Reg je mimoriadne roztomilý pes, bohužiaľ, jeho majiteľ Doug si to nemyslí, a tak sa ho snaží zbaviť. Veľakrát už posadil Rega do dodávky, odviezol ho za mesto, hodil mu tenisovú loptičku, a kým sa havko stihol vrátiť späť, utiekol mu. Reg sa však zakaždým vráti, šťastný, že túto "hru" vyhral. Bohužiaľ, to platí len do dňa, keď ho Doug odvezie naozaj ďaleko. Stratený vo veľkomeste Reg narazí na svorku túlavých psov, ktorí na ulici získali oveľa viac životných skúseností ako on. Spoločne sa im podarí naivnému havkovi konečne otvoriť oči. Pochopí, že Doug sa s ním vôbec nehral, ale celý čas sa ho snažil zbaviť. Reg, ktorému sa práve prevrátil život hore nohami, sa rozhodne vrátiť domov a vykonať tú najhroznejšiu možnú pomstu - odhryznúť Dougovi najvzácnejší prívesok. Spolu so svojimi novými psími kamarátmi sa vydáva na neuveriteľnú cestu naprieč Amerikou, kde na odhodlaných štvornohých priateľov čakajú najrôznejšie prekvapenia vrátane sexu-chtivých sadrových trpaslíkov, hladných orlov, halucinogénnych húb, nekompromisných policajných vlčiakov nosiacich sušienky a zábavnej pyrotechniky. Žiadna z prekážok však nie je taká veľká, aby sa nedala obísť alebo preliezť. Koniec koncov, aj jednoduchá kólia Lassie sa dokázala vrátiť a preto by sa mal Doug začať báť. (Cinemart SK)

znamkar

Kvalitně propracovaná vulgární komedie z pohledu našich psích kamarádů, které si každý z diváků již na začátku zamiluje, a pokud ne, tak tento film pro ně určený není. Stejně i tak, pokud Vás pohorší jakékoliv sprosté slovíčko, kterými je tento film opravdu nabitý. Ten, kdo viděl Teda (Méďa) a typ této komedie mu sedl, tak Vocasy na tripu jsou stvořeny právě pro něj.  Film byl natočen pro diváky kina, kteří je v současnosti navštěvují nejčastěji, a to mladší ročníky, kteří se vyžívají v sarkastickém, černém a vulgárním humoru. P.S. patřím mezi ně, a tak jsem si tuto komedii "kure*sky" užil. **** ()

FandaF

Film docela zábavný a povedený, ale český překlad a dabing extrémně vulgární, na mnoha místech úplně zbytečně. Jako kdyby to dělal nějaký zfetovaný puberťák - kdyby to nechali v originále, udělali by 100x líp. Originál na nějaké f*ckování taky nehledí, ale víc to tam sedí... Hvězdu dolu strhávám z pomyslných 4* právě za tu nepovedenou českou verzi. ()

david141474

Tak tohle byla píčovina jak má být! Bylo to sprostý, vtipný a já nevím co všechno. Bylo tam taky pár narážek na filmy a seriály, jako třeba Mission: Impossible, Psí poslání nebo K9, takže dobrý no. Čekal jsem od toho všechno, ale hromadný sraní, to byla šílenost. Vtipy byly vkusný a já se několikrát mohl posrat smíchy. Takovej sračkomrd, celým jménem blbej sračkomrd, byl solidní. No vlastně všichni psi ve filmu byli něčím solidní. A taková scéna s houbičkama, to byl majstrštik. Soundtrack byl solidní. CGI orel byl příšernej a při scénách s ním se na to nedalo dívat, protože CGI bylo opravdu odporný. Jinak bylo v pohodě. Jako ten film je šílenost, ale kurevsky šílená. Já se celým filmem bavil a takový finále, tak to bylo velice solidní. Sice to bylo vtipný jak sviňa, ale já musím říct, že největší záchvat smíchu jsem dostal u medvěda na koksu. Ano stále se to nezměnilo. 9/10 O zajíčcích nic nevím! ()

Predator77

80 procent, Za mě se jedná o neskutečně zábavnou ale i dojemnou podívanou na kterou by se měl podívat každý kdo si chce jenom tak odpočinout a nechat se bavit, jo a menší varování pro rodiče které nechají svoje děti koukat na tenhle film tak kadence sprostých slov je tady neuvěřitelná stejně tak je tu i dost nevhodných scén které jsou dost ujeté a pro někoho i nechutné tak že jen takové menší varování, za mě jsem se ale v kině neskutečně bavil a rozhodně se na tenhle snímek hodlám podívat alespon ještě jednou ;) ()

JesterKruger

V určitém směru mi tento film hodně připomínal Shreka. Shrek byl v době uvedení něčím novým. Byla to částečně parodie na pohádky jak lidové, tak i z Disneyho, ale byla to parodie určena pro všechny. Tady tento film je parodie (na psí rodinné filmy) pouze pro ty nejstarší. Ale je udělaná velmi dobře. Sprostá slova jsou správně rytmicky zasazená, děj má ten správný nádech, a nevzpomínám si, že bych u tohohle filmu našel moment, kdy jsem se nudil. Ale i tak 5* dát nemůžu. Některá sprostá slova, nebo humor s incestním nádechem se mi moc nelíbily. A taky je pravda, že to není ten nejlepší film na světě. Ale i přesto, že tenhle film není dokonalý, já ho budu mít rád, a s radostí se k němu vrátím několikrát po sobě. ()

