Reg je mimoriadne roztomilý pes, bohužiaľ, jeho majiteľ Doug si to nemyslí, a tak sa ho snaží zbaviť. Veľakrát už posadil Rega do dodávky, odviezol ho za mesto, hodil mu tenisovú loptičku, a kým sa havko stihol vrátiť späť, utiekol mu. Reg sa však zakaždým vráti, šťastný, že túto "hru" vyhral. Bohužiaľ, to platí len do dňa, keď ho Doug odvezie naozaj ďaleko. Stratený vo veľkomeste Reg narazí na svorku túlavých psov, ktorí na ulici získali oveľa viac životných skúseností ako on. Spoločne sa im podarí naivnému havkovi konečne otvoriť oči. Pochopí, že Doug sa s ním vôbec nehral, ale celý čas sa ho snažil zbaviť. Reg, ktorému sa práve prevrátil život hore nohami, sa rozhodne vrátiť domov a vykonať tú najhroznejšiu možnú pomstu - odhryznúť Dougovi najvzácnejší prívesok. Spolu so svojimi novými psími kamarátmi sa vydáva na neuveriteľnú cestu naprieč Amerikou, kde na odhodlaných štvornohých priateľov čakajú najrôznejšie prekvapenia vrátane sexu-chtivých sadrových trpaslíkov, hladných orlov, halucinogénnych húb, nekompromisných policajných vlčiakov nosiacich sušienky a zábavnej pyrotechniky. Žiadna z prekážok však nie je taká veľká, aby sa nedala obísť alebo preliezť. Koniec koncov, aj jednoduchá kólia Lassie sa dokázala vrátiť a preto by sa mal Doug začať báť. (Cinemart SK)

Trancetino

Film, ktorý chce upútať na bezvýznamných vulgarizmoch je pre mňa totálny nezmysel. Nemám absolútne nič proti hrešeniu, nadávkam atď., ale musí to mať nejakú naozaj vypeckovanú pointu. Tu sa to pre mňa nestalo ani raz. Kto dnes nepozná vybrané slová na jeb? Tento počin je super pre žiakov základných a stredných škôl. Scenár by som vedel zhrnúť do jednej minúty. Pre dobro detí dúfam, že dvojka nebude. ()

CaptainCzech

Fanouškům přestřelených komedií založených na sprostých slovech a kanálním humoru zaplesalo srdce. Po dlouhé době jsem se v kině opět smál až jsem měl křeče v břiše. Kanonáda vtipů je až neuvěřitelně natřískaná a u mě se trefovali v drtivé většině do černého. Psí grupa je výborná a jejich cesta za pomstou opravdu stojí za návštěvu kina. Jediné malinkaté mínus je že i pro mě tam bylo kolikrát až zbytečně mnoho sprostých slov. Za mě komedie tohoto roku a tak dávám silných 5* ()

BOURQUE

Provokatívne, vtipné, obsahujúce mnoho škaredých slov a nadávok (občas aj čierny humor), ale má to srdce. Pozor na huby (a na to, že to nie je film pre mladých detí)! P.S.: Je vidieť, že v tom majú ruky tvorcovia filmu Ted. Osobné hodnotenie: 83% (****) ()

anatheman

Normálně bych dal asi 3 hvězdy - proč ale až tak drasticky snižuji hodnocení? Snímek jsem navštívil v mých tajuplných končinách a musím podotknout, že jsem se nestačil divit, kolik excentrických a ukřičených bytostí představovalo mé kolegy-diváky. Nejhorší aspekt tohoto mého tvrzení spočívá v tom, že mnoho těchto kreatur zřejmě před chvilkou opustilo s odřenými tesáky základku a dosti se obávám - i přes svůj abstinenčně-stoický trénink - že "něco" z toho budu v budoucnu učit. Takže za tento sociokulturní fenomén, který nezbytně musím zohlednit, musí ta jedna hvězda jít fuč. A ta druhá? Nemůžu zkrátka strpět ono zohavení zahradní dekorace v podobě sovy! To jako ne! Takže... Asi jsem i s tou 1 hvězdou příliš milosrdný... ()

