rozhodne vrátiť domov a vykonať tú najhroznejšiu možnú pomstu - odhryznúť Dougovi najvzácnejší prívesok. Spolu so svojimi novými psími kamarátmi sa vydáva na neuveriteľnú cestu naprieč Amerikou, kde na odhodlaných štvornohých priateľov čakajú najrôznejšie prekvapenia vrátane sexu-chtivých sadrových trpaslíkov, hladných orlov, halucinogénnych húb, nekompromisných policajných vlčiakov nosiacich sušienky a zábavnej pyrotechniky. Žiadna z prekážok však nie je taká veľká, aby sa nedala obísť alebo preliezť. Koniec koncov, aj jednoduchá kólia Lassie sa dokázala vrátiť a preto by sa mal Doug začať báť. (CinemArt SK)

Malarkey

Totální hulvátská komedie, která ale na poměry sprostých slov na jednu minutu není vůbec blbá. Naopak. Nasmál jsem se seč mi síly stačily. ()

MrHlad

Psa Regieho právě jeho majitel vyhodil a on se ocitl sám ve velkém městě. Naštěstí narazil na další tuláky a spolu s nimi vyráží na cestu pomsty. Vocasy na tripu jsou hodně jednoduchá komedie, která stojí a padá na drsných fórech, kreativním využívání vulgarit a hláškování. Jednoduchá blbina, ale pokud vám nevadí drsnější humor, tu hodinu a půl se u ní budete dobře bavit. ()

Superpero

Docela vtipný, ale čekal jsem víc. Ten vtip, když sjetý postavy viděj nesmysle, byl od Jump Street použitej už tak v dalších pěti filmech. Ale třeba Will Forte, jako megalůzr a zlej páníček byl super. ()

EvilPhoEniX

Komediální, vulgární, fekální a originální jízda léta, která téměř mrtvý komediální žánr příjemně oživila, jelikož s komediemi je to ještě horší než s horory. Komu se líbil třeba Ted a líbily se mu Trailery, tak toho Strays neurazí. Originálně nahlédneme na divoká dobrodružství pejsků, které se neobejdou bez sexu, sprostých slov, lysohlávek, hoven a spousta dalšího. Čtveřice hlavních psích hrdinů je velmi sympatická a každý má svůj komediální timing ( nejvíc však válí bostonský teriér který trousí jednu šílenou hlášku za druhou). Dějově nejde o nic extra, ale vůbec to nevadí. Humoru je spousta, prostoru k zasmání je zde opravdu nespočet, překvapily mě i nečekaně dojemné chvilky, které mají sílu vyvolat slzy na krajíčku, je to samozřejmě i poučné, potěší narážky na slavné psí filmy a líbily se mi i detaily z psího života, které jsou zde hezky využity ( Scéna s petardami je nečekaný Thriller!!). Lepší komedie z Americké produkce nevyšla už pár let ( na Francouze, především Lacheauovou partu to sice nemá, ale i tak je to výborný přírůstek s potenciálním náběhem na kultovou záležitost). Jeden z těch filmů, který si rádi s přáteli pustíte znova. 85% ()

tron

Na tomto filme je samozrejme najlepšie to, že tvorcovia typickú rodinnú filmovú tému o hovoriacich psoch poňali ako mládeži neprístupnú „kravinu“. Takže sa tu oddeľujú penisy od zvyšku tela, zásadná scéna patrí výkalom, psy neskutočne, ale fakt neskutočne nadávajú a dievčatká sa beznádejne strácajú v hlbokom lese, ktorý je taký hlboký, že pár metrov od neho vedie normálna asfaltka, po ktorej bežne jazdia autá. Tvorcovia sa utrhli z reťaze, čo je na jednej strane fajn, na druhej im zjavne chýbala pevná ruka dramaturga, ktorý by povedal: „Toto tam vážne nedávajte chalani, nejde o to, že je to drsné, proste je to blbosť“. Tomu šéfuje nezmyselný útok na Psiu dušu (jarmok), pričom dokonca nechýba cameo Dennisa Quiada. Na tom je najlepšie badať, že tam tvorcovia flákli najbližšiu blbosť, aká im práve napadla a ani sa nad ňou nezamysleli. Pritom ak by sa zamysleli, a fakt nebolo treba zamýšľať sa dva roky, ale pár hodín pri písaní scenára, tak by z Quaida vydestilovali geniálny running gag. Ak by som to písal ja, dal by som mu väčší priestor a neustále by náhodne narážal na psiu štvoricu a neveriacky sledoval jej peripetie, či už ďalekohľadom, alebo z auta. Stačilo by pár sekúnd každých 20 minút a bol by to báječný running gag. Takto je to proste len divná blbosť. Scenár sám osebe je plný klišé a predvídateľných momentov (a flashback ukradli z o rok staršieho animáku DC Liga superzvierat). Samozrejme nesmie chýbať scéna pred finále, kedy je medzi priateľov vrazený klin a rozídu sa, aby na konci „prekvapivo“ opäť spojili sily. Scenár je proste jedným slovom mizerný. Ako som ale spomínal na začiatku, filmu zachraňuje kožu to, že je určený dospelému divákovi. Lacné mi pripadalo, ako tvorcovia útočia ako na Psiu dušu, tak na Marleyho a ja, ale o kvalitách daných snímok si môžu nechať len zdať. Ale tak to už je osobná vec každého, ako sa prezentuje. ()

