Kto prežije - Mikronésie

(séria)
  • USA Micronesia – Fans vs. Favorites (viac)

Šestnáctá série této známé reality show se natáčela na ostrově Koror v souostroví Palau. Právě zde je vysazeno 20 soutěžících, kteří budou rozděleni do 2 kmenů (Airai a Malakal) a následně budou den co den (po dobu 39 dnů) bojovat o jídlo, základní potřeby a tzv. imunitu. Vítěz soutěže si nakonec odnese 1 milión dolarů. (Deco.20)

Bedy

Tato série dle mého hodnocení, patří mezi tři nejlepší série celé reality-show Kdo přežije. Tady jsou úžasné tahy a zvraty jako nikde, až na sérii hrdinové proti padouchům. A stal se tady dokonce i ten nejhloupější tah celého Kdo přežije. Za mě TOP. ()

Kosmik 1

Asi jeden z těch lepších dílů tohohle pořadu/soutěže. Lidi jsou prohnaní a zákeřní stále, ale o tohle mi v pořadu nejde. Spíš si představuji, že tam jsem taky a co bych v podobných situacích dělal já, kdybych tam byl v roli některého ze zúčastněných osob. A samozřejmě mě zajímá i příroda a vlastně prostor, kde se soutěž odehrává. 70% ()

giovanni3

Komentář obsahuje části této série = pokud jste sérii neviděly, tak si tento komentář prozatím nečtěte. Opět si vzpomínám na mládí, kdy jsem sledoval pořad ,,Kdo přežije,, (jen přesně nevím jakou serii z prvních sérií). Tato série byla jednoznačně jednou z nejlepších sérií vůbec. Základem je veká skupina favoritů, tedy nejoblíbenějších hráčů Kdo přežije vs. skupina naivních fanoušků. Jednoznačně jsem fandil dvojici Amanda+James a po nich Yau-man. Od začátku série překvapila velmi velkým počtem podrazů a záludností již od prvních rad a totální snahou vyřadit silné členy týmu bez ohledu na to, že bez nich nebudu vyhrávat výzvy a ,,podřezávám si pod sebou větev,, (viz hlavně fanoušci - vyřazení Mary, následně Mickeyho a poté Joela, či u favoritů vyhození Yau-mana, kde to nebylo o síle, ale o jeho hráčském umění a strachu z něj.). Po sloučení mě dost naštvala Parvati s jejím tahem spojit se se všemi a postupně vyhazovat chlapy a to i bývalé spojence (Ozzy, James) a vůbec to spojení s kr.vou Natalie byl hnus... Překvapil odpad dvou silných hráčů ze zdravotních důvodů a odjezd jedné hráčky z důvodu, že to nezvládá a odchod hned 1. favorita, protože to chce již zabalit. A opravdu nezapomenutelné bylo vyřazení Jasona a Erika to byli takoví tupci to svět neviděl.. Hlavně Erik to je fakt kapitola sama o sobě... Finálová dvojice nepřekvapila, ale vítězství Parvati ano... Fakt by mne zajímalo co měla Amanda dělat, aby jí porota dala hlasy? V Číně hrála s Toddem hru, kdy s ním intrikovala a podrazila dost lidí (ač byla v intrikách č.2 tak intrikařila) a na radě se jí to vrátilo tak, že to je prolhaná intrikářka a že Todd alespoň přiznal barvu = 1 hlas... Zde? Hraje férově, nepodráží spojence, když se měl kopnout Ozzy, tak do toho nešla, když měl letět James tak by do toho taky nešla pak ji ta smečka kolem Natalie chtěla vyhodit ona to ustála.. Výzvy opět zvládala bravúrně a na radě ji zase dají ,,pokouřit,, že nehrála agresivně a že se dostala asi do dvou hádek a tím pádem si ty prachy nezaslouží, protože Parvati intikařila a hrála agresivně... = buď nedostala hlasy za svoji citlivost/pláč nebo za to, že nebyla hlavní intrikář? Fakt nechápu ať dělala co dělala tak to bylo špatně a prachy dostane sketa Parvati, kterou Ozzy nakonec pěkně setřel. Dávám 4z5 (Kdo přežije je skvělý pořad, ale na 5z5 to už z principu nemá, ač zde jsme to výrazně zvažoval) ()

Lenka_J

Micronesia, už je to sice nějaká doba, co jsem tuhle sérii viděla, ale pořád u mě stojí na pomyslném žebříčku na absolutní špici. Nejlepší blindsidy, super soutěže a hlavně skvělý cast. ()

