Z Nicka a Audrey Spitzových jsou soukromá očka na plný úvazek. Po jejich příteli se slehne zem a oni se připletou k mezinárodnímu pátrání po jeho únosci. (Netflix)

Marze

Sandler a Anistonova tu nejsou kvuli herectvi, ale protoze jsou znami a oblibeni. Je to film na patecni vecer se sklenkou a mozkem ve spicim modu jako tepla koupel pro vase prefrontalni laloky. Dialogy jsou idiotsky hloupe, ale ma to urcitou energii. ()

Stanislaus

Druhé dobrodružství manželů Spitzových mi přišlo kvalitativně srovnatelné s jedničkou, byť musí divák brát film opět s nadhledem. Vražda v Paříži má jako její předchůdce opět optimální stopáž, místy lehce pobaví, ale i napne (zejména při jízdě dodávkou). Sandler s Aniston mi ani po tomto filmu nepřirostli k srdci, avšak ve výsledku mi nijak nevadili, zatímco Kuhoo Verma a Jodie Turner-Smith (se svou posluhovačkou) mi přišly otravné. Oddychová a těžce nenáročná jednohubka na přesně jedno zhlédnutí! ()

BMW12

O něco horší než Vražda na jachtě. Přišlo mi to velmi podobné prvnímu dílu, především tedy ze začátku. Čekal bych něco nového, než jen kopírování schématu jedničky. Změnilo se alespoň prostředí, a tak se je na co dívat. Především však dvojici Adam Sandler a Jennifer Aniston mám velmi rád a sedí mi jejich humor, tudíž jsem se několikrát během filmu zasmál. Celkově však musím říci, že jde o průměrný film. ()

rikitiki

Buranský manželský párek z Ameriky se asi už trochu poučil o světě, takže nejsou tak otravní jako v prvním filmu. A má to slušně akční a závrať vzbuzující finále na Eiffelovce. ()

TheEvilTwin

Jednička byla sice naivně hloupá, ale místy aspoň zábavná. Dvojka je už jen hloupá. Nezasmál jsem se doslova ani jednou, úplně tady chybí jak klasický Sandlerovský humor, tak i klasický komediální humor, Aniston je taky nevýrazná a celý výsledek je spíš jen vychytralé těžení Netflixu ze jména předchozího dílu. Nuda, nuda, nuda. ()

claudel

Pokračování nezklamalo, nastává sice posun k větší akčnosti a ztřeštěnosti, ale devadesát minut naprosto odlehčené a oddechové zábavy s řadou povedených hlášek uteče jako voda. Adam a Jennifer k sobě v duchu této komedie náramně sedí a hvězdný tým je vhodně doplněn. Tohle se dá točit donekonečna a diváky si zcela jistě vždy najde. ()

ARI50

Další nudné pokračování bez špetky zábavy nebo skvělého příběhu, dva skvělý herci ale asi se roky podepisují na totální nudě. ()

Morholt

Ona už jednička nebyla kdovíco, ale dala se brát jako taková úsměvná christieovská variace. To v druhém díle odpadlo a zůstala jen rádobyvtipná slovní cvičení mezin Aniston a Sandlerem, kterým se nedalo zasmát ani při nejlepší vůli. Oceňuji snad jen celkem povedenou akční stránku věci, byť ta zde hraje jen druhořadou roli. Co se týče vedlejších postav, tak obsazení je na první pohled fajn, ale z mého pohledu sem Mélanie Laurent zabloudila nějakým nedopatřením, protože herečky jejích kvalit je tady škoda a Strong se filmem pronudil. Celkově nic moc. 35% ()

Lucasion

Výborná jednohubka! Asi objektivně zase o kus za Knives Out, přesto jsem se vlastně neustále bavil. Dvojka Aniston a Sandler je k sežrání a jejich manželé Spitzovi já prostě žeru. Dvojka se nese v naprosto stejném duchu jako jednička. Pozvání na exotickou cestu, neznámý vrah/únosce a začíná kolotoč skvělých náhod, událostí a humoru. Je to přepálené a Sandlerovsky zábavné. Nenudil jsem se vlastně ani chvíli. Skvělá jednohubka, která si dělá srandu ze sebe a buď na její lákadla přistoupíte nebo ne. Tím, že miluju Sandmana, tak jednoznačně mě film bavil. Dal bych si ještě jednu Murder Mystery. Tentokrát třeba v Karibiku, nebo Japonsku. Nebo na sněhu v horách. (72 %) ()