B!shop

Na tuhle kravovinu jsem se fakt hodne tesil a uprimne receno, nakonec jsem krapet zklamanej. V podstate trailer natazenej na hodinu a pul. Zacnu tim, co se mi libilo. Pribeh je sice ocekavane stupidni, ale ve svy jednoduchosti vlastne skvelej, na nic si nehraje a je to takova ujeta verze Neuveritelny cesty. Fajn taky je, ze v drtivy vetsine pripadu neni poznat, jestli koukame na realnyho psa, loutku nebo nejakej digital. Navic dej svizne odsejpa, fory jsou obcas fakt perfektni a hlaskujici Will Forte je skvelej. Navic si tvurci pohrali snad se vsema klasickejma psima stereotypama typu petard, sbirani hoven, posta a vse perfektne vyuzily ve filmu. No a co se mi nelibilo, je to vicemene asi jedina vec a fakt bych necekal, ze to nekdy u nejakyho filmu reknu, ale jsou to nadavky. Tenhle film je fakt extremne sprostej a nepadne snad veta, kde by neco nezaznelo, jenze problem je, ze jsou to furt dokola ty stejny kecy a obcas to pusobi az skoro krapet nucene a po chvili to proste zacne bejt otravny, ze tvurci casto misto vtipu sazej jen na nadavani. Ale jinak jsem fakt dobre bavil. ()

fuxoft

Trochu jsem se obával, ale je to docela příjemné překvapení. Pár opravdu dobrých vtipů, trocha toho srdíčka, střídmá délka... Jen škoda, že naprostá většina kopií bude s českým dabingem. Ten sice není špatný, ale originál to prostě není a humor původních dialogů je do značné míry nepřeložitelný. ()

Eliott

Asi jsem původně očekával příliš a tak mi dílo přišlo pouze jako velice přehypovaná vulgární psí komedie. Sledování sice zdaleka nesplňovalo má očekávání, alespoň to však bylo natolik poutavé, aby si udrželo moji plnou pozornost a za těch několik úsměvů mi to asi stálo. Nejedná se sice o nic výjimečného. Vlastně jde jen o několik ucházejících vtípků a nápadů z psího úhlu pohledu na věc. Pak je tu ale finální půlhodinka a tam musím uznat, že to tvůrci neskutečně zabíjí (v dobrém), což mne ještě donutilo zauvažovat o lepším hodnocení. No možná příště. 69% ()

Spiker01

Od prvního traileru jsem věděl, že film uvidím. Ovšem co jsem absolutně nečekal, tak byla pochvala českého dabingu a jsem hrozně rád, že jsem na to zavítal do kina. A jak si neustále zoufám, že čistých komedií a zvláště těch dobrých, dávají studia do kin poskrovnu, tak Strays jsem si úplně labužnicky užíval. Film nám předkládá co minutu jeden gag za druhým (jeden sprostší než druhý) a já se nahlas smál u velké části filmu, čemuž nepochybně přispěl i CZ dabing, který těm sprosťárnám ještě dodá ten správný šmrc a dabéři se toho vůbec nebojí. Za mě dokonce i jeden z nejlepších filmů roku, protože takovýhle zážitek mi (nejen) letos dal jen málokterý biják. Moc bych si přál sequel či zkrátka zas něco podobného jako toto nebo další bráška Sausage party. ()