Malakal

S kajdovo komentářem se nedá dělat absolutně nic jinýho, než souhlasit. Ten nejlepší cast, který kdy byl (po posledních sériích se obávám, že lepší už nikdy nebude), se postaral o nepopsatelnou atmosféru CELÝ série a já se díky tomu k různým epizodám často vracím a pořád je zbožňuju stejně. Prostě TOHLE je pro mě Survivor! (Dodatek: Teď se ještě nedá dělat absolutně nic jinýho, než souhlasit, s Tomovo komentářem :)) ()

NICOX

SPOILER!! No to snad ne... mám opravdu špatný odhad na to, kdo z finálové trojky či dvojky vyhraje a v tomto případě se to rozhodně potvrdilo. Vítězka si to podle mě opravdu ale opravdu nezasloužila a počítala jsem, že bude mít tak max. 2 hlasy. Chudák Amanda - dvakrát být ve finále a odejít s prázdnou! No mě by jeblo! Jinak musím říct, že tahle série se dost povedla. Opět spousta podrazů, zvratů, bohužel i zranění a nečekaných nedobrovolných i dobrovolných odchodů, pár fajn nových hráčů. A pro mě naprosto nezapomunutelná aukce - to jsem se hodně nasmála :) A jedno ponaučení: Chlapi, probuďte se - ženský (většina) jsou svině!! ()

Wimy

Nemůžu jinak než plnej počet. Nikdy jsem Survivora nesledoval, ale když jsem viděl na Coolu nějakej díl jiné série kde byl James, a pak jsem si všiml, že začli dávat tuhle od prvního dílu a James tu byl taky, tak jsem se podíval na první 2 a úplně tomu propadl. SPOILER: Sice to nevyhrál nikdy z mých 2 oblíbenců Ozzyho a Jamese , ale ten aspoň vyhrál cenu za oblíbenost. A celkový vítězství Parvati bylo možná "zasloužený", ale radši bych viděl jako vítězku Amandu. ()

DonQ

Survivor je král mezi reality show a Mikronesie je královnou mezi jednotlivými sériemi. Nevěřil bych, že první sérii mohlo něco překonat, natož po prvních třech dílech, kdy mi účastníci přišli ještě nevýrazní. Jaký omyl. Opravdu mistrovství v intrikaření. Oblibeni hráči : Cirie, Joel, Ozzy. ()

Mičl

V této sérii je toho fakt hodně k vidění. Několik románků, dost zranění, klasický intriky, jednoho z největších dementů celé historie pořadu, ano mluvím o tom panicovi Ericovi, ikdyž o moc míň dementnější nebyl ani Jason s falešným klackem imunity. A hlavně mojí oblíbenou sexy vítězku. Favoriti měli zkrátka výhodu zkušeností s touto soutěží, která byla fakt znát. ()

danielosbourne

3 kompletní řada, kterou jsem dokoukal a musim říct, že prozatím pro mě ta nejlepší. Skvělej cast, výzvy a to, co se dělo v těch kmenových radách ??? SPOILER: To co ta dívčí aliance dokázala je neskutečné. Nikdy bych nevěřil, že se tímto způsobem dostanou v podstatě až do finále. Neuvěřitelné. Nejoblíbenější postavy: Cirie, Parvati, (překvapivě) Ozzy. Nejméně oblíbené postavy: Johnny Fairplay, Elliza . ()

Prochy38

Moc povedená reality show! Rozhodně lepší než všechny naše dohromady. Pro mě hlavně atraktivní prostředí. Ale nejsem nijak pravidelný divák....||||| až teď jsem si všiml, že jsou tu jednotlivé série zvlášť. Kopíruji svůj komentář z "Kdo Přežije" a mohu jen přidat, že bych si to rád někdy zkusil taky. Ne kvůli penězům, ale kvůli tomu zážitku. Některé lidi nikdy nepochopím, a tady se to dokazuje... ()

Foxhound#1

Je až zarážející, jak může být někdo v soutěži o MILION dolařů tak nehorázně naivní (Eric). Vítězka s prototypem amerického úsměvu je možná sympatická na pohled, ovšem jinak je to pěkná ....(cenzurováno). ()

Sekmen

Taky výborná série jako Cookovy ostrovy, Fidži nebo Čína. Zvraty, podrazy, zranění, ženská koalice a docela překvapivý výtěz/ka. Skvělý nápad s castingem, 10 oblíbených exhráčů vs. fanoušci pořadu. 90% ()

Mikeowka

Pro mě úplně nejzábavnější série!!! A ano, chrochtám nad vítězem jako prase! A ještě víc chrochtám, že druhá skončila jako druhá, zhnusila se mi ještě víc a i když jsem si myslela, že to víc už nejde, v budoucí řadě jsem se přesvědčila o opaku. Oh yeah, tahle série FTW! Nikdy jsem nebyla tak spokojená s vítězem :) ()