ScarPoul

O maličký kúsok lepšie, ako jednotka. A to hlavne kvôli účasti Marka Stronga. Zároveň tam fungujú opakované vtipy a to tiež z dôvodu lebo už postavy poznáme a vieme čo od nich a od príbehu čakať. Nie je to zrovna cha cha film a stále to má príliš veľa zbytočných nelogickostí, ale v rámci očakávaní som už vedel do čoho idem a tým pádom ma to až tak neurazilo. Až tu som zistil čo mi vlastne na celej sérií vadí. Nulová chémia medzi Aniston a Sandlerom. Neviem či nejakú vôbec mali, ale pri týchto dvoch filmoch som im ten ich ukecaný, neznesiteľný a zároveň zaľúbený pár neveril. Film je znesiteľný len do takej miery, ako mu to v rámci dobrého vkusu dovolíte. Stále ale platí, že je to neoriginálne a dá sa na to pomerne rýchlo už na druhý deň zabudnúť. ()

ArsenalEagle

Slabší než jachta, přičemž ale střídmá stopáž a relativně slušné tempo obstojně udrží film v mezích snesitelnosti. Bohužel ale vtipu tu je opravdu málo a zápletka je docela předvídatelná, což je asi to jediné, co bych od filmu čekal, že bude mít nějakou výslednou hodnotu. Přestože jde o dva mé oblíbence (a Mark Strong nikdy nezklame), tak jsem docela zklamanej. Naprosto tuctové, minimálně zapamatovatelné a nic nového nepřinášející. ()

Chen

Nic přelomového, ale utečete to rychle, občas je to vtipné, občas trochu trapné, ale jako jednohubka na páteční večer to funguje. ()

M.i.k.e

oproti nevýrazné a na až tak zábavné jedničce rozhodně posun kupředu. Sice je to i tentokrát docela přitažené za vlasy, ale humor tu celkem funguje a účel páteční výplachové oddechovky plní Vražda v Paříži celkem bez problémů...60% ()

Vyhy

Jednička mi přišla fajn a dokonce jsem ji už viděl dvakrát. Druhý díl se snaží být velkolepější, což možná filmu škodí. Přesto je to jednoduchá jednohubka, která s vypnutým mozkem funguje dobře a zabaví. A Adam a Jennifer to táhnout skvěle jako vždy. S klidem si nějakou další vraždu v budoucnu dám. ()

vydumnica

Murder Mystery 2 je tretím spoločným filmom Jennifer a Adama, ktorých ja môžem vždy :-). Celkom fajn oddychovka, hoci to mohlo byť vtipnejšie. Niekedy až nechápem, koľko filmov sa už natáčalo v Paríži, sen každého Američana, joooj to nemohli ostať radšej do konca filmu na tom nádhernom exotickom ostrove?🏝60%. ()

bourec

Prvních dvacet minut měl film nakročeno k hodně velkýmu průseru. Barevně přesycený taneční kreace na svatbě, přehrávání všech herců, a minimum scén, který by se dali nazvat humornýma. Od únosu to ale nabralo přeci jen tempo, a nakonec slušná podívaná. Sice jen na sobotní odpoledne, ale dalo se bez úhony. 60%. ()

Streeper

Adam Sandler a Jennifer Aniston do toho šli znovu. Proč? Protože na tom Netflix vydělal miliony a tím pádem oni taky. Kdybych já dostala nabídku s tučným šekem, tak bych do toho taky šlo, tudíž jim to nezazlívám, ale není to dobrý. Za celý film jsem se zasmála jednou. Přijde mi, že Jen vůbec v tomhle filmu neumí hrát, je to blbost a nuda. Konec totálně předvídatelný. Z jedničky jsem si taky na prdel nesedla, ale byla o fous lepší než tohle. Zbytečně vyhozený prachy. ()

C0r0ner

Jednička byla v pohodě debilitka na jedno podívání a dvojka je víceméně to samé, jenom o kus méně vtipná a o kus více nudná a hloupá. Nečekal jsem nic a dostal ještě míň, i když je mi jasné, že své diváky si to najde. Za mě ale bída. 30% ()

necisty

Ne že bych čekal, že bude dvojka lepší, ale tak strmý pokles jsem fakt nečekal. Jo to hloupé, naivní a trochu to hraní nevěřím už ani Adamovi s Jennifer, natož ostatním. Předtím to mělo aspoň pevnou a smysluplnou kostru a člověk se nasmál, tady to byla až otravná blbost hned od začátku. Plus pouze za to, že to těm dvěma stále sluší a za to, že jsem se 2x (slovy: dvakrát) zasmál. Příště spíše víc vážněji... nebo radši ne. ()

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

30.01.2023

Režisér povedené romantické komedie Palm Springs Max Barbakow našel svůj příští projekt. Letos se dočkáme jeho nové komedie Brothers s Joshem Brolinem, Brendanem Fraserem a Peterem Dinklagem, nově si… (viac)