ElisR

“Jak se jmenuješ? Sračkoun…To nebude tvoje jméno.  Kdybychom nebyli sjetý, nikdy bychom vás neroztrhali” Člověk od toho nesmí očekávat pohádku pro děti, ani intelektuální film. Vulgarit je tam jak naseto a přesto mě to bavilo. Je to tak strašně blbý až je to prostě dobrý :D No a happyend tomu jen nasadil korunu..Za mě dobrý! ()

Grázl83

Zbytečně vulgární, po většinu času fekální a pubertální humor. Několik vtipných scén tam bylo, takže jsem se i párkrát zasmál. ()

Dawe2

Jsem zarytý odpůrce dabingu. Zde je ale dabing opravdu mnohem lepší než originál. Kvalitou zvuku i dabingu samotného. Film je hodně sprostý, menším dětem fakt ne. Ale jinak je to místy vtipný, celkem jsem se pobavil a dokoukal, v což jsem původně ani nedoufal. ()

Ace.A.T.L.

To je tak blbý, až je to pecka. Sprosťárny fungujou, jsou správně vymyšlený a příběh do toho skvěle zapadá. Viděl jsem to s dabingem a když si člověk vybaví herce, co to dabovali, v jejich jiných rolích, baví to ještě víc a museli se fakt vyřádit a museli si to užít. Za mě správná komedie, u který jsem se nasmál až až. Za mě 5* a ROZHODNĚ DOPORUČUJU ()

Easykill

Mluvící čoklové po tisícáté. Jako co k tomu říct. Občas jsem se zasmál a občas cítil jak mi odumírají buňky a mozek vytejká ušima. Protože jsem udělal nejspíš chybu a viděl s cz dabingem. Katastrofa! Kdyby ti vořešuci a sedačkomrdači, ty rádoby hlášky alespoň hlásili dobře, tak by to možná bylo i vtipné. Pár scén je fakt super, třeba erekce a klíče je geniální debilita, ale pobavilo extrémně. Bohužel po většinu času mi to přišlo jen trapné a na sílu vtipně sprosté. ()

Teachman odpad!

Námět a zápletka: 1/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 0/10 ... Celkový dojem: 1/10. ()

Karbos

Je naprosto bez debat, že tohle je ta nejlepší komedie tohohle roku. Subjektivně, podle mého, dokonce nejlepší za několik let. Ano, humor je nekorektní, přesto působí uvěřitelně, nepohoršuje (většinou), a vzhledem k tématu (Canis lupus), nepůsobí vůbec na sílu, rozhodně ne pro ty, kteří doma mají psy, nebo mají aspoň nějakou zkušenost. I když je to občas fakt trochu ujetý, v reálu to neukazuje nic víc, než co pejsci opravdu dělají. Co docenuji nejvíce, je právě to propojení absurdního nekorektního humoru s uvěřitelností příběhu a psích postav, nepůsobí to celé jako laciná fraška, pejsci mají osobnost a přijmete je prostě takové, jací jsou. Nechybí ani emoce, což filmu samozřejmě dodává hloubku na úkor relativně vulgárnímu humoru. Svoje děti bych na to rozhodně nepustil ale pro dospělé je to opravdu osvěžující zábava. Rozhodně se povedl dabing, který situačním scénám opravdu pomáhá. Dal bych i 5*, bohužel musím suše konstatovat, že film nenápadně podsouvá myšlenku, že za všechno zlé, co se pejskům stane, může cituji: "ten "divnej běloch", ať už jde o burana v karavanu anebo o 8 letou holčičku. Naštěstí lze nový smysl života najít, samozřejmě ale pouze a jedině v rukou vyvolených čokoládových lidí, ať je to čokoládová psovodka nebo malá čokoládová skautka. Jiná barva není v souvislosti s dobrem akceptována. Proto musím jednu hvězdu ušetřit i když mě to mrzí, protože jsem se jinak náramně bavil. Nejvíc bych asi souhlasil s komentářem od  achai 10.11.2023, který to pode mne dobře definoval. ()

swenyx

Konečně taky nějaký film s mluvícimi zvířaty, který se nesnaží být slaďák. Komedie jak má být, nejedná se o žádnej zázrak, ale můžu vám kurva zaručit, že se u toho zasmějete. Skvělá píčovina kde se čtyřka psů vydá na pomstu zlého páníčka. Cestou narazí na kupu hoven, neviditelný ploty, bejvalky, trpaslíky a podobně normální věci. Někdy jsou tu nadměrně použitý nadávky, ale to je asi jediná výtka co bych měl, jinak super přiblblá hovadina. ()

Rian_witcher

Na jeden velice vtipný gag připadá 5 totálně hulvátských. Bohužel poměr s přibývajícím dějem filmu narůstá a konec už je úplně o ničem.... Tedy vyjma další hromady trapností. ()