Kto prežije - Mikronésie

(séria)
  • USA Micronesia – Fans vs. Favorites (viac)

Šestnáctá série této známé reality show se natáčela na ostrově Koror v souostroví Palau. Právě zde je vysazeno 20 soutěžících, kteří budou rozděleni do 2 kmenů (Airai a Malakal) a následně budou den co den (po dobu 39 dnů) bojovat o jídlo, základní potřeby a tzv. imunitu. Vítěz soutěže si nakonec odnese 1 milión dolarů. (Deco.20)

EwE.EwE

Tahle série byla opravdu zábavná. Nestačila sem se divit, jak se tam pořád podváděli. Opravdu povedená strategie. Škoda jen těch, co museli odejít dříve, možná by to dopadlo úplně jinak. ()

Moly

Mikronésie jakožto série je asi jednou z nejkontrověrznějších, nejvyzdvihovanějších a zároveň nejzatracovanějších z doposavad natočených Survivor. Záleží je na vás, ke kterému z extrémů spektra se přiřadíte. Já však eskapády, kterých jsme se tu dočkali, zbožňuju (takže naprostý souhlas s Tomem Riddle). Mikronésie totiž přináší vše, po čem fanoušci Kdo přežije touží. Atraktivní prostředí, silní stratégové, manipulátoři, sportovci. Silné osobnosti. Zajímavý scénář. Bohužel i spoustu dobrovolných i nedobrovolných odchodů ze soutěže (přičemž se můžeme pouze dohadovat, jak by to všechno dopadlo, nebýt jedné zraněné nohy a jednoho zraněného prstu). A bezpochyby nejlepší blindsidy, kterých jsme se tu doposavad dočkali (Jamesovo veselí z toho, že už nemá na triku "the dumbest move ever" patří k mým favoritům v rámci scén). Vítěz/ka je diskutabilní, zde však záleží na vás a na tom, čemu přisuzujete větší váhu. Někoho prudí záporáci, někoho jiného klaďasové. "Finálová" trojice je podle mne však zasloužená, ba co víc, najdeme zde jak stratégy, manipulátory, tak zdatné sportovce. Oblíbení hráči pro tuto sérii: Amanda, Parvati, Cirie, Natalie, Eric, James, Jonathan (už jen pro jeho výkony při soutěžích po "onom incidentu"). Prudiči: Ami, Joel, Chet, Kathy, Eliza, Jason, Jonny. ()

Hashirama

Spoilery!...Zlatý výkvět Survivora proti sobě postavil oblíbené hráče (dosti diskutabilní) a největší fanoušky (ještě diskutabilnější). Ať už ale souhlasíte s castingem nebo ne, od začátku do konce je tohle jedna z nejnapínavějších řad a Parvati jako vítěz je super třešničkou na gauči. Ani bych to nebyl já, kdyby mě někdo nesral - konkrétně buzerant Chat, kráva Amanda a další, jejichž jména jsem zapomněl, ale v těch krásných dobách 2000 - 2008 se jedná o vrchol televizních soutěží a jak je v Survivoru zvykem, byly tu k vidění hvězdy a opravdoví hráči - Parvati, Ozzyho nemesis Jason a nevyužitý Johnny Fairplay. Při pohledu na zkurvenej Caramoan s pičoidními "favority" a kokotskými "fanoušky" mi zbyly oči jen pro pláč. Favoriti: Parvati, protože je vcelku hezká a mimochodem přehrála všechny demetní favority a všechny dementní fanoušky a Jason, protože fyzicky přinejmenším dorovnává na Ozzyho a přitom si o sobě tolik nemyslí. ()

Radim1.

ty baby mě tam tak s*aly že to není možné :D :-/ :D, jinak hodně nečekaných událostí, vážně jsem to prožíval střídaly se pocity štěstí s pocity absolutní naštvanosti, bohužel ta naštvanost převažovala, nebudu tady spoilerovat, bo to se nedělá :D :)). Oblíbení hráči: James a Ozzy :) ()

