Reg je mimoriadne roztomilý pes, bohužiaľ, jeho majiteľ Doug si to nemyslí, a tak sa ho snaží zbaviť. Veľakrát už posadil Rega do dodávky, odviezol ho za mesto, hodil mu tenisovú loptičku, a kým sa havko stihol vrátiť späť, utiekol mu. Reg sa však zakaždým vráti, šťastný, že túto "hru" vyhral. Bohužiaľ, to platí len do dňa, keď ho Doug odvezie naozaj ďaleko. Stratený vo veľkomeste Reg narazí na svorku túlavých psov, ktorí na ulici získali oveľa viac životných skúseností ako on. Spoločne sa im podarí naivnému havkovi konečne otvoriť oči. Pochopí, že Doug sa s ním vôbec nehral, ale celý čas sa ho snažil zbaviť. Reg, ktorému sa práve prevrátil život hore nohami, sa rozhodne vrátiť domov a vykonať tú najhroznejšiu možnú pomstu - odhryznúť Dougovi najvzácnejší prívesok. Spolu so svojimi novými psími kamarátmi sa vydáva na neuveriteľnú cestu naprieč Amerikou, kde na odhodlaných štvornohých priateľov čakajú najrôznejšie prekvapenia vrátane sexu-chtivých sadrových trpaslíkov, hladných orlov, halucinogénnych húb, nekompromisných policajných vlčiakov nosiacich sušienky a zábavnej pyrotechniky. Žiadna z prekážok však nie je taká veľká, aby sa nedala obísť alebo preliezť. Koniec koncov, aj jednoduchá kólia Lassie sa dokázala vrátiť a preto by sa mal Doug začať báť. (Cinemart SK)

Mr.Ward

Už od prvního traileru jsem věděl, že na to chci jít. A věřil jsem, že když nic, tak to bude alespoň velká prča. A víte co? Ano, je to velká prča, ale ono je to mnohem víc! Má to přesah a opravdu, ale opravdu obří emoce. Samozřejmě asi záleží na tom, jaký máte vztah ke zvířatům, ale já brečel jak malá holka… tu smutkem, tu radostí, tu smíchem. Tohle se vážně povedlo a já smekám, že z toho není nějaký přitroublý bezduchý shit, ale opravdu duchaplná crazy komedie. A to se jen tak nevidí. ()

Rayen1

Fekalniho humoru bylo možná až moc, ale když nad tím primhourim oči, je to skvělá parodie na rodinný filmy o psech ala Marley a já... Závěrečná hlaska: "Jsem malej, ale nevíš, čeho jsem schopnej!" je moje nový životní motto 🤣 ps: asi jedinej dobrej Ferrelluv film 😅 ()

JosefTomas

No ty krávo. Jestli vás někdy napadlo, jak by vypadalo zkombinovat Jako kočky a psi se Shrekem, ohulit to na jedenáctku a s PG-13 si vytřít prdel na pořádné Rko, tak tady to je. Nekompromisní a jednoduchá komedie, kde je revenge story okořeněná o jednu z nejpůsobivějších satisfakcí za doprovodu nejlepšího načasování písně Wrecking Ball. A čtvrtá hvězda za psa vypravěče. ()

PAVLIS

Jednoduchá, ale překvapivě lidská a pozitivní cesta za odplatou, která baví svou upřímností a nápady okolo psích zvyků a zároveň sprostotou neuráží. Snad jen minimální psí mimika je trochu brzdou. Takhle mohly vypadat McFarlaneho filmy, kdyby byl dobrý režisér. PS: Je tu jedna mezititulkovka. ()

petrsponar

Příšerně šílený,ulitlý,fakt  ujetý a fakt praštěný , ale zároveň poučný, smutný a zábavný,jo je to blbina,ale ono i takové filmy dokáží zabavit a jsou jednou za čas potřeba.. 7/10 ()

Frca

Jé, hele, mluvící pejsci! To musí být skvělý film pro děti, že? Že?! To ani náhodou. Tihle pejsci mluví jako všechny postavy seriálu South Park a přidávají takovou fůru nechutného, fekálního humoru, že by na ně byl i Stifmeister pyšný. Stačí jen jednoho chudáka pejska nechat uprostřed neznáma a ujet a máte zde šíleně vtipnou cestu psíka za pomstou, ve které mu jeho další čtyřnozí přátelé velmi rádi pomohou a zároveň díky nim najde svůj nový domov. Pejsci, dejte si pozor na houbičky 😆 U některých gagů a hlášek jsem doslova umíral smíchy  Dal bych 4, ale nakonec dám 5*, protože TAKHLE jsem se v kině už dlouho nepobavil Jo a mimochodem, víte, jak se může dostat pes nejlíp z útulku? Ne? Podívejte se na film.🤣 ()

mathes

Po dlouhé době jsem se trailerem nechal nalákat do kina na český dabing. Bál jsem se, jestli to nebude staré dobré "všechny vtipné scény jsou v traileru", ale byl jsem příjemně překvapen, je vidět, že překlad dělali srdcaři a to platí i o dabérech. Je to v podstatě naprosto klasické žánrové klišé, postavené naruby, narvané relativně jednoduchým humorem, ale bavil jsem se královsky. A rozhodně se na něj podívám znovu v původním znění. ()

blondboss

Očakával by som všeličo, ale že sa v tomto roku dočkám zvieracej verzie "Prci prci prcičky", tak to by som nebol povedal. Tento snímok je v mnohom výnimočný, nakoľko paroduje klasické rodinné filmy so zvieratami, prináša kvalitný prvoplánový fekálny humor, ktorý síce nemusí sedieť každému, ale je veľmi inteligentne vštepený do celkovej dejovej línie, a navyše to má aj skrytý odkaz plný lásky k zvieratám. A keď zoberiem do úvahy zopár ozaj bizarných scénok od cameo Dennisa Quaida cez halucinogénne huby až po trhanie penisu v pozadí tónov z pesničky Wrecking Ball. Proste no comment - unikátny bizár roka. 80 % ()