AnanAss

„Seznamte se s Reggiem, roztomilým, dlouho nemytým, chlupáčem, který se zatoulal do velkoměsta při aportování míčku. Je dost plachý a nesmělý, zato však přítulný a má hrozně rád děti… a taktéž sádrové trpaslíky. Momentálně se však sčuchl s trošku ostřejší partou a svému bývalému majiteli jde rovnou po koulích.“ Tyhle ratlíky by vám Zdeněk Srstka v žádném případě nevnutil! Aneb raději nechtějte vědět, co psiska dělají za vašimi zády. Jelikož jsem sám (skoro) vlastníkem nebezpečné devítikilové psovité šelmy, byl jsem na jejich zfilmovaný drsnější trip docela zvědavý. Rodinné zvířecí dobrodružství už tady bylo, stejně tak jako depresivní animák, bylo tedy na čase vypustit čtyřnohé mazlíčky, kteří na všechno (a všechno) fakujou. Zvláště poté, co si hlavní vořech uvědomí, že jeho páníček se k němu vlastně celý život choval hnusně (a hra s tenisákem nebyla až tak příjemná) a vydá se na cestu za pomstou. Nekorektní zvířecí road movie nabízí hned několik nezapomenutelných momentů (zajíci po konzumaci houbiček) s hodně černým humorem (vyprávěčský pes a jeho majitel se zvláštním koníčkem). Některé scény jsou zbytečně na sílu, ale stejně i tak ve výsledku silných šest bodů, s dost velkou pravděpodobností navýšení při dalším zhlédnutí. ■ AnanAss‘s Score: 6/10 ■ ()

Rathalos

Uz vopred upozornujem ludi,ktori nemaju radi vulgarny i fekalny humor a taktiez psov,aby sa tomuto filmu vyhli na kilometre,no ja k nim nepatrim a prave preto som si tuto vynikajucu komediu uzival,po dlhsej dobe opat nieco vtipne a patricne to aj ocenim...:⁠-⁠) ()

Romeo5 odpad!

15minut.....15 minut jsem vydržel a i když sám používám sptostomluvu, tak ji používám na místech kde je mi promíjena..na místech kde se to hodí...Toto je opravdu nevkusné, odporné a vůbec se to nehodilo..Vlastně to vystihlo součastné trendy ve společnosti a totiž obrovský úpadek morálky a vkusu.. Jaroslav Hašek byl kritizován za Švejka-přesněji řečeno za neomalený spůsob vyjadřování v literárním dílu a to bylo před sto lety a až sem jsme se dostali ..to je pokrok ()

figliar

Tak trochu nezvyčajná komédia o psíkoch. Niekoľko krát som sa síce zasmial, ale film je skorej určený pre mladšie publikum, ktoré ocení neskutočnú nádielku nadávok, ktorá prekonala aj Deadpoola. Taký typický film dnešnej doby, viac asi k nemu nemám čo dodať. ()

FeriusParfax

Nebudu zastírat, že jsem čekala film o pejskovi, kamarádech, hledání domova a sebe sama. To, co přišlo ale bylo mnohem lepší. Byla to nevázaná, šílená komedie, která se nebála experimentovat vůbec s ničím. Ani s halucinogenními houbami. Bylo to skvěle ulítlé a zároveň i miloučké. Dost jsem se pobavila a příjemně si u filmu odpočinula. Není to teda nic pro slušňáky s pravítkem v pr...deli. Stopáž byla taky velmi příjemná. Celý film se nesl v duchu - nacpeme tam úplně všechno a vůbec se toho nebojíme. Napadá mě jen otázka… Co se asi honí hlavou mému psovi? Ten by ho taky určitě doporučil všema čtyřma a ještě si s nějakým fórkem přisadil. ()

Johny M.