Flory14

SPOILER: Spojení fanoušků proti oblíbenců byl skvělý nápad. Ještě když dáte opravdové super fanoušky, kteří mají hráče na druhé straně za totální modly. Naprosto fantastická série, která definuje co je Survivor. Když jsem viděl sérii poprvé, totálně jsem neuznal ženskou alianci, ale dnes? Nejlepší, nejkrutější a nejtypičtější aliance co kdy vznikla. Nikdo proti ním neměl šanci, kdokoliv se jim připletl do cesty tak končil. Ikdyž to může působit nudně, já si každý zářez užíval. Máme tu starší ženskou Cirii která do party přidává nadhled, Amandu která působí jako taková spojka a zvěd menšínových aliancí, Natalii fanoušek který se dokázal vtěsnat mezi zkušené mazáky a mistryni všech intrik Parvati. Ta která byla ze začátku hned na odstřel, si díky tuposti chlapů, pohrávala s jejich egy a díky své alianci, si je namazala na chleba. Série nabídla ale i spoustu momentů ještě před osudovým spojením. Smutné odstoupení Pennera, vtipnou falešnou imunitu, nejtragičtějšího hráče historie Cheta a nejhloupější tah v historii pořadu. Řada napěchovaná podrazy, vás prostě musí bavit. Vítěz je jeden z nejlepších co kdy byl. NEJVÍCE ZAPAMATOVATELNÝ MOMENT: Odevzdání Individuální imunity NEJKLÍČOVĚJŠÍ MOMENT: Spojení černých vdov při vyřazení Ozzyho NEJLEPŠÍ HRÁČ: Parvatti Shallow NEJOBLÍBENĚJŠÍ HRÁČ: Parvatti Shallow ( při prvním sledování James Clement) ()

Jerris008

Pozor! Tento příspěvek obsahuje spoilery. Rozhodně si nemyslím, že jde o nejlepší řadu. Ale má dost NEJ. Ve špatném slova smyslu - nejvíce vyřazených lidí, kvůli zranění či osobním důvodům. Odchod Jonathana mě mrzel dost, je to skvělý a silný hráč, ale proti blížící se otravě krve bohužel ani ten nejsilnější bez odborné péče nemůže nic udělat. Nejvíce otravná slepičárna - je pravda, že občas přeji vítězství i nějaké ženě, jelikož převážně vyhrávají muži. Ale čím je tam víc ženskejch, tím je to otravnější... Nejméně záživné výzvy, ale i přesto se na to dalo dívat. Ale i NEJ v dobrém slova smyslu, které dost vyrovnávají ten špatný. Nejvíce oblíbení favorité z předchozích her. NEJlepší kiks Erika :D i kdyby jen kvůli tomu se na to stojí podívat! Tak jsem se mu musela smát, až mi ho bylo skoro líto. Velmi zajímavý komentář, se kterým plně souhlasím - Tom Riddle ()

inmax

Obsahuje spoilery této řady. Byl jsem nadšen, když jsem zjistil, kdo v této řadě bude účinkovat. Nadšení postupně upadalo, když byli vyřazeni moji oblíbenci Yauman, Johnatan a Ozzy. Naštěstí zůstávala Amanda, tak bylo aspoň komu fandit, když se rozhořel naplno ten slepičinec. I ta Cirie mi nepřipadala až tak hrozná (hlavně poté, co jsem ji proklínal za zorganizování vyhazovu Yaumana). Finále jsem přál spíš jí než Parvatti, která vleze do postele komukoliv jen aby jí to posunulo dál ve hře. Amandě jsem vítězství přál, bohužel si sama podklopla nohy.. jak výběrem protihráčky, tak některými svými odpovědmi ve finále. Málem bych zapomněl na Natalie... z epizody, kdy se začala poprvé výrazně projevovat (tuším ta, kde vypadl Ozzy) se mi chtělo zvracet. Takovou mírně řečeno nánu a feministku Survivor nezažil, opravdu děsná ženská. ()

Boudyy

!!!!!!!!!!! SPOILERY !!!!!!!!!!!!!! Další ze série Survivoru. Opět dávám pět hvězdiček, protože to ani jinak nejde. Ačkoliv nevyhrál nikdo z mých oblíbenců, šlo o povedenou sérii. Sice mě holčičí aliance dost srala, ale dopadlo to jak to dopadlo. Zpočátku jsem se soustředil hlavně na moje staré známé, na favority a vidět je všechny najednou bylo boží a k nezaplacení a hned se mi líbilo, že se pojili mí nejoblíbenější soutěžící ze všech sérií, čili Ozzy, James, Amanda. Z fanoušků se mi líbili Erik a Joel, což byli fyzicky zdatní jedinci. Erik byl ve svém živlu, když jej Ozzy učil shazovat kokosy z palmy a Joel zase pořád lamentoval, že je v kmeni s Chetem. Potom přišlo sloučení, kde se nedostalo moc příznivců Ozzyho a ještě navíc jej zradila Parvati. Od té doby se začala více projevovat ta svině Natalie, kterou jsem nemohl unést. Tak vypadli všichni mí oblíbenci kromě Amandy uř před finálovou čtyřkou, což mě mrzí z toho důvodu, že vše mohlo být jinak, kdyby Erik nenaletěl s darováním individuální imunity té (doslova řečeno) špinavé bloncce. Amanda potvrdila, že si asi nejvíce zasloužila vítězství ze všech zbylých holek, protože od finálové čtyřky vyhrála všechny imunity, nemluvě o tom, že se ještě před tím zachránila použitím skrté imunity, kterou našla, což jen svědčí o jejích kvalitách. Jen škoda, že nevyhrála finále. Celkově to byla dobrá série a už se těším, až zkouknu sedmnáctou. ()