Kinofil

|| R || Universal || Rozpočet: N/A || USA: $23 988 885 - ČR: 14 619 724 Kč - Celkem: $35 445 537 || Novodobá čoklí klasika? Proč ne. V první řadě chci pochválit tvůrce za využití živých psů, a nikoliv je nahrazovat 100 % CGI kopiemi jako to dělá třeba Disney. Divák, který má psy rád, si k nim okamžitě vybuduje nějaký vztah a sympatii a nemusí neustále řešit "Vypadá jako živý, ale není živý", čímž ho nic nevytrhává ze sledování. Samozřejmě na efekty také došlo, ale hezky po staru se většinou animovala pouze jejich pusa, z níž padají pěkně ostrá slova. Jo a psi mají peniny a řitní otvory. To jsou také věci, které se dnes ve filmech nevidí (Lví král, Volání divočiny). Řešit samotný příběh je vlastně zbytečné. Vocasy na tripu jsou psími Prcičkami se vším všudy (i s tím poprcáváním). Je to především road movie s partou střelených čoklů, kteří putují za pomstou. Hlášky padají na úrodnou půdu a ani český dabing jim nedělá medvědí službu jako jindy, naopak místo neustálé variace "fuck" se dočkáme důmyslných slovních vylomenin. Avšak přišlo mi, že se dabing (nebo i originál) pokouší být sprostý za každou cenu, aniž by to bylo nutné, a tak rovnou půlku scénáře vyplňují pouze sprostá slova. Trochu škoda. Pořád je to ale sranda a running joky jako "jak se vyrábí čokoláda" a "prosrat se ke svobodě" možná budou jednou kultovní. Jen mě ze zábavy vytrhávala postava Douga, bývalého páníčka Reggie, který mi nepřišel jako absolutní odpůrce psů. Spíš člověk, který si prošel těžkým životem a není schopen cítit lásku ke zvířeti. Co mu psi provedou mi přišlo možná až příliš brutální. Nicméně to vynahrazuje "cukarýnový" konec se vším pozitivním pro každého pejska (a pejskaře) tak, jak to má v psích filmech být. 75%. ()

wowylgu313

Na chviličku jsem udělal úskok do strany a víceméně v okovech jsem řekl ano na tuto komedii... Takhle, tématika zvířata co mluví už tu byla mockrát... Od ostatních na toto téma filmů je zde jeden "nepatrný" rozdíl. Je to vulgární a sprosté. Nadávek tu padne tolik že to ani napočítat nejde. Bohužel i tak to nemůže v mém oku dosahovat vyšších kvalit než prostě čistých 60% ... Pár vtipných frků, příběh jakoby i joooo, no ... ale jinak nic. Nadávky a vulgarita v půlce filmu byla spíš na obtíž než k smíchu ... Na závěr? Kdo ví co si vlastně ty zvířata mezi sebou říkají že ... ()

Teachman odpad!

Námět a zápletka: 1/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 0/10 ... Celkový dojem: 1/10. ()

AndrewNewman

Brutálna zábava! Fakt neskutočná! Najlepšie je vidieť Psiu jazdu v originálnom znení. Hlasy hlavných predstaviteľov sú totiž fantastické. A pointa filmu sa mi na počudovanie takisto páčila. ()

jack_scott

Rková komedie ze psího pohledu, která nabízí solidní zábavu, a na rozdíl od mnohých jiných "lidských" komedií to není vyloženě trapné. Spokojenost 80%. ()

xxmurphyxx

Ale hej...ako, čakal som väčší náhul, ale ani to, čo som dostal nebolo márne. Je to sprosté, úchylné, ujebané, perverzné, vulgárne, nekorektné, zábavné, no pod tým všetkým zároveň roztomilé, úprimné, poučné s patričnou dávkou inteligencie. V podstate ako ja. Ale dalo sa z toho vytrieskať ešte viac. Väčšinu filmu som sa len tak príjemne priteplene usmieval, občas začal štartovať do újebov no ale pri tej scénke v lochu a čurákom mi ozaj odjebalo dekel na Bajkonur. To bola teda topka. ()

Rudy77

Zaujímalo by ma, koľko jointov padlo pri písaní scénara….ale výsledok je pre mňa jedna z najoriginálnejsich komédii za posledné roky! Naozaj som sa zasmial a občas aj veľmi nahlas. Určite to nesadne  každému, keďže tento čierny humor je miestami čiernejší ako silná káva( niekedy až “mierne” psychadelická), ale viem si predstaviť určitú skupinu ľudí, pre ktorú to časom bude kultuvá vec, vhodná napr. na večerné veľmi neformálne projekcie, niekde u kamoša na byte…a na takúto párty sa rád pridám. 😉 ()

Kebabkony

Chcete milou a rodinou zábavu s pejskama u kterých vám budou dojetím, padat slzy přímo do popcornu? Pokud jste odpověděli ano, tak běžte kurva do prdele, tohle je pořádná komedie s nadáváním, psíma pérama a hlavně mluvícími psi, který tě pošlou do prdele. 7/10 ()