Čekal jsem zase nějaký Kdo pak to mluví meets Neuvěřitelná cesta, ale tohle? To mě totálně rozsekalo na sračky! 5* Komedie roku a čekám crossover s Méďou :D ()

Daiker

Pobavilo..... Sice to bylo dost sprosté, ale já jsem se zvyklý ze skladu 🙂 Oceňuji, že psi nebyli digi, takže to muselo dát hodně práce.... Příběh je průměrný, ale asi o to moc vlastně nešlo. Nevyužitý potenciál vyprávěcího psa a sériového vraha. Hlášek bylo dostatek, bavil jsem se.... ()

Hpatrik

Sem tam zábavné, ale velmi záhy se ty jejich nevybíravé konverzace oposlouchají a stane se z toho ničím nepřekvapující rutina (vyjma tedy konce). A hraný film se psy kteří umí mluvit je sice fajn, ale tváří se pořád stejně, a z jejich kukuče nejsou znát žádné emoce. Kreslené, animované, nebo stop-motion zpracování by tomu slušelo víc. ()

bararich8

Svěží vítr do animáků pro dospělejší publikum, kde nejsou žádné hranice a nic není tabu. Nejblíže je tomu asi Sausage Party (2016). Hlášek je tu spousta, některé scény jsou úplný bizár, ale s tím už člověk musí počítat :). Lepší 4* ()

Dartdevil

Nevím kdo vymyslel že v celé Praze není jediný sál v původním znění, minimálně o hvězdu by to bylo lepší. Dabing to úplně pohřbil, jako ostatně pokaždé. ()

Mini_X

Šel jsem na to do kina s tím, že to bude film o psech, kteří mluví jenom sprostě, a opravdu to tak dopadlo, bylo to správné podání tohohle nápadu. Jedná se o komedii, kterou si nechcete nechat ujít. 8,5/10 ()

Maximilianus

Viem, že toto má byť komédia,  ale prišlo mi to aj dosť smutné. Samozrejme toho humoru, resp. vtipov je ti dosť,  aj keď nie všetky mi prišli dobré,  no v konečnom dôsledku je to aj pekný a dojímavý film a pretrasformovanie psieho štekotu do akože čo skutočne vravia bolo výborné. Taktiež všetky psie zvyky tu boli zachytené na jednotku. Takže 7,3/10. ()

Hashirama

Film, který dělá jen jeho námět, a sice sprostě mluvící psi. Několik narážek na subžánr zvířecích filmů (Marley na pouti je funny) a o něco více narážek na psí život obecně v poměrně krátkém a úderném pásmu gagů nabalených na nejjednodušší zápletku ve stylu “cesta z A do B”. Je fajn, že si film nebere servítky a co se gagů i vyvrcholení zápletky týče, jde do toho naplno, nicméně stejně jako děj je i humor prostoduchá a neobjevná sázka na první dobrou, za kterou nevidím žádnou intenzivnější snahu si se scénářem vyhrát, gagy a dialogy peprně pointovat a celkově se snažit o něco víc než sprostou komedii z ranku Jennifer Aniston. Myslím si, že scénář vznikal tak, že měli stážisti za úkol vymyslet co nejvíc psích stereotypů a vtipů, a pak se všechny domácí úkoly nasypaly před kameru. A to přitom nechali fenku zvedat nohu. Pro čtrnáctileté děti může jít o podvratnou nahláškovanou jízdu, já bych je ovšem radši navedl na Borata, aby viděli, jak má vypadat pořádná jízda. 5/10 PS: Těším se na dvojku “Vocasy v akci” a následné završení “Pařba ve Vocasově”. ()

Kingjiri

Bavil mě ten kontrast, kdy hlavní roli hrajou psi, který většinou předznamenávaj, že půjde o roztomiloučkej biják a tohle byla naopak jedna z nejvíc přisprostlejch komedií posledních let. K nějaký trapnosti se v podstatě ani jednou nesklouzlo, možná jen nějaký fekálnější scény nemusely být tak explicitní (uklízeč z útulku od hoven). Jinak jsem se bavil přímo královsky, protože nějakej fórek přicházel každou chvíli a taková dobrá polovina z nich byla hodně povedená. Ani tempo vyprávění nemělo tendenci příliš zvolňovat a příběh zase nepřecházel do vážnější nebo míň vtipný roviny, jak se s blížícím závěrem často děje. Tolik nápadů, zábavy a vtipně vytěženej Rkovej rating jsem v jednom filmu fakt už dlouho neviděl. Za tohle, super originální dabing a geniální soundtrack přihazuju pátou hodně slabou hvězdu. ()