WolfIssen

Spoiler!!! Vskutku šílená série, složená na jedné straně z lidí, kteří tu hru žerou a na straně druhé z lidí, kteří ji žerou a naučili se ji hrát :-) Nemá smysl tady popisovat klíčové momenty, zvraty a zranění, ale za největší šok považuju kmenovou radu, kdy dal NAIVNÍ Erik imunitu Natalii a stal se největším důvěřivcem, naivkou a hlupákem v dosavadní historii soutěže. Vcelku smutný moment vzhledem k tomu, že po vypadnutí mých oblíbenců Joela, Ozzyho, Jamese a Jasona jsem mu fandil. ()

Rooseman

Obsahuje spoilery! Jednoznačně objektivně zvláštní série. Hned tři hráči časem odstoupí kvůli přikázání medical týmu, další dva jsou vyhozeni na kmenové radě s imunitou v kapse... Těžko říct, jestli na Palau panovaly nejkrutější podmínky, nebo jde jenom o náhodu, ale... V sérii se objeví řada dobrých hráčů, ať už jmenovitě Parvati, která zaslouženě dominovala, nebo Cirie, která zase celou dobu za oponou řídila hru, jen ji ve finále zničilo šanci pouto Parv s Amandou. Muži absolutně nezvládli zastavit ženskou alianci, která vydržela až do konce. Ozzy neodhadl situaci a kvůli své namyšlenosti putoval domů, aniž by věděl, o co jde. Jeho frustrace na závěrečné radě jen podtrhuje jeho ukřivděnost a naivitu. Ze série vyčnívá stupidní tah Erika, který se vzdal šance na výhru a doslova obětoval svůj život ve hře. Na druhou stranu si je ale potřeba uvědomit i geniální hru holčičího tria, které mladého a opět dost naivního kluka totálně zmanipulovalo. Zklamáním je krátká epizoda Johnyho FairPlaye, který si přijel do hry zabrečet i když třeba z pochopitelných důvodů. Štáb od něj ale asi čekal trochu jiný element ve hře a divokou kartu, jež by celé sérii upřímně mohla dost přidat, kdyby pokračovala dál. Souhrnem: výborná a zvláštní série, v níž dominují zaslouženě ženy, které využily mužskou naivitu i aroganci. Možná jen trochu škoda, že Cirie s Amandou včas nepřišly na to, že Parvati je z nich prostě největší favoritka a nakonec je převálcuje, i když třeba netahala tolik za nitky jako první jmenovaná. ()

PlysovyMacko

Skvela old-schoolova seria. Napriek tomu, ze sa timy premiesaju, favoriti stale riadia hru a ku koncu same zeny. Traja hraci odidu predcasne, niekto kvoli zraneniu a niekto to proste vzda. Su tu dva vtipne momenty, ked sa niekto pokusi pouzit falosnu imunitu ako pravu a ked jeden hrac da svoju poctivo vyhranu imunitu vo vyzve na kmenovej rade spoluhracke a zvysok kmena ho nasledne vyluci a stane sa najhlupejsim hracom v historii. Drzala som palce Cirie. Dojde k viacero skvelym podrazom. A James a Joel maju uzasnu postavu, nemohla som z nich spustit oci. ()

Nowasek22

Zatím jsem viděl asi 7 řad, ale tohle je absolutně to nejlepší z toho všeho, protože tolik podrazů a překvapení jsem v jedné sérii ještě neviděl. Vítěz(ka) mě sice hodně zklamal(a), ale je pravda, že to byla jeho(její hra) a tak si to asi zaslouží nejvíc :) ()

Forum. odpad!

Když smícháme hloupé lidi chytré lidi a ženské, vyjde nám vždy to samé. Jediný normální v soutěži byly Jason a Jonathan a ti oba dva odešli ze zdravotních důvodů. A to co se tam dělo potom to byla největší přehlídka opravdové inteligence amerického národa v historii. Dva nejhloupější chlapi na světě a čtyři kurvy. Jejich taktika byla tak blbá a primitivní a ony byly stále přesvědčeny o tom , že jsou geniální. Ty dva chlapi bych za takovou blbost nejradši postavil ke zdi. Nejhorší řada Survivoru. Tato série měla úrověň Pojišťovny štěstí. Nasrat 0%. ()

TerezkaV

Spoilery: Moje nejoblíbenější řada. Po sloučení je to podraz za podrazem, a to je teda parádní podívaná. Parvati je podle mě nejlepší hráčka v Survivoru vůbec (a taky moje nejoblíbenější). Tuto sérii naprosto ovládla. Jsem moc ráda, že vyhrála, i když občas přemýšlím nad tím, jak by dopadlo finále Cirie vs. Parvati, protože si myslím, že Cirie se v této sérii taky skvěle předvedla. Favoriti: Parvati, Cirie, Natalie ()