Reg je mimoriadne roztomilý pes, bohužiaľ, jeho majiteľ Doug si to nemyslí, a tak sa ho snaží zbaviť. Veľakrát už posadil Rega do dodávky, odviezol ho za mesto, hodil mu tenisovú loptičku, a kým sa havko stihol vrátiť späť, utiekol mu. Reg sa však zakaždým vráti, šťastný, že túto "hru" vyhral. Bohužiaľ, to platí len do dňa, keď ho Doug odvezie naozaj ďaleko. Stratený vo veľkomeste Reg narazí na svorku túlavých psov, ktorí na ulici získali oveľa viac životných skúseností ako on. Spoločne sa im podarí naivnému havkovi konečne otvoriť oči. Pochopí, že Doug sa s ním vôbec nehral, ale celý čas sa ho snažil zbaviť. Reg, ktorému sa práve prevrátil život hore nohami, sa rozhodne vrátiť domov a vykonať tú najhroznejšiu možnú pomstu - odhryznúť Dougovi najvzácnejší prívesok. Spolu so svojimi novými psími kamarátmi sa vydáva na neuveriteľnú cestu naprieč Amerikou, kde na odhodlaných štvornohých priateľov čakajú najrôznejšie prekvapenia vrátane sexu-chtivých sadrových trpaslíkov, hladných orlov, halucinogénnych húb, nekompromisných policajných vlčiakov nosiacich sušienky a zábavnej pyrotechniky. Žiadna z prekážok však nie je taká veľká, aby sa nedala obísť alebo preliezť. Koniec koncov, aj jednoduchá kólia Lassie sa dokázala vrátiť a preto by sa mal Doug začať báť. (Cinemart SK)

swenyx

Konečně taky nějaký film s mluvícimi zvířaty, který se nesnaží být slaďák. Komedie jak má být, nejedná se o žádnej zázrak, ale můžu vám kurva zaručit, že se u toho zasmějete. Skvělá píčovina kde se čtyřka psů vydá na pomstu zlého páníčka. Cestou narazí na kupu hoven, neviditelný ploty, bejvalky, trpaslíky a podobně normální věci. Někdy jsou tu nadměrně použitý nadávky, ale to je asi jediná výtka co bych měl, jinak super přiblblá hovadina. ()

Rian_witcher

Na jeden velice vtipný gag připadá 5 totálně hulvátských. Bohužel poměr s přibývajícím dějem filmu narůstá a konec už je úplně o ničem.... Tedy vyjma další hromady trapností. ()

bonovox

Hulvátska komédia o psích problémoch. Je to zábavné, s trefnými hláškami, ale určite to nie je pre každého (vôbec nie pre deti). Aj mne tu vadilo až prílišné nadávanie takmer v každej vete. Treba však uznať odvahu tvorcov natočiť takýto druh filmu. Odporúčam pozrieť v originálnom znení. 70% ()

GaiusPapulus

Nejvíc vtipná a random pičovinka co jsem za posledních pár let viděl, tolik funny scén a hlášek že to ani není možný,  nadává se tam neustále a člověk se musí furt smát. Je tam prostě vše od sraní, zabíjení králíků až po ukousávaní pér. Prostě je to masterpiece xddd ()

Little_Sawy

Vocasy na tripu jsou ulítla sračka u jterý se dokáže baviť spousta lidí, který chápou černý humor a trochu drsnější vyhadřování. Rag je ten typ psa který je vďačnej i za to že mu jeho majiteľ nadáva jak na běžícim pásu a o "good boy" může jen doufat. Jenomže raz Reg spořáda plán pomocí sví psí bandy u který se svímu pánovi rozhodne ukousnout vtáka. Kurva, bavil jsem se v kině ()

Marcecek

Vulgárny roadtrip 4 psov, pri ktorom sa ale budete královsky baviť a hneď pochopíte prečo je až od 15 rokov, vulgarizmami sa naozaj nešetrí, miestami to pripomína vulgárnu verziu Príbehu hračiek, áno príbeh tu je, má aj svoju hĺbku, ale celkovo je to taká blbina, pri ktorej som sa ale zasmial asi najviac zo všetkých vtipných filmov a to je účel komédie, preto dávam nadpriemerné hodnotenie. ()

PenguinTom

Tvůrci Méďa Ted, psi a vulgarity? Ten film si mě získal již před vstupem do kina. Komedie, u které se nepřestanete smát, naučíte se nové vulgarity, podívate se na roztomilé mluvící psi a také dostanete příběh, který má hlavu a patu. Hurá, konečně. Jo, co musím uznat je to, že ne každému se ten humor bude líbit, ale prostě na odreagování je ten film ideální. Jsem zvědavý, co nám tvůrci přinesou příště. ()

vinducha

Parádní kousek , u mě naprostá spokojenost , jestli tam bylo 5 minut , které bych vystřihnul , tak je to moc. Bug a jeho pohovka je asi nej top příběhu. Jinak bych si i docela myslel , že takhle nás opravdu  můžou naši nejvěrnější přátelé vidět. ()

michalkop odpad!