Davies182

Schéma i kadence přisprostlých vtipů zůstávají po celou dobu stejná, a možná právě proto mě už v polovině film tak trochu přestal bavit. Na večírek s partou přátel nicméně asi ideální. [SkyShowtime] ()

Xmilden

Sprostí čokli můžou hláškovat sebevíc, ale další Buchty a klobásy se zkrátka nekonají. Hodinu a půl totiž čučíme po většinu času na 4 pejsky. Samozřejmě pomáhá že je mimojiné skvěle namluvili Will Ferrell nebo Jamie Foxx, ale ten jasný úpadek zábavy je zkrátka hmatatelný. 60% ()

Shakers

Celkom prdel a to do slova. Psí predstavitelia sú celkom dobre vybraný do svojich rolí a kto ma rád drsnejší humor určite si na svoje príde. Mne najviac vadila absencia nejakého zaujímavejšieho alebo pútavejšieho príbehu, pretože to bola v podstate len jedna dlhá zhúlená, extréme drzá a vulgárna jazda. Ale bavil som. 75% - 4* ()

salahadin

Neuvěřitelná cesta 2 aneb Děti tentokrát na film o zvířátkách nechte doma. Nejde o objektivní hodnocení a už vůbec ne o objektivní komentář, protože sám bych si film nepustil a pravděpodobně bych jej po deseti minutách vypnul. Ale v konglomerátu dalších osob to byla neskutečná prča. A ještě když ze sebe potřebujete vyventilovat vztek, je to docela dobrá terapie :-) ()

Cappuccino

Príbeh Psej jazdy je síce vo svojej podstate jedno veľké klišé, ale tejto nálepke sa nijak nebráni. Pracuje s dejom známym zo psích filmov, ktoré sme už stokrát videli, a ohrané klišé paroduje všetkými možnými spôsobmi. Niekedy mu to vyjde, inokedy nie, ale celkovo vo mne pretrvávajú pozitívne dojmy. Aj preto tejto šialenej komediálnej novinke určenej výhradne pre divákov na 18 rokov udeľujem slušných 7,5/10. Ak patríš medzi milovníkov psov a vieš si užiť aj drsnejší, politicky nekorektný humor plný vulgarizmov, poď toho. V opačnom prípade zaraď spiatočku. Viac v recenzii. ()

Foox

Prvoplánový a vynalézavě sprostý, ale kurva nekompromisně vtipný! Dlouho jsme se s kamarádem takhle od srdce v kině nezasmáli. ()

pornogrind

K tomu asi netřeba moc co dodávat. Kdo viděl trailer a líbil se mu ví co ho čeká a zklamanej nebude. Komu se trailer nelíbil ten si snad ani film pouštět nebude. Mnou nejočekávanější komedie roku. Která mě určitě nezklamala. TOP scénou jsou rozhodně "psi na houbách respektive zhoubovaní psi". Jinak jde samozřejmě o slušnou nálož vulgarit. Původně jsem si říkal, že sračkoid a spol ode mě dostane velmi silný 4hvězdy s tím, že si film ve velmi brzké době zopakuju a s největší pravděpodobností bych na těch 5 hvězd navýšil. Ale do rána se mi do rozleželo v hlavě a já si říkám jákýpak copak. Tihle vulgární hláškující chlupáči si těch 5hvězd zaslouží hned z fleku. HAF🐾 ()

DJ Obelix

Josh Greenbaum má na poli ujeté zábavy budoucnost. Jeho "covidová" prvotina Barb a Star byla těžko popsatelná šílenost o prostých ženách středního věku, které si jedou válet šunky na Floridu. Nechyběl ani mluvící krab s hlasem Morgana Freemana a zpívající Jamie Dornan. Nic duchaplného, ale třeskutě vtipných momentů tam bylo až až. No a Vocasy jsou podobný příběh. Nečekejte "humor pro náročné", tohle je prvoplánová jízda s proklatě sprostými psisky. Tři hvězdy za samotný film a čtvrtou navrch za tu "nestydatost", že se takovou kravinu Universal ve spolupráci s CinemArtem odvážil uvést do kin s brutálně nahláškovaným dabingem. ()