U Vocasů na tripu budu radikální. Podle mě je to totální vodpad. Marně si lámu hlavu nad tím, kdo je jejich cílové publikum. Děti by jistě ocenily roztomilé pejsky hýbající pusou, ale jsou tam nadávky a fekální humor. Ty by jistě ocenili puberťáci, ale je tam příliš násilí a explicitních scén, takže na to legálně nemůžou do kina. A pro dospělé? Ti podobně jako puberťáci moc neocení pejsky digitálně hýbající pusou ani fekální humor puberťáků. Celkově mi film nepřišel ani moc vtipný. Pár vtipných momentů bylo, ale to je tak vše. Spíš bylo víc momentů nechutných, než vtipných. K tomu toto dílko nedrží moc logicky pohromadě. Spoiler alert! Reg měl Dougovi zničit život a připravit ho o dvě přítelkyně. Ale on jen před tou, s kterou bydlel, přinesl tanga té druhé. ()

matous20063

Asi to splnilo moje očekávání, čekal jsem celkem bláznivou hloupou komedii a tu jsem dostal. Nápad to mělo, vtipné to bylo, takže cajk. Děj bych chytlavý, ovšem místy byl ten humor až moc na síly a stávalo se to lehce goofy. Možná jsem čekal něco víc crazy ale bylo to fajn, nic převratného to není ale na zabití času to skvěle postačí. 60% ()

Metuje

V rámci svého žánru naprostá pecka. Nebyl jsem celou dobu smíchy na podlaze, ale vtipných scének tam bylo požehnaně. Naštěstí byl prostor i na celkem obstojný příběh, který sice není na sošku za scénář, ale pro film tohohle ražení je naprosto dostatečnej. Všechno doplňuje suprovej soundtrack. FIlm, který můžete s čistým svědomím doporučit každýmu, kdo není citlivka. ()

mullerad

Brutálna komédia, ktorá predstavuje niečo na vyváženie všetkých filmov o psých dušiach a reinkarnácii a nekonečnej láske a oddanosti z oboch strán. Toto je drsné, plné sprostých slov, neskutočne zábavné, silné hlášky. Každý psíčkar aj nepsíčkar by si to mal pozrieť. Trochu klišé koniec, ale dá sa odpustiť. ()

Polux

7/10 | Celé to stojí jen na extra jednoduchém buddy road trip příběhu s předvídatelným začátkem, prostředkem i koncem, extra nekorektním humoru ve všech možných podobách (ať už jde o "ostré" hlášky a kulometné dialogy, situační komiku, nebo klasický "čtení mezi řádky" podtext, dodávající jinak naprosto nevinným scénám úplně jiné, mnohem explicitnější, vyznění), extra pohodových dabingových výkonech Ferrella a hlavně Foxxe, přičemž ale ani zbytek herecké sestavy není o moc pozadu (ta skvělá feel-good atmosféra, kterou pociťovali herci při práci v dabingovém studiu, je z filmu přímo cítit) a extra zábavných parodických scénách (úvodní seznamovačka "jak to chodí u nás doma" je dokonalá:-)). | A ono to, kupodivu, ke spokojenému diváckému zážitku nakonec stačí. Animace řeči v některých scénách působí lehce kostrbatě, tempo zejména v prostřední části filmu několikrát zakolísá (navzdory střídmé stopáži) a dějově to šlo dotáhnout ještě o něco dál (škoda, že potenciálně vděčná vsuvka "jak to chodí v psím gangu" je jen lehce naznačena), ale celkově si produkující dvojka Lord & Miller připisuje další úspěšný komediální zářez. Těším se na opáčko s tuzemským dabingem, který se údajně nadmíru vyvedl a rozhodně nepohrdnu případnou dvojkou, pokud na ní v budoucnu dojde. | PeZet ()

soukyd33

Toto není pro děti! To jen na okraj. Soundtrack TOP. 👍 Prostorový zvuk výborný. Sprostá slova a vulgární mluva, jsou slyšet všude kolem. Z psího pohledu, to vlastně funguje dobře. (Rozm..., pos..., a ojedou úplně všechno.) Hlášky a celkově věty jsou vážně síla. Dlouho už jsem tak sprostý film neslyšel. (V kině musela být zajímavá atmosféra.) Dnes je důkazem, že výbuchy nebo sprostá slova, vedou ve všech směrech. Stačí tohle, a hodnocení je vysoké, a nikdo neví proč. Poznámka: Nevím jestli se smát nebo jen zírat. Hvězdiček 3 ()